Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Oprogramowanie Aplikacje użytkowe ScreenSHU - błyskawiczne udostępnianie zrzutów ekranu z gier

Polski startup wypuścił właśnie nową wersję swojego programu dla graczy.

ScreenSHU - błyskawiczne udostępnianie zrzutów ekranu z gier

Pierwsza wersja aplikacji pojawiła się na rynku 3 lata temu i choć oferowała tylko podstawowe funkcjonalności, dzięki stabilności i prostocie zyskała grono wiernych użytkowników. Dzisiaj korzysta z niej codziennie ponad 65 tysięcy osób.

ScreenSHU zapisuje wszystkie zrzuty ekranu w chmurze oraz udostępnia do nich linki w zaledwie 0,3 sekundy nawet przy rozdzielczości 4K. Zrzuty można w dowolnym momencie edytować poprzez dodawanie tekstów i prostych elementów graficznych oraz rozmywanie dowolnych fragmentów, pomocne zwłaszcza przy ukrywaniu poufnych informacji. Dodatkowo program pozwala na ustawienie hasła dostępu do zrzutu oraz określenie terminu, po którym przestanie być widoczny. Użytkownicy mają też w każdej chwili dostęp do statystyk wyświetleń swoich zrzutów. Ciekawą funkcjonalnością jest także komentowanie zrzutów w czasie rzeczywistym przez oglądających i jej twórców.

Aplikację można już pobrać na stronie http://screenshu.com. Wszyscy, którzy dokonają darmowej rejestracji, otrzymają sześciomiesięczny dostęp do konta bez limitów. Po sześciu miesiącach twórcy wprowadzą ograniczenia w postaci limitu liczby screenshotów w cyklu dziennym, tygodniowym lub miesięcznym - te kwestie zostaną dokładnie określone po przeanalizowaniu danych, jednak ograniczenia te mają być nieodczuwalne dla przeciętnego gracza.  Sama aplikacja jest i ma pozostać darmowa - w przyszłości twórcy wprowadzą kilka opcji płatności, które - według zapewnień - nie będą dotyczyć kluczowej funkcjonalności programu.
ScreenSHU pozyskało właśnie dwa miliony złotych od funduszu Inovo, które zostaną przeznaczone głównie na rozwój produktu, w tym dodanie opcji nagrywania video i stworzenie mobilnej wersji aplikacji oraz globalną ekspansję. Rynek gier komputerowych rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego twórcy szacują, że w ciągu roku liczba użytkowników wzrośnie dziesięciokrotnie.

Dodaj komentarz 1 komentarz
Gość IP: 89.65.32.* 2016.03.01 13:56
Bezsensowny program dla graczy. Robienie zrzutow ekranu z gry mozna zrobic dowolnym programem do nagrywania gier np. Frapsem lub Actionem.
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 01.02.2016
Tagi producenckie: screenshu
Tagi modelu: screenshu
ŹRÓDŁO: materiały prasowe
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 1795
CENEO KUP NAJTANIEJ
Lenovo V110-15 (80TG00EQPB_8G500H) Lenovo V110-15 (80TG00EQPB_8G500H)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
De'Longhi ECP 31.21 De'Longhi ECP 31.21
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Valentis Flexus 30 tab Valentis Flexus 30 tab
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Haier HB22FWRSSAA Haier HB22FWRSSAA
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Dynatron A27G Dynatron A27G
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu