Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Internet i sieci Telefonia Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie

W Plusie za 5 złotych miesięcznie masz nielimitowane SMS-y

Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie

Usługa „Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie” będzie dostępna dla klientów korzystających z ofert prepaid i mix.

Nowa oferta Plusa na SMS-y
Nowa oferta Plusa na SMS-y
Promocja jest dostępna w taryfie Plus na Kartę i Plus Mix, a jej włączenie kosztuje 5 zł miesięcznie i następuje po wysłaniu kodu *136*11*03# i naciśnięciu przycisku „zielona słuchawka”. Od tego momentu opłata za SMS-y wysyłane do wszystkich sieci wynosi 0 groszy. Po 30 dniach usługa jest automatycznie odnawiana.

Użytkownicy starszych ofert prepaid (Simplus, 36.6, Sami Swoi), by skorzystać z nowej promocji powinni zmienić taryfę na Plus na Kartę. Aby ją włączyć należy wpisać kod *147*11# i nacisnąć przycisk „zielona słuchawka” - jednorazowa opłata wynosi 3zł.

Klienci Plusa na Kartę korzystający obecnie z promocji „SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr” oraz klienci Plusa Mix korzystający obecnie z promocji „Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze” nie muszą jej wyłączać, gdyż na czas trwania nowej promocji automatycznie będą mieli obniżoną stawkę za SMS-y do 0 gr.

Promocja „Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie” trwa od 7 sierpnia do 22 października br, a po jej zakończeniu stawka za wysłanego SMSa wyniesie 3 gr.

Gość IP: 83.5.96.* 2012.08.04 15:41
proszę dajcie za 50 zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci + stacjonarne, sms za friko i 1GB internetu z lejkiem po przekroczeniu limitu
Gość IP: 83.10.93.* 2012.08.04 15:56
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Szemot
Szemot 2012.08.04 16:01
Znów konkurencja się odezwała tylko trochę nie w tą stronę. W Play Fresh są za 10zł do wszystkich sieci ale także w abonamencie. Natomiast bezpłatnie są rozmowy i smsy nielimitoane do wszystkich sieci. Mało kto ma Playa ale wszyscy go kochają bo dziuęki tej firmie tanieją usłuygi u operatora u któego działają :-]
Gość IP: 91.150.223.* 2012.08.04 16:25
To nie jest za 0 groszy, lecz za 3 gr. LINK: http://nakarte.plus.pl/prepaid/nielimitowane_sms_do_wszystkich.html
Korea
Korea 2012.08.04 16:49
Tylko nie plus.
Gość IP: 79.191.192.* 2012.08.04 16:55
Serio? Na portalu o IT nowinka prosto z cennika operatora? Jakiś wstyd? Jakaś granica pomiędzy newsem sponsorowanym a żałosnością? Panie Redaktorze, podpisuje się Pan pod tym imieniem i nazwiskiem. Nie czuje Pan jakiegoś zażenowania i wyrzutów sumienia? Może lepiej zatrudnić się w allegro.
Gość IP: 80.5.115.* 2012.08.04 17:01
ale to przeciez pan Chmielewski. No fakt tak nisko jak Gajewski jeszcze nie upadl zeby wyzywac czytelnikow, ale kto wie, moze juz niebawem
binary
binary 2012.08.04 18:06
@Gość IP: 83.10.93.* 2012.08.04 15:56

Dzwonienie jest dla frajerow. Elita uzywa mysli do przesylania wiadomosci.

A tak przy okazji to Chip powinien pomyslec nad innym systemem pisania komentarzy. Np. przez konta Facebook lub Google. Spamerzy i trole daly by sobie wtedy spokoj.

Dobrze by tez bylo jak by powatala jakas aplikacje na systemy mobilne, bo z telefonu trzeba duzo czarowac zeby przeczytac komentarze.
Gość IP: 77.91.29.* 2012.08.04 20:08
@Gość IP: 83.10.93.* 2012.08.04 15:56
Nie SMSuję. SMS uważam to za usługę dla buraków. No i jestem 5 zł do przodu.

Tylko burak łasi się na 5 zł.
Gość IP: 80.52.132.* 2012.08.04 22:14
Dzięki za info, mam jeszcze zapyziałą taryfę Sami Swoi ;)
Przy okazji tego newsa, przeglądnąłem ofertę SimPlusa i postanowiłem przenieść do nich numer swój i dziecka, które w zasadzie telefonu używa głównie do esemesowania ze znajomymi, takie czasy ;)
Nadpobudliwym komentatorom polecam coś zimnego na schłodzenie swych mikroprocesorków, może trochę lodu z zamrażalnika albo łeb pod prysznic. Pozdrówiam gorąco ;)
Gość IP: 89.68.145.* 2012.08.05 02:39
fajnie że nie muszą wyłączać i fajnie że zeżre im 5 zeta jeśli o tym zapomną....ech te debilne ułatwienia w gsm zamiast sms "chcesz to potwierdz nie to olej"

i jak to sie ma do darmowych sms i rozmów w sieci play?ci to wiedzą jak przyciagnac ludzi (chociaz jakos tłumy do nich nie lgną)
Gość IP: 83.238.137.* 2012.08.05 02:55
Konta na FB... radzę jeszcze dowodzik i świadectwa podatkowe. Nie zapominajmy o zaświadczeniu od lekarza proktologa potwierdzającego, czy komentujący nie ma sprawy w d...
Jotgie
Jotgie 2012.08.05 11:45
Gość IP: 83.10.93.* 2012.08.04 15:56
Nie SMSuję. SMS uważam to za usługę dla buraków. No i jestem 5 zł do przodu.
SMSuje = nie mas kasy = jesteś leń i burak, więc szkoda życia na ciebie. Dotyczy to szczególnie płci "pięknej".

Tylko KOMPLETNY BURAK mógł coś takiego napisać!
mgajewski
mgajewski 2012.08.05 14:26
@Gość IP: 80.5.115.* 2012.08.04 17:01:

A jak nisko trzeba upaść, by pisać oszczerstwa na czyjś temat? ;)
Gość IP: 82.127.51.* 2012.08.05 14:52
tylko na terenie kraju czy w ramieniu też?
Gość IP: 83.23.14.* 2012.08.05 17:36
Czy te trzy grosze będę płacić też za smsa do plusa? c
Marcin360360
Marcin360360 2012.08.06 12:04
Do Gość IP: 83.10.93.* 2012.08.04 15:56
Jezeli kobiety do ciebie pisza a nie dzwonia to zapewne nie jestes warty nic dla nich ba zpewne jestes frajerem i nie powinnienes sie dziwic temu.
Gdy ktos pracuje np. w bardzo glosnym miejscu to jak ma zadzwonic kretynie?
Powiedzy mam przesuniety traning i musze powiadomic o tym druzyne to co mam dzwonic do 25 osob kretynie czy wystarczy napisac jednego smsa i wyslac do wszystkich kretynie.
Zapewne jestes niewychowany i niewiesz ze w towazystwie sie nie rozmawia przez tel a smsa ukratkem mozna napisac i nikomun to nie przeszkadza kretynie.
Podalem tylko pare przykladow a bys zrozumial ze ludzie niemaja nierazy mozliwosci zadzwonienia kretynie.
Gość IP: 217.170.161.* 2012.08.06 18:03
czy to plus czy to minus?
Gość IP: 217.170.161.* 2012.08.06 18:04
obooorzee naszczęście tobył minuuuus...
Gość IP: 178.43.164.* 2012.09.17 20:46
Nie żebym chciał zrezygnować z tej usługi, ale gdybym rozmyślił się z tych 5 zł za miech to jakim kodem to dezaktywuję? (wyłączę)
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 04.08.2012
Tagi: telefonia
Tagi producenckie: polkomtel
ŹRÓDŁO: Plus
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 74801
CENEO KUP NAJTANIEJ
ARISTON HOTPOINT LSF 825 X/HA ARISTON HOTPOINT LSF 825 X/HA
Dostępny w 15 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Intellinet Network Solutions Przecznik KVM (157889) Intellinet Network Solutions Przecznik KVM (157889)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Canon Protect Regular 58mm Canon Protect Regular 58mm
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Panasonic Viera Smart TX-P42ST50E Panasonic Viera Smart TX-P42ST50E
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Linksys SE2800, 8-port switch 10/100/1000, desktop (SE2800-EU) Linksys SE2800, 8-port switch 10/100/1000, desktop (SE2800-EU)
Dostępny w 35 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu