Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

IT w małej i średniej firmie

Strona główna IT w małej i średniej firmie News Zobacz jak wygląda prezentacja w Office 2010

Microsoft Office 2010

Zobacz jak wygląda prezentacja w Office 2010

Microsoft udostępnia zwiastun tego, czego możemy spodziewać się po nowej aplikacji PowerPoint w pakiecie Office 2010 - czyli na przykład zintegrowania z bibliotekami DirectX.

Microsoft zapowiada kolejny składnik nowego pakietu oprogramowania biurowego Office 2010. Zwiastun filmowy, który możecie obejrzeć poniżej, dotyczy aplikacji PowerPoint, umożliwiającej tworzenie imponujących prezentacji, a to dzięki zintegrowaniu programu z bibliotekami DirectX. Do dyspozycji będziemy mieć również ogromną ilość nowych efektów, ładniejszych od tych z poprzedniej wersji PowerPoint'a.

Celem programistów pracujących nad nowym PowerPoint'em jest przede wszystkim silnik z pełną sprzętową akceleracją, zaktualizowany interfejs użytkownika, usprawnione efekty animacyjne czy też animacje zsynchronizowane z muzyką. Tymczasem obejrzyjcie filmik:

 

Dodaj komentarz 11 komentarzy
Niuniek
Niuniek 2009.08.27 18:50
**apel do MS**: nie KASTRUJCIE tylko wersji "home" z OUTLOOK'A bo stracicie wielu potencjalnych klientów
Gość IP: 81.190.169.* 2009.08.27 18:54
Zgadzam się w 100% z Niuńkiem!!
Dla mnie nawet w domu Microsoft Office bez Outlooka jest mało przydatny i nie kompletny, a wersji komercyjnej nie kupię do domu bo jest zwyczajnie za droga dla indywidualnego użytkownika. Mogliby dać Outlooka zamiast np. OneNote. Inaczej wielu ludzi którzy byliby potencjalnie zainteresowani nabyciem pakietu do domu zwyczajnie zrezygnuje z jego zakupu.
Gość IP: 89.229.83.* 2009.08.27 19:28
Noo... a w wersji Offica 2012 będzie już CryEngine :P. A tak na poważnie, fajnie to wszysko wygląda, ale coś mi się wydaje, że do odtworzenia tego dokumentu nie wystarczy zwykły komputer biurowy ;), ale technologia idzie do przodu, więc... zobaczymy ^^.
therion888
therion888 2009.08.27 23:02
Hmmm za wiele tego directa tam nie widac. Spodziewalem sie czegos wiecej. Chociaz zmaine perspektywy tych slupkow... na dowolna. A tak to wszystko wyglada jak w rzucie izometrycznym.
Gość IP: 83.24.253.* 2009.08.27 23:10
...i co w tym takiego rewelacyjnego? transitions??? wstawianie video?
najgorsze w tym jest to, ze za jakis czas wszystkim sie to znudzi, pojawia sie nowe EFEKTY i tak dalej.

ale trzeba zrozumiec dla kogo to jest. zupelnie jak z tonami tapet na pulpit (najwazniejsza funkcja systemu windows: losowe ustawianie tapet!).
xelloss23
xelloss23 2009.08.27 23:13
welcome to the even more annoying world of ms animations !! teraz to sie dopiero beda mogli wykladowcy wykazac... -_-
Gość IP: 58.164.18.* 2009.08.27 23:52
Pffff... Apple Keynote już to potrafi
Gość IP: 83.4.95.* 2009.08.28 08:17
Keynote to nie tylko potrafi ale potrafiło już od dawna... MS udawadnia, że jak zwykle próbują dogonić innych a nie stworzyć coś naprawdę nowego i inspirującego...
wojtekwx
wojtekwx 2009.08.28 23:17
kilka nowych sztuczek... ale nie wiem, czy jest to już rzeczywiście coś innego niż poprzednia wersja...
Piotrek
Piotrek 2009.08.30 07:20
Super efekty, Office 2010 będzie naprawdę ciekawym produktem, ale jednak żeby odpalić office 2012 to potrzebna będzie dobra maszyna ;)
Pavlin
Pavlin 2009.08.31 13:35
Wygląda nieźle :) zobaczymy jak to będzie działać.
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 27.08.2009
Tagi producenckie: microsoft
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3299

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
ASUS X202E-CT130H ASUS X202E-CT130H
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
HP LaserJet Pro 400 MFP M475dw (CE864A) HP LaserJet Pro 400 MFP M475dw (CE864A)
Dostępny w 12 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Zelmer Aquos 829.0 ST Zelmer Aquos 829.0 ST
Dostępny w 53 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Grundig MPAXX 928 Grundig MPAXX 928
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Asus Xonar Essense STU zewnętrzna karta USB (90YB007B-M0UC10) Asus Xonar Essense STU zewnętrzna karta USB (90YB007B-M0UC10)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu