Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Aplikacje nawigacyjne Here znikają z Windows 10

Ich nowy właściciel skupi się na innych systemach operacyjnych.

Aplikacje nawigacyjne Here znikają z Windows 10

Firma Here, w czasach gdy należała do Nokii, traktowała systemy Microsoftu jako swój priorytet. Nowy właściciel wprowadza jednak zmiany i nie zamierza się interesować Windows 10.

Jedynym śladem po Here pozostanie systemowa aplikacja Mapy: Microsoft kupuje od Here dane kartograficzne i wykorzystuje je do oferowania swoim klientom własnych aplikacji. Jednak te od Here, a wiec Here Maps, Here Drive, Here Transport i Here City Lens znikają bezpowrotnie z Windows 10 i będą na tym systemie przez twórców zablokowane.

Jedyne ich wersje, jakie pozostaną utrzymywane, to te dla Windows Phone. Nie będą jednak już zyskiwały nowych funkcji, a jedyne aktualizacje jakie będą otrzymywać dotyczyć będą ewentualnych usterek, jakie mogą zostać wykryte w przyszłości.

Aplikacje Here dostępne są nadal na Androida i iOS-a oraz w wersji webowej.

Dodaj komentarz 13 komentarzy
Gość IP: 79.79.92.* 2016.03.15 15:56
@GAJEWSKI!

Tyle zes sie naplodzil o cyt. "nowym wlascicielu" az nie napisales kto nim jest!!!!
Gość IP: 193.78.85.* 2016.03.15 16:19
News dnia!
Gajewski wreszcie poznał różnicę między funkcją a funkcjonalnością. :D
Gratulacje!
Gość IP: 77.112.123.* 2016.03.15 17:06
No to straszna lipa, to przesądza o fakcie pożegnania się z tym systemem na fonie .... szkoda bo moim zdaniem Here ma najlepsza nawigacje.
Gość IP: 193.201.167.* 2016.03.15 18:00
Nie ma infomacji o źródle tego newsa, więc traktuję go jako fake. Tak samo w przypadku nazwy nowego właściciela aplikacji.
Gość IP: 78.8.49.* 2016.03.15 18:30
Autor chyba jeszcze się nie obudził :P Nie Windows 10 a Windows Mobile 10 co na stronie HERE wyraźnie widać w tekście. No tak w chipie pracują fleje, konfabulatorzy i nieucy. Mają gdzieś rzeczywistość. Będą ja naginać do granic możliwości żeby wykrzesać choć trochę sensacji :P
Gość IP: 87.239.222.* 2016.03.15 22:56
Żegnam się z Windowsem.

Na Ubuntu już dawno przeszedłem.
Teraz rezygnuje z tel.
Żałuję, bo mi Windwos Phone bardzo pasuje
Kurde mapy i nawigacja here to coś z czego korzystam nonstop.
Gość IP: 91.234.127.* 2016.03.16 10:11
To już są jakieś jaja. Here, dla którego ludzie kupowali telefony z Windows, bo była to bardzo dobra i darmowa nawigacja, nagle została udostępniona na Androida - pierwszy strzał w kolano Microsoft, a teraz, oczy przecieram, znika z Windows i nadal jest dostępne w Android !!! Czy ktoś mi wytłumaczy jak jeszcze bardziej można się pastwić i niszczyć swój własny system Windows i promować konkurencyjny Android? Czy Microsoft jest chory psychicznie?
aquarius5
aquarius5 2016.03.16 10:20
Ludzie, nie porzucajcie Windows i przeczytajcie ze zrozumieniem http://www.spidersweb.pl/2016/03/here-na-windows-10.html
Gość IP: 76.16.117.* 2016.03.16 12:06
Najlepszy news jaki dzis przeczytalem. Ostatni gasi swiatlo (w Windows Store).
Gość IP: 76.16.117.* 2016.03.16 12:06
Najlepszy news jaki dzis przeczytalem. Ostatni gasi swiatlo (w Windows Store).
acomp
acomp 2016.03.16 21:09
" Microsoftowa aplikacja Mapy wykorzystuje mapy Here i jego dane. Również pozwala na przetrzymywanie map w pamięci urządzenia. I, w przeciwieństwie do mocno już zaniedbanych aplikacji Here, jest rozwijana." Tyle wg spidersweb.pl w celu uzupełnienia tego newsa
Gość IP: 87.207.19.* 2016.03.16 21:10
W Lumii 950 nie mam Here od początku. To jedna z aplikacji, której mi brakuje:(
Gość IP: 83.11.149.* 2016.03.17 22:53
Hmmm. A ja w Nokii 808 mam nadal najlepsze mapy...Aktualizowane w lutym 2015. Szkoda mi biedactw goniących za nowinkami....
A teraz w Androidzie dopiero i to w flagowych telefonach, wymyślili z bólem aktywny ekran powiadomień. W Symbianie był od zawsze. Powodzenia, biedactwa:)
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 15.03.2016
Tagi producenckie: here
ŹRÓDŁO: Here
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 5633

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
ESET Parental Control for Android 1Lic. 36M (EPC1F3Y) ESET Parental Control for Android 1Lic. 36M (EPC1F3Y)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
HELIX CAP 33 kondensator HELIX CAP 33 kondensator
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Vedia B3 4GB CZARNO-CZERWONY Vedia B3 4GB CZARNO-CZERWONY
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Rowenta Elite CF2032 Rowenta Elite CF2032
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Amica KFT 5012 Amica KFT 5012
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu