Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Aplikacje nawigacyjne Here znikają z Windows 10

Ich nowy właściciel skupi się na innych systemach operacyjnych.

Aplikacje nawigacyjne Here znikają z Windows 10

Firma Here, w czasach gdy należała do Nokii, traktowała systemy Microsoftu jako swój priorytet. Nowy właściciel wprowadza jednak zmiany i nie zamierza się interesować Windows 10.

Jedynym śladem po Here pozostanie systemowa aplikacja Mapy: Microsoft kupuje od Here dane kartograficzne i wykorzystuje je do oferowania swoim klientom własnych aplikacji. Jednak te od Here, a wiec Here Maps, Here Drive, Here Transport i Here City Lens znikają bezpowrotnie z Windows 10 i będą na tym systemie przez twórców zablokowane.

Jedyne ich wersje, jakie pozostaną utrzymywane, to te dla Windows Phone. Nie będą jednak już zyskiwały nowych funkcji, a jedyne aktualizacje jakie będą otrzymywać dotyczyć będą ewentualnych usterek, jakie mogą zostać wykryte w przyszłości.

Aplikacje Here dostępne są nadal na Androida i iOS-a oraz w wersji webowej.

Dodaj komentarz 13 komentarzy
Gość IP: 79.79.92.* 2016.03.15 15:56
@GAJEWSKI!

Tyle zes sie naplodzil o cyt. "nowym wlascicielu" az nie napisales kto nim jest!!!!
Gość IP: 193.78.85.* 2016.03.15 16:19
News dnia!
Gajewski wreszcie poznał różnicę między funkcją a funkcjonalnością. :D
Gratulacje!
Gość IP: 77.112.123.* 2016.03.15 17:06
No to straszna lipa, to przesądza o fakcie pożegnania się z tym systemem na fonie .... szkoda bo moim zdaniem Here ma najlepsza nawigacje.
Gość IP: 193.201.167.* 2016.03.15 18:00
Nie ma infomacji o źródle tego newsa, więc traktuję go jako fake. Tak samo w przypadku nazwy nowego właściciela aplikacji.
Gość IP: 78.8.49.* 2016.03.15 18:30
Autor chyba jeszcze się nie obudził :P Nie Windows 10 a Windows Mobile 10 co na stronie HERE wyraźnie widać w tekście. No tak w chipie pracują fleje, konfabulatorzy i nieucy. Mają gdzieś rzeczywistość. Będą ja naginać do granic możliwości żeby wykrzesać choć trochę sensacji :P
Gość IP: 87.239.222.* 2016.03.15 22:56
Żegnam się z Windowsem.

Na Ubuntu już dawno przeszedłem.
Teraz rezygnuje z tel.
Żałuję, bo mi Windwos Phone bardzo pasuje
Kurde mapy i nawigacja here to coś z czego korzystam nonstop.
Gość IP: 91.234.127.* 2016.03.16 10:11
To już są jakieś jaja. Here, dla którego ludzie kupowali telefony z Windows, bo była to bardzo dobra i darmowa nawigacja, nagle została udostępniona na Androida - pierwszy strzał w kolano Microsoft, a teraz, oczy przecieram, znika z Windows i nadal jest dostępne w Android !!! Czy ktoś mi wytłumaczy jak jeszcze bardziej można się pastwić i niszczyć swój własny system Windows i promować konkurencyjny Android? Czy Microsoft jest chory psychicznie?
aquarius5
aquarius5 2016.03.16 10:20
Ludzie, nie porzucajcie Windows i przeczytajcie ze zrozumieniem http://www.spidersweb.pl/2016/03/here-na-windows-10.html
Gość IP: 76.16.117.* 2016.03.16 12:06
Najlepszy news jaki dzis przeczytalem. Ostatni gasi swiatlo (w Windows Store).
Gość IP: 76.16.117.* 2016.03.16 12:06
Najlepszy news jaki dzis przeczytalem. Ostatni gasi swiatlo (w Windows Store).
acomp
acomp 2016.03.16 21:09
" Microsoftowa aplikacja Mapy wykorzystuje mapy Here i jego dane. Również pozwala na przetrzymywanie map w pamięci urządzenia. I, w przeciwieństwie do mocno już zaniedbanych aplikacji Here, jest rozwijana." Tyle wg spidersweb.pl w celu uzupełnienia tego newsa
Gość IP: 87.207.19.* 2016.03.16 21:10
W Lumii 950 nie mam Here od początku. To jedna z aplikacji, której mi brakuje:(
Gość IP: 83.11.149.* 2016.03.17 22:53
Hmmm. A ja w Nokii 808 mam nadal najlepsze mapy...Aktualizowane w lutym 2015. Szkoda mi biedactw goniących za nowinkami....
A teraz w Androidzie dopiero i to w flagowych telefonach, wymyślili z bólem aktywny ekran powiadomień. W Symbianie był od zawsze. Powodzenia, biedactwa:)
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 15.03.2016
Tagi producenckie: here
ŹRÓDŁO: Here
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 5565
CENEO Kup Najtaniej
Teka TL1-62 Teka TL1-62
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
FIPREX® S 75 MG/1 ML FIPREX® S 75 MG/1 ML
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Pakiet - Karaluchy, Łowcy głów, Upiory - Jo Nesbo Pakiet - Karaluchy, Łowcy głów, Upiory - Jo Nesbo
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ASUS K55VD-SX620H ASUS K55VD-SX620H
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
HACE MJS-900 HACE MJS-900
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu