Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Internet i sieci Witryny internetowe Netflix właśnie zawitał do Polski!

Ten rok zaczął się wspaniale.

Netflix właśnie zawitał do Polski!

Reed Hastings, CEO firmy Netflix podczas swojego wystąpienia na targach CES odbywających się w Los Angeles właśnie poinformował, że.... usługa Netflix jest już oficjalnie dostępna w naszym kraju.

 

Oto wszystko, co musicie wiedzieć:

 

https://www.netflix.com/pl/ - oficjalna "polska" strona, która na razie dostępna jest tylko w języku angielskim. To tam zarejestrujecie swoje konto i wybierzecie jeden z trzech dostępnych abonamentów:

 

  • 7,99€ - brak rozdzielczości HD, w tym samym czasie z Netflixa może korzystać tylko jeden użytkownik,
  • 9,99€ - rozdzielczość HD, w tym samym czasie z Netflixa może korzystać dwóch użytkowników
  • 11,99€ - rozdzielczość UHD, 4 użytkowników może oglądać filmy jednocześnie.

 

Pierwszy próbny miesiąc jest darmowy, więc możecie przetestować usługę bez ponoszenia żadnych kosztów zanim się zdecydujecie. Jak na razie 90% zawartości Netflixa oferowana jest w języku angielskim - z czasem zapewne te proporcje ulegną zmianie i coraz więcej filmów i seriali dostępna będzie z polskimi napisami. Jak na razie jednak, jeśli polski jest jedynym językiem, którym władacie, będziecie rozczarowani.

Miłego oglądania.

 

 

 

Dodaj komentarz 19 komentarzy
Gość IP: 88.156.11.* 2016.01.06 19:39
BuHaHa!! Bitch please...
Lu
Lu 2016.01.06 19:53
HD w ich przypadku oznacza 720p, a nie Full HD. Z drugiej strony wiele współczesnych telewizorów (np. telewizory 4k Sony) ładnie przeskalowują obraz. Cenowo pomiędzy HBO a Canal+ więc wszystko rozbija się o oferowane treści. Pierwszy miesiąc za darmo, można wypróbować. Mogliby również oferować płatność z góry, za cały rok, z odpowiednią zniżką.
binary
binary 2016.01.06 20:19
@Lu 2016.01.06 19:53

Netflix ma Full HD ale tylko przez Internet Explorer albo Edge. Na Mac'ach dziala to tylko z Safari. W FF i Chrome bedziesz mial tylko 720p. Do tego dochodzi jeszcze odpowiednie polaczenie min 5mbit/s
Nawet jest tez troche materialu UHD ale musisz miec specjalny abonament.
Gość IP: 89.168.138.* 2016.01.06 20:35
Używam Netflixa już jakiś czas w UK . Co ciekawe w Uk abonament na dwa urządzenia w jakości HD kosztuje miesięcznie 6.99 £ ,a w Polsce to samo kosztuje 7.49 £ i praktycznie nic nie ma po polsku - ciekawe dlaczego ?
Gość IP: 89.78.85.* 2016.01.06 21:23
To Polska ma ograniczony dostęp do światowego internetu jak jakaś Koreańska Republika Ludowo Demokratyczna?
Gość IP: 62.69.220.* 2016.01.07 07:48
Wszystko pięknie
tylko dlaczego np w takiej Kanadzie ceny w cyferkach są takie same czyli:
7,99$
9,99$
11,99$ tylko, że w dolarach kanadyjskich 1$KANAD=2,88PLN a nie w EURO!!
Ceny powinny być niższe i tyle w temacie
Gość IP: 37.47.28.* 2016.01.07 08:11
Też mi wkroczenie do Polski. Strona i materiały po angielsku, płatności w euro ila do tego żadnej siedziby u nas. Jedyne co zrobili to łaskawie dodali Polskę do listy krajów obsługiwanych. Na takiej samej zasadzie mozna by twierdzić że amazon.com czy .de też wkroczył do Polski.
Gość IP: 89.174.73.* 2016.01.07 08:15
W końcu, jest. Niestety , ale dużo brakuję w ich bibliotece filmów i seriali. Zapewne kwestia czasu. Póki co, konto uruchomione, okaże się czy warto płacić 9.99 Eur/miesiąc :)
Gość IP: 31.178.57.* 2016.01.07 10:52
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 79.173.59.* 2016.01.07 12:04
Otworzyłem zaraz po otrzymaniu maila od Netflixa. Mimo ze znam angielski dość dobrze uważam za gruba przesadę kasowanie w takich cenach bez polskich tekstów przynajmniej. I jak tu nie piracić? Każą sobie płacić za niepełny produkt. Oczywiśćie potestuję miesiąc i grzecznie od nich odejdę ze skargą że sobie w kule lecą. Ceny za takie coś to nominalnie maksymalnie w PLN.
Gość IP: 109.47.0.* 2016.01.07 12:06
Ten ostatni wpis to chyba od CEO z Polsatu lub Cyfry... A w Netflix ie nie ma reklam. I nie będzie. Już samo to zwiększa przyjemność oglądania o xxxx%!!! Polecam wszystkim. Oby w Polsce Netflix miał taką bazę jak w Kanadzie czy w Niemczech... a kto nie chce wydać 9€. Ten niech narzeka...
Gość IP: 77.114.31.* 2016.01.07 13:00
Gość IP: 79.173.59.* 2016.01.07 12:04

"Mimo ze znam angielski dość dobrze uważam za gruba przesadę kasowanie w takich cenach bez polskich tekstów przynajmniej. I jak tu nie piracić?"
bo za malo piracimy. inny przyklad podam w Rasyji piraca na potege, to maja tansze gry na Steam w swojej walucie, a u nas dalej €, ale i tak to jest sto razy lepsza sytuacja niz na konsolach. hehe.

Gość IP: 109.47.0.* 2016.01.07 12:06
"A w Netflix ie nie ma reklam."
a w grach nie ma reklam i przynosza wieksze zyski niz filmy.

jak nie bedzie czegos takiego jak "Steam" tylko ze z filmami i najlepiej na wlasnnosc(pobrane na HDD), to moga sie cmoknac, dalej czesc ludzi bedzie piracic filmy, a tak moze by to zmniejszylo piractwo i zwiekszylo zyski, jak by mozna bylo zakupic w promo jakis stary dobry film za 1€. i cena dostosowana do jakosci 360p 720p 1080p itd.
Gość IP: 194.105.170.* 2016.01.07 14:43
Chlopaki z bylej juz strony napisy.org powinni aplikowac o prace w Netflix'ie ;)
Gość IP: 109.241.10.* 2016.01.07 16:54
Lepiej poczekać niż przepłacać, bo może się okazać, że nie ma za co. Nie znam angielskiego, więc oferta czasowo nie dla mnie. Do tego cenne będą uwagi innych użytkowników.
Przy okazji - brak możliwości edycji komentarza w Chrome, nie wiem dlaczego.
Gość IP: 12.226.211.* 2016.01.07 17:32
tresc w jezyku angielskim, a to dobre... znam tylko francuski
acomp
acomp 2016.01.07 21:44
Polska strona w języku angielskim a dlaczego nie chińskim?
Gość IP: 93.159.19.* 2016.01.09 12:44
Jak dla mnie, to i tak bardzo korzystna cena, bo nie mam kablówki/satelity i nie zamierzam mieć. Za mało czasu na oglądanie telewizji. Dla mnie wykupienie HBO wiąże się z zakupieniem jakiegoś pakietu kablówki, więc i tak się nie opłaca. A co do ceny w PL - no cóż, biednemu zawsze wiatr w oczy.
Gość IP: 89.228.242.* 2016.01.09 13:25
Cena do jakości nieadekwatna
Gość IP: 83.26.161.* 2016.01.09 19:46
Co to za firma wchodzą do Polski a nawet strony po polsku nie przygotują. PORAŻKA !!!
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 06.01.2016
Tagi producenckie: netflix
Tagi modelu: netflix
ŹRÓDŁO: netflix
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 15582
CENEO KUP NAJTANIEJ
Simba Auto Na Radio Cars Zygzak Mcqueen 203089501 Simba Auto Na Radio Cars Zygzak Mcqueen 203089501
Dostępny w 9 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Xiaomi Camera Xiaoyi Yi Home (YHS113IRPL) Xiaomi Camera Xiaoyi Yi Home (YHS113IRPL)
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Acer TM5760ZG (LX.V6F02.003) Acer TM5760ZG (LX.V6F02.003)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Nespresso Aeroccino 3 czarny Nespresso Aeroccino 3 czarny
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Słownik motywów literackich Słownik motywów literackich
Dostępny w 28 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu