Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Internet na kartę w Plusie - niedrogo i szybko

Plus oferuje Internet bez abonamentu i bez rachunków

Internet na kartę w Plusie - niedrogo i szybko

Od 26 lipca Plus wprowadza nową ofertę internetu na kartę, w ramach której klient otrzyma mobilny internet bez umowy i rachunków - do 21 Mb/s w technologii HSPA+.

Internet na kartę w Plusie
Internet na kartę w Plusie
Oprócz samego Internetu, w ramach nowej oferty klient może liczyć na:

  • niskie stawki za korzystanie z internetu - 11 groszy za 1 MB,
  • bonusy za doładowanie konta – nawet 14 GB,
  • możliwość aktywacji pakietu nocnego za 10 zł, w ramach którego jest 50 GB na nocny transfer przez 30 dni,
  • nową stawkę za minutę połączenia do wszystkich dużych sieci i na numery stacjonarne -  29 gr za minutę rozmowy.

Na potrzeby oferty został przygotowany nowy zestaw startowy w cenie 10 zł. Znajduje się na nim 250 MB do wykorzystania na transmisję danych oraz 2 zł do wykorzystania na dowolne usługi dostępne w ofercie. Doładowania będą dostępne w kwotach od 10 złotych (250MB na 7 dni) do 100 złotych (pakiet 15 GB na 30 dni).

Natomiast dla osób, które nie mają modemu przygotowany został specjalny zestaw Plus Internet na Kartę z modemem HSPA+. W jego skład wchodzi Zestaw startowy Plus Internet na Kartę oraz modem USB ZTE MF669, który umożliwia transmisję danych z prędkością do 21 Mb/s w technologii HSPA+ i pozwala także na korzystanie z internetu w starszych technologiach HSPA/UMTS 900/2100 MHz, EDGE/GPRS 850/900/1800 MHz. Modem posiada gniazdo na kartę pamięci microSD, gniazdo anteny zewnętrznej i obsługuje wiadomości SMS. Cena zestawu Plus Internet na Kartę z modemem HSPA+ wynosi 179 zł.

Dodaj komentarz 18 komentarzy
acomp
acomp 2012.07.26 15:48
A co z tymi klientami co mają już numer na kartę w Sim Plusie?
kris1st
kris1st 2012.07.26 15:50
ciekawa propozycja dla osób które często wybierają się w podróż ale ale pakiet danych na 30 dni to trochę za mało inni operatorzy mają lepsze warunki
Gość IP: 94.101.16.* 2012.07.26 15:55
"niskie stawki za korzystanie z internetu - 11 groszy za 1 MB"

Otwarcie Onetu - 30 groszy.

Gdzie oni chcą takich debili znaleźć?
Gość IP: 193.106.129.* 2012.07.26 15:58
Super bardzo z tego się ciesze. skorzystam z nowej oferty , warto. :-)
repairman
repairman 2012.07.26 16:06
Dobre jako rozwiazanie tymczasowe np: jeśli ktoś chce korzystać z netu na wczasach pod namiotem :)
CODER_BEST
CODER_BEST 2012.07.26 16:42
w sumie fajna rzecz... Nie płacimy rachunków tylko doładowujemy sobie konto i możemy korzystać z internetu :)

Fajna sprawa :) Ale jednak 15GB za 100zł... pogięło ich chyba....
hirogen
hirogen 2012.07.26 16:53
Abonament 30zł m-c/ 4GB umowa na 12mcy np w tmobile to gdzie to tanio?
Gość IP: 81.219.69.* 2012.07.26 17:06
@Gość IP: 94.101.16.* 2012.07.26 15:55

To i tak stanowczo za mało dla debila i (po)matoła wykształciucha z dużego miasta, który wchodzi na taki szmatławiec, jak onet !!!!
Gość IP: 164.126.241.* 2012.07.26 17:19
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 31.178.13.* 2012.07.26 17:39
@Gość IP: 94.101.16.* 2012.07.26 15:55
Na mieście :p
Gość IP: 89.68.145.* 2012.07.26 17:43
Gość IP: 81.219.69.* 2012.07.26 17:06

widać kto jest zazdrosnym debilem bez przyszłości siedzącym na onecie

leć jest parę tematów o pis - będziesz mógł poszczekać ofermo
Gość IP: 84.203.114.* 2012.07.26 18:32
Kiepska oferta. Jakby nie obserwowali rynku. Od kilku lat kupuję starter Playa za 18, teraz 19 zł. W tej cenie mam 2 GB do ściągnięcia. Łatwe doładowania poprzez mbank. A najważniejsze prosta konfiguracja która umożliwia mi korzystanie z Playa poprzez modem bez simloka kupiony na Allegro.
Gość IP: 178.235.172.* 2012.07.27 04:00
tia... i co miesiąc mam płacić 100zł żeby mieć transfer... w orange płacę 30zł na allegro i mam na rok 7gb neta... tyle że w orange zasięg chu... Jak na razie wszystkie oferty w Polsce do dupy ;/
Gość IP: 83.23.187.* 2012.07.27 21:01
Only one problem.....W SIMPLUS nie ma możliwości uzyskać zewnętrznego adres IP. Tylko tunel...
Jeżeli chodzi o jakość i ceny to PLUS bije na głowę ORANGE i T-MOBILE.
Gość IP: 83.23.187.* 2012.07.27 21:01
Only one problem.....W SIMPLUS nie ma możliwości uzyskać zewnętrznego adres IP. Tylko tunel...
Jeżeli chodzi o jakość i ceny to PLUS bije na głowę ORANGE i T-MOBILE.
Gość IP: 83.4.117.* 2012.07.29 10:26
W sieci wind we włoszech nie limitowany dostęp za 15eur.miesięcznie.Z takimi cenami to do Afryki!
Gość IP: 91.94.90.* 2012.08.06 00:40
Ja mam neta z orange free i wychodzi całkiem tanio, za doładowania gadam do woli, a bonus starcza na net, a do tego iPlus jest w mojej okolicy wolniejszy od żółwia
Gość IP: 46.20.57.* 2013.12.13 17:18
złodzieje wyczyscili mi trzy razy konto ,a jak chcesz wyłączyć pakiet to się migają.Banda.
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 26.07.2012
Tagi producenckie: polkomtel
ŹRÓDŁO: Polkomtel
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 8918


Video
nowe filmy

CENEO Kup Najtaniej
Carl Zeiss Distagon T 2.8/15 ZE (1964-830) Carl Zeiss Distagon T 2.8/15 ZE (1964-830)
Dostępny w 8 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Cisco RV215W Wireless N VPN Firewall (RV215W-E-K9-G5) Cisco RV215W Wireless N VPN Firewall (RV215W-E-K9-G5)
Dostępny w 12 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
NOKIA MD-11 Mini Głośnik NOKIA MD-11 Mini Głośnik
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
HOLUX GPS RECEIVER (RCV-3000) HOLUX GPS RECEIVER (RCV-3000)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu