Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Oprogramowanie Obróbka grafiki 20 najlepszych darmowych programów do obróbki zdjęć

Download.CHIP.eu

20 najlepszych darmowych programów do obróbki zdjęć

Możesz przerobić naprawdę słabe zdjęcie w prawdziwe dzieło sztuki. Przedstawiamy 20 najlepszych darmowych programów do obróbki grafiki.

Czy chodzi o odtwarzanie, naprawę, czy poprawianie zdjęć, tworzenie własnego arcydzieła od podstaw – jest wiele programów, które pozwolą ci osiągnąć niesamowite efekty. A co najlepsze – są one całkowicie darmowe.

Galeria: 20 najlepszych programów do obróbki zdjęć

Znajdź w naszym zestawie odpowiedni dla siebie program i popuść wodze fantazji!

kruper11
kruper11 2008.11.28 21:57
Gimp ponad Paint.NET to jakieś chyba żarty są?? na stornie Paint NET są wszystkie dodatki za darmo po ich wgraniu ten program to darmowy Photoshop a mało tego działa idealnie szybko. Irfan Wiev itp programy jako programy w kategorii obróbka grafiki?? ojejejej...no comments...Nero PHoto Snap ma większe mozliwosci edycyjne
Gość IP: 195.68.31.* 2008.11.30 03:13
Do Krupera.
Mądrzysz się - nie ładnie.
Nie każdy będzie się uczyć Paint.Net'a, czy GIMP'a, aby zmienić format zdjęć wysyłanych na Naszą Klasę.
Ja wykonuję nawet ramki z nazwiskami do domofonu za pomocą Corela, ale nie twierdzę, że jest to najlepszy program do tego celu - czasem wystarczy Paint.
rko1
rko1 2008.11.30 14:33
akurat irfanview jest najlepszym prostym konwerterem zdjęć, zarówno jeśli chodzi o edycję jak i o zmianę formatu. Rzadko są potrzebne dodatkowe narzędzia - i w sumie tylko dla osób, które lubią się w to bawić.
kruper11
kruper11 2008.11.30 19:58
do gościa 195.XX.

NIe mądrze się tylko uwazam ze takie zestawienia tlyko robią wodę z mózgu laikom i osobom które własnie wymagają prostoty.... Paint NET jest banalnie prosty w obsłudze tak samo jak Paint z Windowsa tylko ma wszystko czego tamtemu brakuje, a gimp jest z linuksa i faktycznie jest jakiś taki nieprzyjemny w obsłudze w pierwszym zetknięciu...mój kumpel poligraf jak mi miał coś zrobić na Gimpie to nie umiał mimo ze w tego typu programach siedzi od czasów technikum...przyniósł PS w końcu do mnie.....poza tym drogi kolego, nie wiem skąd te pomysły o skomplikowanej obsłudze P.NET.. moze zamiast sady wydawać wypróbuj i dopiero oceń .. przy okazji poznasz swietny program.. POZDRAWIAM
StabiL
StabiL 2008.12.01 10:57
Co do paint neta to trzeba przyznać że posaida on jakieś możliwości... gimpa nigdy nie uzywałem, chociaż instalowałem ale mnie sobą nei przekonał, a jak chce zmienic rozmiar zdjecia czy wywalić kawałek, to uzywam xnviewa;p
siekacz
siekacz 2008.12.01 15:14
GIMP jest (już) profesjonalnym edytorem, mozna go spokojnie używać, photoshop lepszy, ale gimp też se nieźle radzi. Nie lubie maniakówco caly czas tylko photoshop i photoshop(jak tego używać, bo dalej nie rozgryzłem?).

Pozdrowienia dla Maniaków Adobe :)
induss
induss 2008.12.03 11:45
Osobiście polecam Gimpa do zaawansowanej obróbki grafiki jako konkurent photoshopa "dla ubobich"
Xnview może w zupełności zastąpić ACDSee.
Pomimo iż na codzień używam i Photoshopa i ACDSee to jestem zwolennikiem darmowych rozwiązań dla "domorosłych" grafików.
A do zmiany rozmiarów pliku w zupełności XNview lub Infranview wystarczy.
kruper11
gimp nie jest 100% kopią photoshopa dlatego pewnie nie mógł sobie poradzić z obróbką w tym programie. Co do Infranview gwarantuję tobie zę to jest narzędzie graficzne :) możemy zrobić małe zawody,
spróbuj w dowolnym "zaawansowanym" programie graficznym zmienić format albo rozmiar 100 plików, zobaczymy ile Tobie to zajmie, w infranview zrobisz to za pomocą 2 kliknięć ! Więc InfranV jest narzędziem graficznym ! Mówię to tobie jako osoba która siedzi w grafice od ponad 10 lat :)
non3
non3 2008.12.04 12:41
Rozumiem ze ten artykuł miał przedstawiać tylko darmowe narzędzia. Z nich tak na prawdę gody polecenia jest tylko irfanview do szybkiej obróbki zdjęć.
Gość IP: 77.115.120.* 2008.12.25 08:21
PaintNet to bardzo słaby program i nie polecam go.Co innego Gimp.Jest dziecinnie prosty i ma dużo filtrów.Jakoś nie wierzę w słowa osoby,która,napisała,że jej/go znajomy znający się na informatyce ne umiał go obsługiwać.Mam ten program od 2 dni i wszystko potrafię w nim zrobić.W przeciwieństwie do Paintneta,który w dodatku jest przecież po angielsku,a to nie ułatwia pracy.
markii
markii 2009.01.03 09:55
Ja tam lubię Corela
artur1217
artur1217 2009.01.03 21:49
Ja akurat stosuje program PICassa. Może się przełącze na jeden z tych 20 .
FiXik
FiXik 2009.01.05 17:42
IrfanView ... w/g mnie do użytku domowego .. a o tym chyba tu mowa ... Jest bardzo dobry ... Mały szkopuł ... Działa ładnie po zainstalowaniu pełnej biblioteki plug-ins którą można pobrać ze strony producenta, bez tego nie można zapisywać do szerokiej gamy rozszerzeń ...
Gość IP: 83.3.27.* 2009.01.16 18:00
POMOCYYYYYYY !!!!! KTO MI POMOŻE !!!! POTRZEBUJE PROSTY PROGRAM DO ZMNIEJSZANIA ZDIEĆ !!! TAKI KTÓRY ZMNIEJSZA WSZYSTKIE ZDIĘCIA NA RAZ KTÓRE ZAZNACZE!!!! Z GÓRY DZIĘKUJE !!!!
Gość IP: 95.41.83.* 2009.01.29 21:34
Mam taki problem mam Gimpa i przerobilam w nim fotke ale jak chce daĆ ją na nk to pokazuje mi się że nie prawidłowy format... :l jak go mogę zmienic>?
lukaszkond
lukaszkond 2009.02.01 08:10
Pewnie wkrótce skorzystam z jednego z tych programów.
Gość IP: 94.196.74.* 2009.02.08 19:32
szukam jakiegos programu do zdjec..chodzi mi o cos takiego zebym mogl wstawic jakies tlo a na nim moje zdjecie,np,krajobraz albo zachod slonca..pomozecie??
Sewer
Sewer 2009.03.07 10:54
Ja od zawsze używałem darmowego gimpa i nadal z nim będę współpracował;)
marcinkg91
marcinkg91 2009.04.01 23:22
Naprawdę świetny i przydatny artykuł ! Wszystko zebrane w jednym miejscu :)
MATT
MATT 2009.04.13 18:51
artykuł jest ciekawy nie wszystkich stać aby korzystać z płatnych programów
ewebprojects
ewebprojects 2009.04.23 23:27
Paint ma baaardzo ograniczone możliwości. Ja najbardziej lubię pracę z PhotoFiltre. Wszystkim polecam ten program, ponieważ jest bardzo łatwy w użyciu i posiada ogromne możliwości. Przy okazji chciałabym polecić też baaardzo prosty program online http://photofunia.com/, za pomocą którego można stworzyć świetne efekty.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 28.11.2008
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 569347
CENEO KUP NAJTANIEJ
Juniper ACCESSX600-MTG-1000U (ACCESSX600-MTG-1000U) Juniper ACCESSX600-MTG-1000U (ACCESSX600-MTG-1000U)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Ricoh Aficio SP 8300DN Ricoh Aficio SP 8300DN
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
GMB 6 kanałowa (SC-5.1-1) GMB 6 kanałowa (SC-5.1-1)
Dostępny w 16 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Casio Exlim EX-zS30 fioletowy Casio Exlim EX-zS30 fioletowy
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
National Geographic NG A2560RC National Geographic NG A2560RC
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu