Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Przejazd Uberem zamówisz w dowolnej aplikacji

Będzie jeszcze wygodniej.

Przejazd Uberem zamówisz w dowolnej aplikacji

Po udostępnieniu swojego API, serwis Uber wykonuje kolejny krok na przód. Programiści Ubera udostępnili właśnie bardzo prosty sposób, dzięki któremu twórcy innych aplikacji bez problemu zintegrują usługę Uber ze swoją produkcją.

 

Dzięki kilku linijkom kodu, wszyscy twórcy będą mogli dodać przycisk "Zamów przejazd Uberem" do swojej aplikacji. Jak na razie rozwiązanie to dostępne jest dla systemów iOS i Android - jak na razie Uber nie potwierdził, że ta sama funkcjonalność zostanie udostępniona dla mobilnego systemu Microsoftu, jednak wydaje nam się, że to tylko kwestia czasu.

 

 

Tak łatwy dostęp do zamawiania przejazdów Uberem na pewno sprawi, że usługa ta stanie się jeszcze bardziej popularna. O ile oczywiście "przycisk Ubera" pojawi się w popularnych aplikacjach i okaże się na tyle użyteczny, że użytkownicy zaczną z niego korzystać.

 

Podobny eksperyment od jakiegoś czasu prowadzi Lyft - konkurencyjna usługa dla Ubera. Na terenie Stanów Zjednoczonych przejazd z Lyft można zamawiać bezpośrednio z poziomu aplikacji Slack - jednej z najpopularniejszych produkcji w kategorii 'produktywność'. Jeśli jej nie znacie, warto ją przetestować.

Dodaj komentarz 4 komentarze
Gość IP: 5.172.237.* 2015.12.03 12:25
Nie korzystam z Ubera bo to szansa dla cwaniaczków, którzy wykorzystują firmowe samochody i paliwo, żeby za pół ceny podkładać świnię żyjącym z wożenia taksówkarzom. Na dodatek oddają 30% dochodów kolejnym cwaniaczkom w Kalifornii.
A tyle tu ględzenia o wywożeniu dochodów za granicę. Niestety, takim jak oni, którzy pobierają opłaty tylko za to,że w moim telefonie zainstalowali swoją aplikację i korzystają z bezpłatnej chmurki, tylko takim nikt kuku nie zrobi. Dlaczego we Francji czy Niemczech się z tym walczy a nad Wisłą popiera cwaniaczków.
Gość IP: 89.65.252.* 2015.12.03 18:45
wolę skorzystać z ubera i zapłacić 15zł za przejazd, niż taksówkarzowi, który łamie wszystkie możliwe przepisy i inkasuje za to 50zł...
Lu
Lu 2015.12.03 20:32
@up
Dokładnie, ja też wolę zapłacić Uberowi. Tam wszystko jest rozliczane jawnie, przelewy na konto, a jak firma nie kontroluje swojej floty to wykorzystywanie firmowego samochodu jako Uber taxi jest jej najmniejszym problemem.
Jak jeździłem taksówkami, może ze 2 razy zaproponowano mi paragon, a jak chce płacić kartą to rzekomy problem z terminalem. Dlatego po ostatnim proteście taksówkarzy, kiedy to przyblokowali moje miasto, postanowiłem że już nigdy nie dam "złotówie" zarobić. Oto prawdziwe cwaniactwo.
Gość IP: 178.37.205.* 2015.12.04 10:07
Oj z taksówkarzami to ja mam niemiłe doświadczenia. Zawiezie cię 100 metrów za 10 zł, gdy nie znasz miasta, choć cel masz pod nosem. Jak ktoś płacze nad taksówkarzami to musi być albo taksówkarzem, albo urodził się wczoraj.
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 03.12.2015
Tagi producenckie: uber
Tagi modelu: uber
ŹRÓDŁO: engadget
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 1229

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
LG 60UF856V LG 60UF856V
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Mop Parowy X10 Green Mop Parowy X10 Green
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
SOEHNLE Travel (661722) SOEHNLE Travel (661722)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Acer E5-511 (NX.MPLEP.003) Acer E5-511 (NX.MPLEP.003)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Siemens TB23XTRM Siemens TB23XTRM
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu