Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Internet i sieci Witryny internetowe Instrukcje obsługi do wszystkiego, za darmo

Nowy,nowatorski portal

Instrukcje obsługi do wszystkiego, za darmo

W serwisie internetowym intrukcja.pl można będzie znaleźć instrukcję obsługi niemal wszystkiego, od odtwarzaczy DVD, przez pędzle malarskie, do rzutu kulą w kręgle.

Pomysł na portal instrukcja.pl powstał cztery lata temu, kiedy to poczyniono pierwszą inwestycję. Dzisiaj rusza wersja beta nowego serwisu, którego rozwój w znacznej mierze zależy od internautów. Docelowo ma być to potężna baza praktycznej wiedzy, przekazywanej przez najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach.

Portal oferuje dostęp do publikacji z szerokiego zakresu kryjącego się pod hasłem "instrukcja" (w bardzo różnych formach). Może to być zarówno instrukcja do odtwarzacza DVD, jak i instrukcja jak pomalować z finezją ściany, czy też np. jak zainstalować i skonfigurować najpopularniejsze programy antywirusowe.

W portalu istnieje również opcja "Rejestrator Problemu" dla osób, które nie znalazły odpowiedzi na swoje pytania w aktualnej bazie portalu. Do rejestratora będą mieli dostęp wszyscy eksperci zatem baza wiedzy powinna zostać szybko uzupełniana o brakujące elementy, a użytkownik otrzyma informację o tym, że znalazło się rozwiązanie jego problemu.

 

 

Gość IP: 77.253.155.* 2008.12.09 08:26
już sprawdzam
Gość IP: 217.113.137.* 2008.12.09 08:29
Już wcześniej tam trafiłem. Muszę przyznać, że pomysł świetny, wcześniej czegoś takiego nie widziałem, na razie jeszcze co prawda się rozwija i póki co mało tego, ale sama stronka zrobiona bardzo ładnie i fachowo, jestem pewien, że to tylko kwestia czasu, żeby się mocno rozwinęła.
Gość IP: 77.253.155.* 2008.12.09 08:38
Super! Już teraz wiem gdzie szukać pomocy w razie potrzeby!
Gość IP: 79.184.121.* 2008.12.09 08:50
Ciekawy pomysł. Fajna strona. Ciekawe, czy będzie się rozwijać. Wszelkie instrukcje przydadzą się zawsze.
Gość IP: 85.221.158.* 2008.12.09 10:13
Sprawdzalam :) Bardzo pozyteczne :) Pozdrawiam
Gość IP: 82.160.177.* 2008.12.09 10:21
Pomysł świetny. Tylko rozwijać. Sam będę zaglądał tu często, bo nie można być ekspertem od wszystkiego. Strona pięknie zrobiona. Przejrzyście i bez udziwnień.
Kerebron
Kerebron 2008.12.09 13:39
Boję się, że zaraz wyskoczą jacyś "obrońcy" praw do własności intelektualnej nt. wiązania sznurówek albo wkładania płyty do odtwarzacza. Niestety, to co się ostatnio dzieje, to jest jakaś karykatura ochrony własności intelektualnej i wręcz działa na jej szkodę.

Samo zachowanie twórców profesjonalnych (mniej lub bardziej ;) ) instrukcji jest różne i czasami co najmniej dziwne; niektórzy udostępniają instrukcje (nawet w wielu wersjach) w internecie do pobrania, inni gonią Bogu ducha winnych użytkowników za publiczne udostępnienie choćby fragmentu.

Co do samej inicjatywy portalu, to wydaje mi sie bardzo trafiona - popieram. :)
Gość IP: 83.24.115.* 2008.12.09 17:13
Ja poproszę instrukcję obsługi IV RP. I wyłącznika do baby.
Gość IP: 194.114.151.* 2008.12.09 17:57
super sprawa :) teraz nie będę miał żadnych problemow :D
Gość IP: 77.253.23.* 2008.12.09 18:29
taki portal to kapitalna sprawa. ilekroć miałam do czynienia z urządzeniami tzw. "wyższej technologi", szukałam gorączkowo po necie jakiś użytecznych wskazówek. to idealne rozwiązanie dla osób które lubią dużo wiedzieć i dużo umieć.
twórcy gratuluję pomysłu i trzymam kciuki za szybki rozwój!
pozdrawiam!
pat
Gość IP: 217.113.130.* 2008.12.09 20:19
portal naprawdę zawiera sporą dawkę "praktycznej wiedzy"
znalazłem instrukcję "zrobienia" dziecka wymarzonej płci :) jak i ciekawą prezentację auta no i poradę dotyczącą rozmowy kwalifikacyjnej Pana Tymochowicza a wszystko "ubrane" w ciekawą grafikę.

Życzę sukcesu na miarę N-K :) a może lepiej allegro :)
Gość IP: 83.23.27.* 2008.12.09 21:11
Ciekawy pomysł z tymi instrukcjami. Teraz w jednym miejscu będzie można wszystkie znaleźć :)
Gość IP: 83.14.118.* 2008.12.10 09:49
kapitalny pomysł. w internecie jest sporo wiedzy ale jednak nadal trudno znaleźć konkretne potzrebne informacjecje. już dawno ktoś powinien to usystematyzować. dodam do 'ulubionych' ;)
Gość IP: 83.19.216.* 2008.12.10 09:53
ciekawa stronka swietny pomysl brakuje tylo instrukcji jak trafic 6 w lotto ;-))
dowlander
dowlander 2008.12.13 21:01
Pożyteczna stronka. nawet ciekawe instrukcje tam się znajdują. Niezbyt dobrze przegląda się ją jednak przy 1024x768. Mam nadzieję, że nie zaśmiecą jej instrukcjami typu: "Jak włączyć komputer".
Gość IP: 78.8.90.* 2008.12.14 13:44
serwis bardzo podobny do spryciarze.pl. Mam nadzieję że również szybko będzie się rozwijał. Ale puki co spryciarze.pl mają kilkunastokrotnie większa bazę poradników i przynajmniej dla mnie lepsze usability.
Sewer
Sewer 2008.12.15 00:33
Miejmy nadzieję że dalej będzie się rozwijać.
Gość IP: 62.148.70.* 2010.09.14 20:08
szukam instrukcji obsługi do stacji meteo led funk-wetterstation
Gość IP: 62.148.70.* 2010.09.14 20:16
szukam instrukcji obsługi do stacji meteo led funk-wetterstation
Gość IP: 92.241.210.* 2011.05.30 19:20
Tak, rzeczywiście super.
Oczywiście pomysł nie jest nowy, już od dawna można było ściągać instrukcje z serwisów amerykańskich, ale po polsku, to tego jeszcze nie było.
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 09.12.2008
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 150753
CENEO KUP NAJTANIEJ
QNAP DYSK SERWEROWY TS-670 QNAP DYSK SERWEROWY TS-670
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Dell 15-3520 (MOBDELNOT0926) Dell 15-3520 (MOBDELNOT0926)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Bosch WAE 2046 PPL Bosch WAE 2046 PPL
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
KABEL USB 3.0 AM-MICRO 1M KABEL USB 3.0 AM-MICRO 1M
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu