Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Systemy operacyjne

Strona główna Systemy operacyjne News Gdzie jest Internet Explorer 10 dla Windows 7?

Przeglądarka jest już gotowa, więc czemu nie można jej pobrać?

Gdzie jest Internet Explorer 10 dla Windows 7?

Windows 8 z ukończoną wersją przeglądarki Internet Explorer 10 jest już dostępny do pobrania. Dlaczego użytkownicy Windows 7 wciąż nie otrzymali nowej wersji?

 

Windows 7 otrzymał wyłącznie wczesną wersję rozwojową Internet Explorera 10
Windows 7 otrzymał wyłącznie wczesną wersję rozwojową Internet Explorera 10

Windows 8 jest już dostępny do pobrania w wersji demonstracyjnej, 90-dniowej, a także pełnej wersji dla partnerów Microsoftu i deweloperów. W systemie znajduje się Internet Explorer 10, najnowsza przeglądarka z Redmond, zawierająca bardzo wiele usprawnień. Dlaczego więc wciąż jej nie ma do pobrania dla użytkowników Windows 7?

W ubiegłym tygodniu pojawiła się aktualizacja Internet Explorera dla Windows 7, ale wyłącznie do wersji 9.0.9. Microsoft nie odpowiada na pytania dotyczące dostępności „dziesiątki”. Czyżby zmieniał plany i pozostawił użytkowników Windows 7 wyłącznie z dziewiątą wersją?

 

 

 

 

Dodaj komentarz 17 komentarzy
Gość IP: 195.90.103.* 2012.08.20 14:59
bo podobno ma nie być IE 10 na WIN 7 ? :)

swoja droga w cale bym się nie zdziwił na takie zagranie MS widząc co robi z Windows phone.
klorko
klorko 2012.08.20 15:04
Internet Explorer to już od dawna nie jest łakomy kąsek, który mógłby przekonać ludzi do przejścia na kolejną wersję Windows. Nie zdziwiłbym się gdyby Microsoft nie udostępnił nowego IE dla Windows 7 i starszych.
Gość IP: 80.55.112.* 2012.08.20 15:04
Oni sobie na takie zagrania właśnie nie mogą pozwolić bo z roku na rok ich IE leci na dno niepowstrzymanie. Zniechęcanie użytkowników to ostatnia rzecz jaką powinni robić.
Gość IP: 85.193.239.* 2012.08.20 15:04
Może nie zasłużyli ? :).
Gość IP: 195.90.103.* 2012.08.20 15:39
Gość IP: 80.55.112.* 2012.08.20 15:04
tylko widzisz kolego, oni myślą, że jak coś nie dadzą na stare systemy do zmusza klientów do zakupu nowego systemu. Oczywiście są w błędzie. Bo w obecnych czasach coraz więcej użytkowników stawia jednak na stabilność, oraz jak coś działa to nie ma potrzeby zmiany. A Ci spece od marketingu dwoją się i troją jak tu zmusić usera do zakupu nowego systemu, niestety z marnym skutkiem. Zakupiłem sobie Lumię byłem zadowolony bo system szybki, osobiście mi się podoba. Jednak brak możliwości ustawienia własnych dzwonków, zmiany głośności oddzielnie system/dzwonki/sms itp (jest jedna pozycja do wszystkiego - chcesz wyciszyć grę, automatycznie dzwonek też jest cichszy), że o braku obsługi flash sms nie wspomnę. Ok, myślę sobie nowy system poprawia dostane aktualizację. I co? i g..! Tango wyszło, to dodali tylko udostępnienie netu po WIFI i praktycznie to wszystko, a podstawy nic nie ruszyli. Mowa o flash sms. W dodatku dostanę tylko jakąś lipna aktualizacje ze zmiana kafelek i to wszystko. Więcej aktualizacji nie będę miał. Jednym słowem kicha i MS się nieźle stacza w dół. I w sumie tego jemu życzę. Konkurencja będzie miała niezły kawałek tortu do zgarnięcia.
Gość IP: 194.69.198.* 2012.08.20 17:06
Do Gość IP: 80.55.112. Gdzie ty widzisz zeby IE lecial na web na szyje. Zobacz udzial w rynku IE w innych krajach niz polska i w korporacjach gdzie IE rzadzi i dzieli i szybko sie to nie zmieni ...
Gość IP: 78.88.179.* 2012.08.20 17:44
Na stare systemy ja win7 nie powinni juz robić IE10
Gość IP: 78.131.201.* 2012.08.20 18:30
A tak na serio
Ktoś jeszcze tego używa?
Gość IP: 212.87.245.* 2012.08.20 18:59
@up
Tak, obchodzi on użytkowników którym zależy na pełnej obsłudze html5, i w przeciwieństwie do innych wydawców którzy mają w dupie użytkowników IE ma wersję x64
Gość IP: 212.191.87.* 2012.08.20 19:57
I po raz kolejny M$ pokazuje jak to on wspaniale wspiera rozwój Internetu. Najpierw stłumili wszelkie inowacje brakiem aktualizacji do 6 i 7. Potem wypuścili mocno przestarzałą wersje 8. 9 już była dobrą przeglądarką, owszem nadal była najgorsza, najwolniejsza, miała najsłabsze wsprcie dla HTML5, ale była o niebo lepsza niż 8 i obsługiwała w miarę dobrze coraz popularniejsze rozwiązania, ale znowu zahamowano jej rozwój od czasu do czasu wypuszczając łatkę na jakiś bug.

Teraz jest 10, ale win7 ma z niej nie skorzystać? jeśli M$ myśli że będzie to siła napędowa to się przeliczy, ludzie prędzej wybiorą inną przeglądarkę.

Żeby nie było, na komputerze mam id od 6 do 9, chrome, opere, safari, a na co dzień używam firefoxa z kanału aurora bo jest najszybsza (chrome przy 50 zakładkach dusi się i brakuje mu ramu, chociaż mam 8GB)
Gość IP: 83.31.100.* 2012.08.20 19:58
MS mnie raczej szybko nie zmusi na zmianę Win 7 na Win 8 wóla tylko nowej wersji Internet Explorera 10. Mam wybór jeśli chodzi o przeglądarki (Firefox, Chrome, Opera). Nie chcą to niech nie wydają łaski bez. Taka decyzja raczej niekorzystnie wpłynie na statystyki IE wśród userów indywidualnych.
Gość IP: 85.193.239.* 2012.08.20 20:22
Obecnie to interfejs w Win 8 będzie się nazywał "METEORYT", bo spadnie na użytkowników Windows jak grom z jasnego nieba i wyginą jak dinozaury ? :).
Gość IP: 95.171.209.* 2012.08.21 00:13
Czy będzie ci brakować Internet Explorera 10 na Windows 7
co za głupi zestaw odpowiedzi :(
A gdzie w tej sondzie odpowiedz, że NIE IE9 na W7 mi wystarczy ?
Gość IP: 89.69.94.* 2012.08.21 08:46
No właśnie, dlaczego ma mi brakować IE10 dla Windows 7, skoro nie używam Windows 7?
Gość IP: 83.4.39.* 2012.08.21 09:05
Nie będzie mi brakować, bo i tak nie używam Windowsa.
mazdac
mazdac 2012.08.22 21:09
znany myk MS... nowy direct x, ie i wmp tylko dla najnowszych windows.
saviano
saviano 2012.08.23 08:02
Na Technet (Internet Explorer 10 FAQ for IT Pros
) piszą jasno, że IE10 będzie tylko dla Windows 8 i Windows Server 2012.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 20.08.2012
Tagi producenckie: microsoft
ŹRÓDŁO: Microsoft
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 10711

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
A-Data Superioe SH14 500GB czarny (ASH14-500GU3-CBK) A-Data Superioe SH14 500GB czarny (ASH14-500GU3-CBK)
Dostępny w 22 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Zelmer Aquos 829.0 ST Zelmer Aquos 829.0 ST
Dostępny w 53 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
AIPTEK KAMERA , 1280 X 720 PIKSELI, 100 ° 7,20E (719852000000) AIPTEK KAMERA , 1280 X 720 PIKSELI, 100 ° 7,20E (719852000000)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
IIYAMA LED 19" (E1980SD-B1) IIYAMA LED 19" (E1980SD-B1)
Dostępny w 32 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu