Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News iPhone 5 wreszcie złamany!

Dopiero po kilku miesiącach udało się złamać zabezpieczenia Apple.

iPhone 5 wreszcie złamany!

Społeczność hakerska głowiła się od września 2012 roku, jak złamać zabezpieczenia w nowym systemie iOS 6.

 

 

Zjailbreakować najnowszego iPhone'a udało się dopiero teraz. Narzędzie evasi0n stworzone przez
evad3rs pozwala na odblokowanie systemu operacyjnego iOS 6 i 6.1 na wszystkich urządzeń: iPhone'ie, iPodzie Touch, iPadzie i iPadzie mini.

Narzędzie możecie pobrać z tej strony. Pamiętajcie, że proces odblokowywania powinien obyć się bez problemów, ale robicie to na własną odpowiedzialność.

Dodaj komentarz 10 komentarzy
Gość IP: 31.61.106.* 2013.02.05 17:38
w USA rozsądne myślenie jest nielegalne
Gość IP: 159.205.79.* 2013.02.05 17:56
Przez nich wyjdzie iOS 7.
Gość IP: 167.206.204.* 2013.02.05 17:59
Pogratulowac wiedzy autorowi:)
Kto to pisze wogole????
W USA nie jailbreakowanie jest nielegalne a zdjemowanie simmlocka.
Zalamka
Gość IP: 79.186.222.* 2013.02.05 18:10
BRAWOO Dla autora za kompletne nie interesowanie się tematem, przecież iphone 5 byl zlamany zaraz po premierze tylko hakerzy czekali na apple by wydało iOS 6.1
Boże czy to tak trudno troszeczkę poczytać?
Gość IP: 217.170.161.* 2013.02.05 18:52
po tym zasranym dzejbrejku nie dziala mi pogodynka - zara po wlaczeniu sie wylacza...
mchmielewski
mchmielewski 2013.02.05 19:24
Re: Gość IP: 167.206.204.

Posypuję głowę popiołem. Poprawione.
negedoc
negedoc 2013.02.05 20:14
Gratuluje całkowitego braku wiedzy w temacie. iOS 6 był złamany praktycznie od samego początku. Jednak autorzy z góry zapowiedzieli, że będą czekać na wersję 6.1 ... no ale po co zagłębiać się w 5 minut "guglania".
Gość IP: 86.30.236.* 2013.02.05 20:22
@Gość IP: 217.170.161.* 2013.02.05 18:52

ci inteligentni nie maja tego problemu - http://www.ijailbreak.com/how-to/how-to-fix-evasi0n-ios-6-x-weather-bug/
DonVitoPuppone
DonVitoPuppone 2013.02.05 21:59
Mam małe pytanie do autorów Chip'a - czy jest w redakcji chociaż jedna osoba interesująca się sprzętem appla? Czy ktoś z Was korzysta z tego sprzętu?

Bo niestety większość informacji jest na poziomie (tu za wieloma czytelnikami) - pudelka. Nawet w prostych newsach zdarzają się błędy merytoryczne. To trochę głupio, że z forum można mieć lepsze informacje niż z samego newsa... Baba z dużymi cyckami (nowa moda?), dla mnie jest OK, tylko niech ten news będzie dobry.

Pozdrawiam.
acomp
acomp 2013.02.06 09:53
No teraz czekam na reakcję Apple!
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 05.02.2013
Tagi producenckie: apple
Tagi modelu: apple ios
ŹRÓDŁO: GSM Arena
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 6970

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
ModeCom ISAW SZELKI DO MOCOWANIA KAMERY (A-KS-ISAW-SZ-P) ModeCom ISAW SZELKI DO MOCOWANIA KAMERY (A-KS-ISAW-SZ-P)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Electrolux EDH3488GDE Electrolux EDH3488GDE
Dostępny w 10 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Canon EOS 700D Czarny + 18-200mm II Canon EOS 700D Czarny + 18-200mm II
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Dell Inspiron 3543 (Inspiron0405V_8G500HW10) Dell Inspiron 3543 (Inspiron0405V_8G500HW10)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu