Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Internet i sieci Witryny internetowe IniJOB - polski portal, który chce poprawić miejsca pracy

Zgłaszaj pracodawcy sugestie w sposób anonimowy.

IniJOB - polski portal, który chce poprawić miejsca pracy

Wystartował iniJOB.com - portal, w którym pracownicy mogą organizować się, aby w bezpieczny i anonimowy sposób wpływać na zmiany w miejscu pracy, a pracodawcy dbać o budowanie swojego wizerunku i poprawiać atmosferę w firmie.

 

- Obecnie w Internecie nie ma takiego miejsca jak iniJOB. Chcemy pokazać ludziom, że czasem łatwiej jest się zorganizować, aby wpłynąć na pracodawcę, niż – jak to ostatnio modne w mediach społecznościowych –„rzucać korpo” czy zmieniać je na inne – niekoniecznie lepsze – wyjaśnia Bartosz Michałek, założyciel serwisu.
Zarejestrowanym pracownikom iniJOB gwarantuje anonimowość. Nikt nie ma dostępu do ich danych
osobowych. W ten sposób minimalizowane jest ryzyko, że działalność pracownika na portalu zaszkodzi w jego karierze. Jednocześnie mechanizmy zastosowane w iniJOB powodują, że za aktywnością pracownika idzie realne działanie. Inicjatywy mogą być wspierane przez zaproszonych współpracowników. Pracodawca widzi, że dany pomysł jest popularny wśród załogi. Dodatkowo treść pomysłu i fakt jego zgłoszenia są widoczne publicznie. Oznacza to, że w sytuacji, kiedy pracodawca pozostaje głuchy na inicjatywy swoich pracowników widzą to potencjalni kandydaci rozważający aplikowanie o pracę w tym miejscu. Dbający o relację z pracownikami i kandydatami pracodawca zareaguje na propozycje.

Zgłosić inicjatywę mogą tylko osoby pracujące w danej firmie. Administratorzy serwisu weryfikują to oraz sprawdzają czy dana propozycja jest zgodna z regulaminem. Nie może godzić w interes gospodarczy pracodawcy, nie może nikogo obrażać. Po akceptacji przez administratora jest ona publikowana na iniJOB w ramach profilu danego pracodawcy, zaraz po jego zarejestrowaniu w serwisie. Jeżeli pracodawca jest nowy na iniJOB, przedstawiciel serwisu kontaktuje się z nim i informuje o przedsięwzięciu pracowników. Pracodawca może założyć na iniJOB darmowy profil i w ramach udostępnionego narzędzia reagować na inicjatywy. Oczywiście może też zignorować je, jednak wszyscy użytkownicy portalu będą widzieć, że dany pomysł pozostał bez odpowiedzi.

Kolejnym etapem jest stworzenie aplikacji mobilnej ułatwiającej kontakt, a w dalszych planach przygotowanie wersji anglojęzycznej i wyjście za granicę.

Dodaj komentarz 7 komentarzy
Gość IP: 5.134.65.* 2017.01.10 16:34
Taaa... kolejny Gowork ;) Z którego komentarze będą znikały w tajemniczy sposób (czytaj: po tym jak firma, o której prawdę napisano chce się wybielić). Też zatrudniacie kogoś z HR pewnej dużej firmy na S (a której R&D może się pochwalić całym... zerem opinii co przy tysiącach byłych pracowników jest cudem) jak firma na G o której już wspomniałem ? ;)
Gość IP: 89.67.115.* 2017.01.10 18:05
gowork jest miejscem wylewania żali przez pracowników, którzy odeszli z firmy; pracodawca nie ma szans na reakcję; nie ma dialogu, nie ma reguł gry
iniJOB to portal dla ludzi, którzy pracują i chcą się realizować w pracy; mają pomysł na to, jak organizacja mogłaby działać lepiej dla dobra pracodawcy i pracownika

nie porównujmy gowork do iniJOB
Gość IP: 89.229.93.* 2017.01.10 18:48
Bzdura jakaś.
Takie sprawy załatwia się wewnątrz firmy.
Gość IP: 37.248.160.* 2017.01.10 23:32
Gość 2017.01.10 18:48@ Wewnątrz firmy? Ja pracuje w jednym z międzynarodowych podziałów niemieckiej firmy w Polsce i powiem ci że tutaj jest jak w reklamie Pracuj.pl to ty, najniżej pracujący masz sobie sam organizować pracę i robić to tak by było zgodne z procedurami zakładu. Nikt nawet nie stara się zastanowić nad tym dlaczego tylu ludzi się zwalnia zaraz po pięciu pracy.
acomp
acomp 2017.01.11 14:30
@ Gość IP: 37.248.160.* nic nie rozumiem z twojego bełkotu w tym poście .Pracujesz w jednym z "podziałów" firmy niemieckiej a następnie pytasz się dlaczego "zwalnia zaraz po pięciu pracy." masło maślane
Gość IP: 31.0.70.* 2017.01.11 14:45
acomp 2017.01.11 14:30@ Pisałem to w pracy na klawiaturze dotykowej z opcją pisania ciągłego.

Ale ktoś kto ma dość sprawny mózg będzie wiedział o czym pisze bo takich firm jest tysiące w Polsce.
Gość IP: 211.16.11.* 2017.01.11 19:58
"Zgłosić inicjatywę mogą tylko osoby pracujące w danej firmie. Administratorzy serwisu weryfikują to"

Ciekawe niby jak?
Z drugiej strony jak bardzo trzeba być naiwnym by podawać jakiejś firmie swoje dane osobowe.
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 10.01.2017
Tagi producenckie: inijob
ŹRÓDŁO: materiały prasowe
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 2054
CENEO KUP NAJTANIEJ
Nike Performance AIR EFFECT V Obuwie treningowe czarny Nike Performance AIR EFFECT V Obuwie treningowe czarny
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Oral-B Końcówki choinkowe do Interdental 6 szt Oral-B Końcówki choinkowe do Interdental 6 szt
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Toshiba R840-1C5 (PT429E-08Q00RPL) Toshiba R840-1C5 (PT429E-08Q00RPL)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Whirlpool BLF 8121 OX Aqua Whirlpool BLF 8121 OX Aqua
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu