Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Oprogramowanie Aplikacje użytkowe ScreenSHU - błyskawiczne udostępnianie zrzutów ekranu z gier

Polski startup wypuścił właśnie nową wersję swojego programu dla graczy.

ScreenSHU - błyskawiczne udostępnianie zrzutów ekranu z gier

Pierwsza wersja aplikacji pojawiła się na rynku 3 lata temu i choć oferowała tylko podstawowe funkcjonalności, dzięki stabilności i prostocie zyskała grono wiernych użytkowników. Dzisiaj korzysta z niej codziennie ponad 65 tysięcy osób.

ScreenSHU zapisuje wszystkie zrzuty ekranu w chmurze oraz udostępnia do nich linki w zaledwie 0,3 sekundy nawet przy rozdzielczości 4K. Zrzuty można w dowolnym momencie edytować poprzez dodawanie tekstów i prostych elementów graficznych oraz rozmywanie dowolnych fragmentów, pomocne zwłaszcza przy ukrywaniu poufnych informacji. Dodatkowo program pozwala na ustawienie hasła dostępu do zrzutu oraz określenie terminu, po którym przestanie być widoczny. Użytkownicy mają też w każdej chwili dostęp do statystyk wyświetleń swoich zrzutów. Ciekawą funkcjonalnością jest także komentowanie zrzutów w czasie rzeczywistym przez oglądających i jej twórców.

Aplikację można już pobrać na stronie http://screenshu.com. Wszyscy, którzy dokonają darmowej rejestracji, otrzymają sześciomiesięczny dostęp do konta bez limitów. Po sześciu miesiącach twórcy wprowadzą ograniczenia w postaci limitu liczby screenshotów w cyklu dziennym, tygodniowym lub miesięcznym - te kwestie zostaną dokładnie określone po przeanalizowaniu danych, jednak ograniczenia te mają być nieodczuwalne dla przeciętnego gracza.  Sama aplikacja jest i ma pozostać darmowa - w przyszłości twórcy wprowadzą kilka opcji płatności, które - według zapewnień - nie będą dotyczyć kluczowej funkcjonalności programu.
ScreenSHU pozyskało właśnie dwa miliony złotych od funduszu Inovo, które zostaną przeznaczone głównie na rozwój produktu, w tym dodanie opcji nagrywania video i stworzenie mobilnej wersji aplikacji oraz globalną ekspansję. Rynek gier komputerowych rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego twórcy szacują, że w ciągu roku liczba użytkowników wzrośnie dziesięciokrotnie.

Dodaj komentarz 1 komentarz
Gość IP: 89.65.32.* 2016.03.01 13:56
Bezsensowny program dla graczy. Robienie zrzutow ekranu z gry mozna zrobic dowolnym programem do nagrywania gier np. Frapsem lub Actionem.
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 01.02.2016
Tagi producenckie: screenshu
Tagi modelu: screenshu
ŹRÓDŁO: materiały prasowe
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 1149
CENEO KUP NAJTANIEJ
Saiyuki. Tom 6 Saiyuki. Tom 6
Dostępny w 14 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lexibook DJ134DC Cars Zygzak McQueen czerwono-biały Lexibook DJ134DC Cars Zygzak McQueen czerwono-biały
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Swissvoice Aeris 124 trio + Trzy słuchawki w komplecie Swissvoice Aeris 124 trio + Trzy słuchawki w komplecie
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Intel NUC BOXD34010WYKH- (BOXD34010WYKH 932425) Intel NUC BOXD34010WYKH- (BOXD34010WYKH 932425)
Dostępny w 15 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Canon EOS 700D Czarny + 18-200mm II Canon EOS 700D Czarny + 18-200mm II
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu