Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Oprogramowanie Aplikacje użytkowe Total Commander 2.0 dla Androida

Nowa wersja wprowadza obsługę drag&drop, odtwarzacz multimediów oraz lepiej działa na urządzeniach z serii Galaxy Note.

Total Commander 2.0 dla Androida

Aplikacji Total Commander nie trzeba przedstawiać nikomu. Program jest doskonale znany użytkownikom Windows. Od jakiegoś czasu mogą z niego korzystać także właściciele smartfonów z Androidem.

Zasada działania aplikacji na obu systemach jest mniej więcej taka sama. Program służy do zarządzania plikami i sprawdza się w tym znakomicie. Ponadto Total Commander dla Androida w przeciwieństwie do wersji Windows jest darmowy.


Pierwsze wydanie aplikacji na smartfony i tablety miało pewne niedociągnięcia. Na szczęście wersja 2.0, która właśnie się pojawiła rozwiązuje wiele niedoróbek. Wprowadzono m.in. funkcję drag&drop oraz dodano odtwarzacz multimedialny z kolejką plików i trybem pełnoekranowym. Wygodnym usprawnieniem jest też możliwość zaznaczania wielu plików/folderów jednocześnie – wystarczy przytrzymać palec na ikonie pliku.

Posiadacze smartfonów Samsung z serii Galaxy Note również mają powody do radości. Aplikacja od wersji 2.0 obsługuje tryb multi-window. Dotyczy to modeli N7000, N7100 oraz N8000. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
nonline
nonline 2012.12.04 15:35
Solid Explorer Beta :] Chyba ma numerek"2".
Gość IP: 91.198.179.* 2012.12.04 16:17
@up no właśnie po to tu wszedłem żeby też Solida zareklamować - moim zdaniem najlepszy.
Gość IP: 181.36.106.* 2012.12.04 17:11
A czy panowie od powyższych komentarzy używają Total Commandera pod Windows oraz sprawdzili tego pod Androidem? Jeśli tak i mimo wszystko polecacie Solid Explorera, to chętnie dam mu szansę. Jeśli nie... Cóż, niektórym odpowiada Explorator Windows i nie widzą potrzeby skorzystania z czegoś, co daje więcej możliwości.

Cheers
Gość IP: 83.10.7.* 2012.12.04 18:35
Dziwi mnie że pomimo upływu lat, za każdym razem po instalacji nowego Windowsa muszę ściągać Total Commandera bo domyślny Explorator Windows jest po prostu do dupy. Wersja na Androida jest całkiem spoko
Gość IP: 87.205.101.* 2012.12.04 19:00
Haha!

Ale news! Total Commander na androida w wersji 2.0.x już co najmniej z miesiąc jest dostępny... "co najmniej".. :)
Gość IP: 79.191.26.* 2012.12.04 19:12
Solid Explorer beta 2 najlepszy ładny,szybki ma dużo możliwości :)
Gość IP: 89.73.66.* 2012.12.04 23:17
Pobrałem Solid Exporer i jako programista Androida muszę przyznać - koleś wykonał OGROM roboty. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Respect!!!
Gość IP: 89.75.160.* 2012.12.05 07:03
Kruk, starszego newsa już nie mogłeś wygrzebać?

Kruk, Gajewski, odejdźcie z redakcji!
Gość IP: 78.9.1.* 2012.12.05 12:42
RE: 83.10.7.* 2012.12.04 18:35
Ja tam wole freecommandera. Fajny, darmowy do użytku domowego i komercyjnego.
AUTOR: stanisław kruk
DODANO: 04.12.2012
Tagi producenckie: ghisler
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 4362
CENEO KUP NAJTANIEJ
Samsung GE89AST Samsung GE89AST
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Acer Aspire E5-571G (NX.MLYEP.001) Acer Aspire E5-571G (NX.MLYEP.001)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lefthand Mała Firma: Complex Business Solution Lefthand Mała Firma: Complex Business Solution
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Celestron AstroMaster 114AZ Celestron AstroMaster 114AZ
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Peiying GPS7005 Peiying GPS7005
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu