Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News iPhone 5 wreszcie złamany!

Dopiero po kilku miesiącach udało się złamać zabezpieczenia Apple.

iPhone 5 wreszcie złamany!

Społeczność hakerska głowiła się od września 2012 roku, jak złamać zabezpieczenia w nowym systemie iOS 6.

 

 

Zjailbreakować najnowszego iPhone'a udało się dopiero teraz. Narzędzie evasi0n stworzone przez
evad3rs pozwala na odblokowanie systemu operacyjnego iOS 6 i 6.1 na wszystkich urządzeń: iPhone'ie, iPodzie Touch, iPadzie i iPadzie mini.

Narzędzie możecie pobrać z tej strony. Pamiętajcie, że proces odblokowywania powinien obyć się bez problemów, ale robicie to na własną odpowiedzialność.

Dodaj komentarz 10 komentarzy
Gość IP: 31.61.106.* 2013.02.05 17:38
w USA rozsądne myślenie jest nielegalne
Gość IP: 159.205.79.* 2013.02.05 17:56
Przez nich wyjdzie iOS 7.
Gość IP: 167.206.204.* 2013.02.05 17:59
Pogratulowac wiedzy autorowi:)
Kto to pisze wogole????
W USA nie jailbreakowanie jest nielegalne a zdjemowanie simmlocka.
Zalamka
Gość IP: 79.186.222.* 2013.02.05 18:10
BRAWOO Dla autora za kompletne nie interesowanie się tematem, przecież iphone 5 byl zlamany zaraz po premierze tylko hakerzy czekali na apple by wydało iOS 6.1
Boże czy to tak trudno troszeczkę poczytać?
Gość IP: 217.170.161.* 2013.02.05 18:52
po tym zasranym dzejbrejku nie dziala mi pogodynka - zara po wlaczeniu sie wylacza...
mchmielewski
mchmielewski 2013.02.05 19:24
Re: Gość IP: 167.206.204.

Posypuję głowę popiołem. Poprawione.
negedoc
negedoc 2013.02.05 20:14
Gratuluje całkowitego braku wiedzy w temacie. iOS 6 był złamany praktycznie od samego początku. Jednak autorzy z góry zapowiedzieli, że będą czekać na wersję 6.1 ... no ale po co zagłębiać się w 5 minut "guglania".
Gość IP: 86.30.236.* 2013.02.05 20:22
@Gość IP: 217.170.161.* 2013.02.05 18:52

ci inteligentni nie maja tego problemu - http://www.ijailbreak.com/how-to/how-to-fix-evasi0n-ios-6-x-weather-bug/
DonVitoPuppone
DonVitoPuppone 2013.02.05 21:59
Mam małe pytanie do autorów Chip'a - czy jest w redakcji chociaż jedna osoba interesująca się sprzętem appla? Czy ktoś z Was korzysta z tego sprzętu?

Bo niestety większość informacji jest na poziomie (tu za wieloma czytelnikami) - pudelka. Nawet w prostych newsach zdarzają się błędy merytoryczne. To trochę głupio, że z forum można mieć lepsze informacje niż z samego newsa... Baba z dużymi cyckami (nowa moda?), dla mnie jest OK, tylko niech ten news będzie dobry.

Pozdrawiam.
acomp
acomp 2013.02.06 09:53
No teraz czekam na reakcję Apple!
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 05.02.2013
Tagi producenckie: apple
Tagi modelu: apple ios
ŹRÓDŁO: GSM Arena
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 6956
CENEO Kup Najtaniej
GUESS W95127G2 GUESS W95127G2
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Stikero Mata magnetyczna na lodówkę - Whisky z lodem 4527 Stikero Mata magnetyczna na lodówkę - Whisky z lodem 4527
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Bourjois Soir de Paris Woman Woda toaletowa spray 50 ml Bourjois Soir de Paris Woman Woda toaletowa spray 50 ml
Dostępny w 15 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Indesit DISR 57M19 CA Indesit DISR 57M19 CA
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
BOSCH SMV 53N40EU BOSCH SMV 53N40EU
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu