Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Sklep Microsoftu w sklepie Google Play

Incepcja!

Sklep Microsoftu w sklepie Google Play

Microsoft coraz mocniej akcentuje swoją silną pozycję na rynku aplikacji dla Androida. Teraz wydał na niego nowy program, który jest niczym innym, jak… listą innych programów, jakie firma wydała na ten system.

Aplikacja Microsoft Apps to lista wszystkich aplikacji Microsoftu, jakie znalazły się w Sklepie Play. Można ją sortować według popularności czy kategorii, a kliknięcie każdej z nich otworzy sklep umożliwiając jej instalację. Jak dotąd, Microsoft stworzył 79 aplikacji na Androida.

Microsoft Apps ma się rozwijać o kolejne funkcje. Niestety, nie mamy pojęcia jakie. Na razie program wydaje się zbędny, bo równie dobrze można aplikacji Microsoftu po prostu samodzielnie poszukać w Sklepie Play. Będziemy się temu przyglądać z zainteresowaniem.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
Gość IP: 62.89.104.* 2015.12.18 14:47
Jak najdalej od Microsoftu! To jeszcze wieksza kula-szpiegula niz Google i Apple! W Windowsach 10 Twoje dane juz nie sa tylko Twoje!
Gość IP: 5.172.252.* 2015.12.18 18:41
Up@ Dokładnie. Win 10 można instalować jedynie na komputerach nie podłączonych do żadnej sieci a i to nie gwarantuje że na Pendrive winda nie zapisuje coś o systemie do którego się go wpieło.
Gość IP: 83.30.142.* 2015.12.18 18:42
Już Facebook jest bardziej bezpieczny. ...
Gość IP: 77.65.89.* 2015.12.18 19:40
http://i.imgur.com/nt2OBa7.jpg
cała prawda
Gość IP: 89.68.7.* 2015.12.18 22:41
Gość IP: 62.89.104.* 2015.12.18 14:47

udowodnij

bo jak na razie wiadomo że coś wysyła
ale dalej nie wiadomo co

a resztę konfigurujesz na starcie i jest to tak prosto opisane że małpa sobie poradzi
Gość IP: 188.146.70.* 2015.12.19 00:13
win10 to uczeń androida, w końcu się pogodzili. Ale uczeń może jak wiadomo przerosnąć mistrza.
Gość IP: 77.88.191.* 2015.12.19 17:23
Marudzicie stale o szpiegowaniu, jak by dało się tego uniknąć. To jest rzeczywistość naszych czasów, a będzie jeszcze lepiej, czy gorzej według malkontentów.
Gość IP: 62.89.104.* 2015.12.21 10:34
Mówisz tak jakby szpiegowanie było koniecznym elementem systemu operacyjnego! Wcale nie jest! Nie musimy zgadzać się na szpiegowanie! XXI wiek wcale nie oznacza, że musimy być szpiegowani! Wszystko zależy od nas, od tego jak mocny opór będziemy stawiać!
Gość IP: 62.89.104.* 2015.12.21 10:40
P.S. A co do tego niby konfigurowania prywatności podczas instalacji Win10: owszem, możesz podczas instalacji systemu operacyjnego przestawić parę przełączników, ale to wcale nie znaczy, że wyłączysz wszystko! Windows 10 i tak będzie analizował co robimy, a potem wysyłał te informacje na serwery Microsoftu! Tego nie da się wyłączyć!
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 18.12.2015
Tagi producenckie: microsoft
Tagi modelu: microsoft apps
ŹRÓDŁO: WinBeta
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 7469
CENEO Kup Najtaniej
De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.SB De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.SB
Dostępny w 9 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ASUS N751JX-T7038H_8G7.128HSW8 ASUS N751JX-T7038H_8G7.128HSW8
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Beurer HL 35 Golarka damska Beurer HL 35 Golarka damska
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Samsung 300E5A-S05Ru Samsung 300E5A-S05Ru
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
4World Kabel USB 3.0 AM- Micro BM 5.0m niebieski (8967) 4World Kabel USB 3.0 AM- Micro BM 5.0m niebieski (8967)
Dostępny w 11 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu