Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Internet na kartę w Plusie - niedrogo i szybko

Plus oferuje Internet bez abonamentu i bez rachunków

Internet na kartę w Plusie - niedrogo i szybko

Od 26 lipca Plus wprowadza nową ofertę internetu na kartę, w ramach której klient otrzyma mobilny internet bez umowy i rachunków - do 21 Mb/s w technologii HSPA+.

Internet na kartę w Plusie
Internet na kartę w Plusie
Oprócz samego Internetu, w ramach nowej oferty klient może liczyć na:

  • niskie stawki za korzystanie z internetu - 11 groszy za 1 MB,
  • bonusy za doładowanie konta – nawet 14 GB,
  • możliwość aktywacji pakietu nocnego za 10 zł, w ramach którego jest 50 GB na nocny transfer przez 30 dni,
  • nową stawkę za minutę połączenia do wszystkich dużych sieci i na numery stacjonarne -  29 gr za minutę rozmowy.

Na potrzeby oferty został przygotowany nowy zestaw startowy w cenie 10 zł. Znajduje się na nim 250 MB do wykorzystania na transmisję danych oraz 2 zł do wykorzystania na dowolne usługi dostępne w ofercie. Doładowania będą dostępne w kwotach od 10 złotych (250MB na 7 dni) do 100 złotych (pakiet 15 GB na 30 dni).

Natomiast dla osób, które nie mają modemu przygotowany został specjalny zestaw Plus Internet na Kartę z modemem HSPA+. W jego skład wchodzi Zestaw startowy Plus Internet na Kartę oraz modem USB ZTE MF669, który umożliwia transmisję danych z prędkością do 21 Mb/s w technologii HSPA+ i pozwala także na korzystanie z internetu w starszych technologiach HSPA/UMTS 900/2100 MHz, EDGE/GPRS 850/900/1800 MHz. Modem posiada gniazdo na kartę pamięci microSD, gniazdo anteny zewnętrznej i obsługuje wiadomości SMS. Cena zestawu Plus Internet na Kartę z modemem HSPA+ wynosi 179 zł.

Dodaj komentarz 18 komentarzy
acomp
acomp 2012.07.26 15:48
A co z tymi klientami co mają już numer na kartę w Sim Plusie?
kris1st
kris1st 2012.07.26 15:50
ciekawa propozycja dla osób które często wybierają się w podróż ale ale pakiet danych na 30 dni to trochę za mało inni operatorzy mają lepsze warunki
Gość IP: 94.101.16.* 2012.07.26 15:55
"niskie stawki za korzystanie z internetu - 11 groszy za 1 MB"

Otwarcie Onetu - 30 groszy.

Gdzie oni chcą takich debili znaleźć?
Gość IP: 193.106.129.* 2012.07.26 15:58
Super bardzo z tego się ciesze. skorzystam z nowej oferty , warto. :-)
repairman
repairman 2012.07.26 16:06
Dobre jako rozwiazanie tymczasowe np: jeśli ktoś chce korzystać z netu na wczasach pod namiotem :)
CODER_BEST
CODER_BEST 2012.07.26 16:42
w sumie fajna rzecz... Nie płacimy rachunków tylko doładowujemy sobie konto i możemy korzystać z internetu :)

Fajna sprawa :) Ale jednak 15GB za 100zł... pogięło ich chyba....
hirogen
hirogen 2012.07.26 16:53
Abonament 30zł m-c/ 4GB umowa na 12mcy np w tmobile to gdzie to tanio?
Gość IP: 81.219.69.* 2012.07.26 17:06
@Gość IP: 94.101.16.* 2012.07.26 15:55

To i tak stanowczo za mało dla debila i (po)matoła wykształciucha z dużego miasta, który wchodzi na taki szmatławiec, jak onet !!!!
Gość IP: 164.126.241.* 2012.07.26 17:19
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 31.178.13.* 2012.07.26 17:39
@Gość IP: 94.101.16.* 2012.07.26 15:55
Na mieście :p
Gość IP: 89.68.145.* 2012.07.26 17:43
Gość IP: 81.219.69.* 2012.07.26 17:06

widać kto jest zazdrosnym debilem bez przyszłości siedzącym na onecie

leć jest parę tematów o pis - będziesz mógł poszczekać ofermo
Gość IP: 84.203.114.* 2012.07.26 18:32
Kiepska oferta. Jakby nie obserwowali rynku. Od kilku lat kupuję starter Playa za 18, teraz 19 zł. W tej cenie mam 2 GB do ściągnięcia. Łatwe doładowania poprzez mbank. A najważniejsze prosta konfiguracja która umożliwia mi korzystanie z Playa poprzez modem bez simloka kupiony na Allegro.
Gość IP: 178.235.172.* 2012.07.27 04:00
tia... i co miesiąc mam płacić 100zł żeby mieć transfer... w orange płacę 30zł na allegro i mam na rok 7gb neta... tyle że w orange zasięg chu... Jak na razie wszystkie oferty w Polsce do dupy ;/
Gość IP: 83.23.187.* 2012.07.27 21:01
Only one problem.....W SIMPLUS nie ma możliwości uzyskać zewnętrznego adres IP. Tylko tunel...
Jeżeli chodzi o jakość i ceny to PLUS bije na głowę ORANGE i T-MOBILE.
Gość IP: 83.23.187.* 2012.07.27 21:01
Only one problem.....W SIMPLUS nie ma możliwości uzyskać zewnętrznego adres IP. Tylko tunel...
Jeżeli chodzi o jakość i ceny to PLUS bije na głowę ORANGE i T-MOBILE.
Gość IP: 83.4.117.* 2012.07.29 10:26
W sieci wind we włoszech nie limitowany dostęp za 15eur.miesięcznie.Z takimi cenami to do Afryki!
Gość IP: 91.94.90.* 2012.08.06 00:40
Ja mam neta z orange free i wychodzi całkiem tanio, za doładowania gadam do woli, a bonus starcza na net, a do tego iPlus jest w mojej okolicy wolniejszy od żółwia
Gość IP: 46.20.57.* 2013.12.13 17:18
złodzieje wyczyscili mi trzy razy konto ,a jak chcesz wyłączyć pakiet to się migają.Banda.
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 26.07.2012
Tagi producenckie: polkomtel
ŹRÓDŁO: Polkomtel
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 9370



Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Asus Google Nexus 7 32Gb 3G (ASUS-1B021A) Asus Google Nexus 7 32Gb 3G (ASUS-1B021A)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Delock 65391 Delock 65391
Dostępny w 8 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
AIRDRIVES FIT FOR KIDS AIRDRIVES FIT FOR KIDS
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Hp Probook 450 G1 (E9Y37Ea) Hp Probook 450 G1 (E9Y37Ea)
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu