Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Oprogramowanie Aplikacje użytkowe Premierowe kawałki w Spotify tylko dla kont premium?

To bardzo prawdopodobne.

Premierowe kawałki w Spotify tylko dla kont premium?

Abonament w Spotify opłaca połowa zarejestrowanych użytkowników. Szwedzka firma rozważa zmiany, które nie uszczęśliwią posiadaczy bezpłatnych kont...

Według źródeł Financial Times, Spotify prowadzi rozmowy z wydawcami, które mają przyczynić się do zwiększenia ilości kont premium. W jaki sposób? Chodzi o zwiększenie restrykcji kont darmowych. Jeśli plan wejdzie w życie użytkownicy bezpłatnych profili nie będą mieli dostępu do najnowszych utworów muzycznych - zostaną one udostępnione jedynie posiadaczom kont premium. Ekskluzywność będzie miała charakter czasowy, ale nie wiadomo dokładnie o jakim okresie jest mowa.

Jak sądzicie? Ograniczanie muzyki bezpłatnym użytkownikom skłoni ich do przesiadki na abonament?

Dodaj komentarz 9 komentarzy
Gość IP: 37.47.31.* 2017.03.17 20:36
Niech się lepiej zajmą stabilnością usługi, bo oglądanie co chwila że "utwór nie jest dostepny" jest już wkurzające zwłaszcza jak się już płaci za to "premium".
Gość IP: 185.47.66.* 2017.03.18 08:39
Gość IP: 37.47.31.* 2017.03.17 20:36

Nie wiem co słuchasz ale ja mam Spotify Premium od ponad 2 lat i jeszcze ani razu nie widziałem takiego komunikatu
Gość IP: 89.229.73.* 2017.03.18 12:08
Kolejna, co nie rozumie co po polsku oznacza "ekskluzywny".
binary
binary 2017.03.18 12:56
@Gość IP: 37.47.31.* 2017.03.17 20:36

Też takiego komunikatu nigdy nie widziałem a używam codziennie od czasów bety jak ludzie na świecie nie wiedzieli jeszcze co to Spotify.

Może powinieneś zgłosić ten problem zamiast narzekać.


Gość IP: 195.66.88.* 2017.03.20 10:29
A może utwory nie są dostępne na polski rynek. W Apple Music jest to samo tylko utwory/płyty są niewidoczne dla polskich użytkowników.
Windows7_fan
Windows7_fan 2017.03.20 20:48
Osobiście nie uważam tego za "dobry" pomysł. Może to jedynie spowodować wrażenie - iż SPOTIFY zależy tylko na kasie, a nie na kliencie (niezależnie czy korzystającym z darmowej, czy z płatnej wersji).
Co do błędu @Gość IP: 37.47.31.* 2017.03.17 20:36

Ja korzystając z wersji darmowej - oraz jakiś czas wersji premium nie zauważyłem ani jednego takiego komunikatu.
acomp
acomp 2017.03.20 21:20
Takie akcje raczej nie przesłużą się do zwiększenia liczby słuchaczy
Gość IP: 85.4.225.* 2017.03.21 13:50
@up
Motyla noga. Jak mnie to denerwuje. Co to za powiedzenie, ze "zalezy na pieniadzach"? Tobie nie zalezy? Wchlaniasz szczaw i mirabelki z miejsc publicznych?
Typowo polskie farmazolenie. A nie przyszlo ci do gwolyw ze za te kase Spotify moze zatrudnic jednego z twoich ziomkow, ktorym znudzilo sie wchalnianie szczawiu i woleliby chleb albo bulki?
Gość IP: 195.66.88.* 2017.03.22 10:02
uzupełniając - firmy są po to by zarabiać pieniądze a później by zadowalać swoich klientów jeśli jakich ma.
Natomiast widać w tym przykładzie, że chce dać coś więcej tym płacącym.
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 17.03.2017
Tagi producenckie: spotify
Tagi modelu: spotify
ŹRÓDŁO: Engadget.com
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 1517
CENEO KUP NAJTANIEJ
HP Red Hat Enterprise Linux (445210-B21) HP Red Hat Enterprise Linux (445210-B21)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Grundig Mpixx1250 2Gb szary Grundig Mpixx1250 2Gb szary
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Alesis DRP100 Alesis DRP100
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Amica Nimis VM 1022 Amica Nimis VM 1022
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Fagor TK-500 Fagor TK-500
Dostępny w 15 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu