Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Internet i sieci Witryny internetowe Facebook jednak wprowadzi funkcję podglądacza?!

Koniec z codziennym sprawdzaniem, co tam ciekawego u naszej eks.

Facebook jednak wprowadzi funkcję podglądacza?!

Jeśli potwierdzą się informacje serwisu Independent.co.uk, wkrótce będzie można sprawdzać, kto odwiedza nasz profil na Facebooku.

 

Koniec z odwiedzaniem naszych eks na Facebooku.
Koniec z odwiedzaniem naszych eks na Facebooku.

Chociaż Mark Zuckerberg powtarzał jak mantrę, iż funkcja podglądacza na Facebooku nigdy nie będzie dostępna, to być może właśnie zmienił zdanie. Jak informuje The Independent, winą za taki stan rzeczy obarczany jest szeroko rozumiany stalking - czyli nagabywanie kogoś, nawet poprzez Internet. Gdy "stalkerzy" będą wiedzieć, że są widoczni, stracą ochotę na zbyt częste odwiedzanie swoich ofiar. Takie przynajmniej jest założenie. Funkcja podglądacza na Facebooku już została wprowadzona, ale na razie wyłącznie dla "Grup".

 

Gość IP: 87.205.25.* 2012.07.16 13:37
Porażka. Jak ktoś udostępnia wszystko wszystkim to czego się dziwi. Jak udostępnia wszystko znajomym to po cholerę akceptuje kogoś kogo nie zna lub nie ma co do niego pewności? Zawsze można też ze znajomych wywalić. TĘPOTA się szerzy.
Gość IP: 87.207.172.* 2012.07.16 13:47
Drogi autorze tutaj chyba wkradł się błąd ;)

"Gdy "stalkerzy" będą wiedzieć, że są widoczni, __nie__ stracą ochotę na zbyt częste odwiedzanie swoich ofiar. "

Tego słówka tam nie powinno być.. tak mi się przynajmniej zdaje ;)

Pozdrawiam
Gość IP: 31.63.239.* 2012.07.16 13:48
"Gdy "stalkerzy" będą wiedzieć, że są widoczni, nie stracą ochotę na zbyt częste odwiedzanie swoich ofiar."
wtf? "nie stracą ochotę"?
speed565
speed565 2012.07.16 13:50
Też się zgadzam z przedmówcą. Na mordoksiążce już jest sporo opcji które umożliwiają ukrycie wiadomości jeśli nie chcemy, żeby nie była widoczna dla wszystkich.
Jeśli ktoś ma dalej w znajomych osobę, która ją nęka to co się dziwi, że ta odwiedza jej profil. Podgląd sprawi tylko, że nagabywacze zaczną zakładać fikcyjne konta i tyle.
speed565
speed565 2012.07.16 13:51
Ech też mi się za dużo 'nie' wpisało.
Gość IP: 83.29.159.* 2012.07.16 14:01
polska język trudna język Odmiana przez przypadki odpadła z zakresu wymaganego materiału wraz z giertychowską amnestią. Tracę kogo lub co (ochotę), ale takie małe słówko "nie" zmienia przypadek i tak: nie tracę kogo lub czego (ochoty). Szkoła podstawowa, trzecia i czwarta klasa pozdrawiają, niestety nie są w stanie sponsorować dzisiejszego artykułu.
mchmielewski
mchmielewski 2012.07.16 14:21
Re: Gość IP: 87.207.172

Dzięki, już poprawione :-)

Re: Gość IP: 83.29.159.

Chciałeś zabłysnąć, nie udało się. Ale próba odnotowana... :-)
Gość IP: 78.8.82.* 2012.07.16 14:52
mchmielewski - plus za komentarz powyżej :D
Gość IP: 195.117.48.* 2012.07.16 14:59
Teraz sie okaze, ze przez to stracili 90% uzytkownikow. ;)
CODER_BEST
CODER_BEST 2012.07.16 15:40
?? Stalkerzy wtedy będę się cieszyć bo im właśnie o to chodzi by ofiara była osaczona i nie miała prywatności !!! To będzie dla nich ułatwienie żeby jeszcze bardziej nękać psychnicznie ofiary...
Szemot
Szemot 2012.07.16 16:04
@CODER_BEST

Stalkerzy chcą być anonimowi bo w razie zgłoszenia przez ofiarę na policjętrudno ich wytropić. To nie gwałciciele któych kręcą takie rzeczy. Oni są jak dresy na stadionie pozakrywani i anonimowi. Jest to tzw Efekt Lucyfera czyli będac anonimowym robisz wiele rzeczy nawet takich o których nie pomyślisz, że mógłbyś zrobić. A jesli wsztscy wiedzą, ze to Ty to co najwyżej kilka % by to zrobiło
deedong
deedong 2012.07.16 19:35
Pomysł dobry, przecież my sami jeśli nie wchodzimy i nie podglądamy innych to chyba nie boimy się, pozostawienia śladu że byliśmy na profilu jakiejś osoby. Tak osoby mające konto będą wiedzieć kto odwiedza ich profil - a jak komuś nie odpowiada...niech nie chodzi o kontach obcych ludzi. Taka funkcja właśnie daje większe poczucie "bezpieczeństwa" bo pokazuje ludzi, którzy się nami interesują. Może zaboli firmy prześwietlające pracowników bez ich zgody/wiedzy czy byłe dziewczyny/chłopaków :D
acomp
acomp 2012.07.16 22:03
Facebook staje się wielkim szpiegiem.Trzeba będzie spadać
Gość IP: 87.204.26.* 2012.07.17 09:28
Dlatego na moim koncie na FB nie ma ani jednej danej prywatnej, ani jednego zdjęcia i ani jednego znajomego.
Tylko wpis "Konto założone jedynie w celu ochrony tożsamości."... ;)
Loguję się tam raz na pół raku, tylko wtedy gdy nie mam innej opcji, żeby coś zobaczyć.
ADAM390
ADAM390 2012.07.17 12:08
Może będzie tak jak na nk jeśli nie chcesz być widocznym w innych profilach to ty nie zobaczysz kto oglądał twó profil
Gość IP: 46.112.129.* 2012.07.17 18:43
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 88.199.233.* 2012.07.25 17:42
Ta funkcja juz jest dostepna tylko trzeba ja odpowiednio wlaczyc :)

http://kfd.pl/s/nius?facebook_funkcja_podgladania_dostepna_dla_uzytkownikow
Gość IP: 79.191.200.* 2012.09.09 02:20
czy to bedzie dzialac wstecz czy tylko od momentu udostepnienia tej funkcji?
Gość IP: 46.76.77.* 2012.10.18 22:58
Niestety ta funkcja działa wstecz... wim bo jestem w kilku grupah prywatnych i pod starymi postami również się wyświetla kto te posty w przeszłosci przeczytał....
Gość IP: 205.251.156.* 2012.12.04 19:34
Nie wydaje mi się, żeby udostępnili tę funkcję. Chodzi teraz po internecie łańcuszek, wg którego można sprawdzić to w kodzie źródlowym, ale to fake.
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 16.07.2012
Tagi producenckie: facebook
ŹRÓDŁO: The Independent
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 21773
CENEO KUP NAJTANIEJ
Tumax DSL20AF (Sony/Minolta) Tumax DSL20AF (Sony/Minolta)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
NavRoad DRIVE + Navigator Europa (5901597741923) NavRoad DRIVE + Navigator Europa (5901597741923)
Dostępny w 18 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
LG 20M35A (20M35A-B.AEU) LG 20M35A (20M35A-B.AEU)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Toshiba 46BL712 Toshiba 46BL712
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Evolveo Klawiatura (Gk862) Evolveo Klawiatura (Gk862)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu