Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Przeglądarki Internetowe

rozwiń
Strona główna Przeglądarki Internetowe News Firefox 7 w wersji Aurora

Kolejna odsłona przeglądarki Mozilli pojawia się na horyzoncie

Firefox 7 w wersji Aurora

Mozilla nie zwalnia tempa. Niedawno udostępniła Firefoksa 5, rozpoczęła beta-testy Firefoksa 6 i już pracuje nad kolejną wersją.

Firefox 7 w fazie Aurora
Firefox 7 w fazie Aurora
Najnowsza wersja przeglądarki internetowej fundacji Mozilla weszła właśnie w fazę Aurora i ma oferować krótszy czas uruchamiania się, mniejsze zapotrzebowanie na zasoby systemu (RAM), ulepszoną synchronizację - ciągłą synchronizację zakładek i haseł, a także skuteczniejsze renderowanie czcionek. Nowa wersja ma również pomóc programistom we wbudowywaniu testów wydajnościowych bezpośrednio w przeglądarkę.

Przeglądarkę Firefox 7 Aurora możecie pobrać do testów z tej strony.

Oferty ze sklepu CHIP
Ainol Novo 7 Aurora

Cena: 419.00 zł

Dodaj komentarz 20 komentarzy
Gość IP: 83.22.241.* 2011.07.08 19:52
A ja pamiętam czasy jak prawie pół roku sie czekało na nową wersję..a tu teraz prosze jeszcze 6 nie wyszła a już 7 jest prawie beta :P
Gość IP: 78.8.69.* 2011.07.08 20:34
To już jest bezsensowne, zamiast zrobić normalnie przeglądarkę to oni robią kilka update i wystawiają nową, nie wiem co chcą udowodnić -.-

ledwie co 5 wyszła zapowiadają 6 a 7 jest już w wersji Aurora..
Gość IP: 178.42.52.* 2011.07.08 21:17
Wspierając tylko najnowszą wersję Mozilla daje ciała. Po raz pierwszy pojawiła mi się myśl, że za jakiś czas chyba trzeba się będzie przerzucić, tylko na co?
kris1st
kris1st 2011.07.08 21:52
a tutaj jest juz wersja 8 i to w 64 bitach
http://nightly.mozilla.org/
:)
Gość IP: 84.234.11.* 2011.07.09 06:55
"za jakiś czas chyba trzeba się będzie przerzucić, tylko na co?

"SeaMonkey jest fajne. Na początku wymaga trochę więcej konfiguracji, niż Firefox, ale potem działa bardzo sprawnie.
tomek7578
tomek7578 2011.07.09 09:43
za raz do 100 dojdziemy w takim tempie
Gość IP: 83.22.201.* 2011.07.09 11:31
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 77.115.156.* 2011.07.09 13:54
Z tymi numerkami to wszyscy chyba gonią Operę. Chrom bodajże już ma wyższy numer i tylko numer.
Kiedy FF już zaczyna denerwować najlepiej powoli przesiadać się na Operę właśnie.

dareczek
BuryZenek
BuryZenek 2011.07.09 14:01
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 89.79.103.* 2011.07.10 00:05
ech a ja jeszcze na 4....zapędzili się chłopaki
Gość IP: 83.16.119.* 2011.07.10 03:32
Mam 1 pytanie. Aż tak wam przeszkadza jeden głupi numer?
Gość IP: 77.236.28.* 2011.07.10 10:51
@up
używam ff i chroma w przypadku ff, tak przeszkadza mi bo dodatki zostają w tyle a przeglądarka leci na łeb na szyje. dalej mam 4 ponieważ nie ma wszystkich dodatków których używam. jeżeli będzie takie tępo to co z tego że w bazie jest "setki tysięcy" dodatków jak może 100 będzie działało? w przypadku chroma nie wiem jaką mam wersję, wiem że stable, wiem że zawsze jest aktualna i że dodatki działają.
svider
svider 2011.07.10 12:39
straciłem rachubę jaką wersję mam na linuxie a jaką na windowsie
Gość IP: 83.22.227.* 2011.07.10 13:02
spokojniej troche bo skończą jak Internet Explorer....vel Exploider.
Gość IP: 83.9.46.* 2011.07.10 15:56
Firefox Nightly jest już w wersji 8.0a1 !!!
rio95
rio95 2011.07.10 21:19
Również nie rozumiem po co dają numer za numerem, ale jakoś mnie to nie spina. Wychodzi nowa wersja to aktualizuje, co, macie limity na dane że Wam żal aktualizować?
Noculak
Noculak 2011.07.23 16:20
Niedługo Firefox zamieni się w Chrome'a, tyle że dużo gorszego (np wolniejszego) od oryginału. Aktualizacje wyglądają już niemal identycznie.
Gość IP: 212.180.201.* 2011.07.25 18:53
A co w tym złego? To tylko numer... wg mnie najważniejsze jest to aby przeglądarka działała szybko, bezawaryjnie i zapewniała możliwie najwyższe bezpieczeństwo, a numer wersji? to tylko marketing... konkurencja jest bardzo dobra i Mozilla nie może sobie pozwolić na żadne uchybienie które pozostawiło by ją w tyle za konkurencją.
Gość IP: 83.10.42.* 2011.10.15 14:15
mam to w dupie
Gość IP: 217.115.137.* 2011.10.15 14:16
bardzo mam
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 08.07.2011
Tagi producenckie: mozilla
Tagi modelu: mozilla firefox
ŹRÓDŁO: TechConnect
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 9496
CENEO Kup Najtaniej
Nikon 1 One J3 czarny + 10-30 mm Nikon 1 One J3 czarny + 10-30 mm
Dostępny w 10 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Dell V3560 RED (51609718/red) Dell V3560 RED (51609718/red)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
TechniSat 0000/6011 TechniSat 0000/6011
Dostępny w 20 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
TOSHIBA Satellite U840-10M (PSU4SE-00K01FPL) TOSHIBA Satellite U840-10M (PSU4SE-00K01FPL)
Dostępny w 25 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu