Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Internet i sieci Witryny internetowe Otwarty Świat - portal typu "antycommunity"

Otwarty Świat

Otwarty Świat - portal typu "antycommunity"

Serwis Otwarty Świat, który ma wielkie ambicje odegrać ważną rolę wśród serwisów społecznościowych w roku 2010, jest zupełnym przeciwieństwem Facebooka czy nasza-klasa.pl.

Istotą serwisu jest komunikacja z innymi uczestnikami poprzez… listy w butelkach. Konta użytkowników są zupełnie niejawne- część danych zostaje ujawniona dopiero w chwili nawiązania wzajemnego kontaktu. Witryna jest odpowiedzią na alienację oraz powierzchowność obecną w typowych serwisach społecznościowych - jej celem jest zapewnienie wyjątkowej, magicznej i pozbawionej uprzedzeń rozrywki połączonej z tym, co nieobecne dzisiaj w sieci - z intymnością. Czy to się im udało, pozostawiamy już waszej ocenie.

Dodaj komentarz 12 komentarzy
Gość IP: 188.33.83.* 2010.01.11 17:49
astalavista.box.sk robi na łamach chipa nieustającą karierę jak widzę... oj, gdzie ten chip sprzed kilku lat!
Gość IP: 89.79.40.* 2010.01.11 17:56
no muszę przyznąć że nieźle to działa:) wysłałem sobie message do 5 kobiet i wszytskie mi odpowiedziały,
Ciekawe jest to że nadano tym wiadomoscia metafore listu w butelce co narzuca pewną powage wysyłanych wiadomosci,
nie dostaje tam spamu tylko naprawde ciekawe wiadomosci,
Wielki plus dla kogoś kto wpadł na ten pomysł
Gość IP: 83.143.129.* 2010.01.11 18:00
Komentarz troche niezwiazany z artykulem...
Pomysl bardzo ciekawy, antycommunity mocno brzmi
Gość IP: 83.24.106.* 2010.01.11 19:47
Pomysł ciekawy. Ludzie jak przystało na świat-otwarci. Czekam aż będzie więcej użytkowników, wtedy dopiero się zacznie zabawa!
wojtekwx
wojtekwx 2010.01.11 22:30
wielkiego sukcesu to raczej nie będzie... giganci jeśli będzie trzeba wprowadzą i tą funkcję na swoich stronach...
Gość IP: 83.143.129.* 2010.01.11 22:49
@wojtekwx - mozliwe, ze chodzi tez o stworzenie nowej, swiezej spolecznosci.

Ja widze odwazny i swiezy pomysl, ktory napewno odniesie pewien sukces (jaki - czas pokaze), napewno tez wprowadzi troche zmian na dzisiejszej scenie serwisow spolecznosciowych (moze stanie sie nawet tak, jak napisales - ze losowosc zostanie "podkradziona" przez gigantow)
weczi
weczi 2010.01.12 09:35
imho kolejny portal spolecznosciowy, choc niewiem skad to antycommunity, dla ludzi, majacych problemy w prawdziwym swiecie... za duzo tego... uzalezniamy sie ;/
bthoven
bthoven 2010.01.12 11:53
oby nie dodawali "giganci" raczej masówki, wystarczy śledź, zastępuje wszystko
Gość IP: 77.253.13.* 2010.01.12 16:46
Korzystam, lubię i uważam pomysł za całkiem świeży. Z punktu widzenia użytkownika: na początku jest nieco "czatowo", ale po nawiązaniu ciekawej wymiany wiadomości rzeczywiście pojawia się fajna, intymna komunikacja. Polecam.
Gość IP: 83.28.119.* 2011.04.10 12:29
Wie ktoś może dlaczego otwarty świat nie działa?
Gość IP: 89.79.242.* 2011.06.08 20:23
Bo gość zbankrutował :)
Gość IP: 83.12.228.* 2012.06.20 10:57
Ktoś wie o co chodzi z tym

Wait
Because patience is a virtue. 2012.
jakaś reaktywacja?
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 11.01.2010
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3326
CENEO KUP NAJTANIEJ
Crock-Pot Wolnowar 2.4L Slow Cooker SCCPQK5025B Crock-Pot Wolnowar 2.4L Slow Cooker SCCPQK5025B
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Star Wars: Battlefront 2 (Gra PSP) Star Wars: Battlefront 2 (Gra PSP)
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Philips Avance Collection HR1645/00 Philips Avance Collection HR1645/00
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Canon ACK-E17 Canon ACK-E17
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Acer E5-511 (NX.MPLEP.003) Acer E5-511 (NX.MPLEP.003)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu