Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Systemy operacyjne

rozwiń
Strona główna Systemy operacyjne News Android 6.0 dla flagowców Samsunga już blisko

Do sieci wyciekł harmonogram aktualizacji.

Android 6.0 dla flagowców Samsunga już blisko

Jeśli chodzi o systemowe aktualizacje smartfonów, Samsung jest zawsze nieco w tyle za konkurencją. Na szczęście posiadacze ubiegłorocznych flagowców koreańskiego producenta doczekają się już w końcu premiery Androida Marshmallow.

 

Do sieci przedostał się harmonogram aktualizacji dla smartfonów Samsunga z rodziny Galaxy. W pierwszej kolejności - jak można się było spodziewać - Android 6.0 wyląduje na najnowszych urządzeniach - Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge Plus. Telefony te otrzymają aktualizacje już w przyszłym miesiącu.
Na przełomie lutego i marca Android Marshmallow zagości na Samsungach Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Następnie na przełomie marca i kwietnia aktualizacja pojawi się na starszych modelach Galaxy: Samsungach S5, Galaxy Note 4 i Galaxy Note Edge.

 

Dodaj komentarz 16 komentarzy
Gość IP: 89.68.7.* 2016.01.26 14:19
powalające.....
Gość IP: 87.113.86.* 2016.01.26 14:28
Wystarczy sie dowiedziec kiedy zostal ten Android 6.0 wydany - kiedy Samsung go chce wydac i by SPALIC W UJ Andro-cos-tam po dowiedzeniu sie jak to wyglada u Apple
Gość IP: 89.69.17.* 2016.01.26 16:13
To nie sam Android jest "be", jeśli chodzi o aktualizacje tylko te oszołomiaste korporacje, które leją jawnie na swoich klientów.

Jedna z największych korporacji świata dostosowuje system przez pół roku, czy rok? To ilu tych programistów tam mają? Trzech?

Nie, sorry, amatorzy z XDA potrafią uruchomić nową wersję Androida w tydzień, a przez kolejne miesiące usuwają błędy, bo nie mają dostępu do zamkniętych sterowników.

Samsung do spóły z LG to najwięksi producenci elektrośmieci na świecie właśnie przez tę politykę marketingową postarzania swoich produktów przez celowe błędy konstrukcyjne, używanie niskiej jakości podzespołów i agonię software'ową.

Nie kupujcie szajsu tych firm.
Gość IP: 141.39.13.* 2016.01.26 17:19
Ja na LG nie narzekam. Mam G3 z 2014r. Wydali dawno temu poprawki na krytyczne luki m.in. Stagefright, a Androida 6.0 mam na tym telefonie od poczatku stycznia. Wcześniej był Samsung Galaxy Sx, ale łaska aktualizowania tylko najnowszych flagowców i to z rocznym opóźnieniem ich zdyskwalifikowała.

http://www.crn.pl/news/bezpieczenstwo/zagrozenia/2015/10/87-proc-urzadzen-z-androidem-z-krytyczna-luka
Gość IP: 188.146.11.* 2016.01.26 18:25
Aktualizacjami to się podnieca tylko mała garstka onanistów sprzętowych. Reszta normalnych użytkowników ma totalnie gdzieś jaką cyferkę ma ich system jeśli tylko dobrze działa.

Co do appla to zostałem nim firmowo na siłę uszczęśliwiony i owszem aktualizacje są szybkie ale co z tego. Wgrać sie ich nie da mimo, że pakiet danych bez ograniczeń ale producent wymyślił sobie że musi być wifi (i użytkownik niema tu nic do gadania). Zatem ten super bezpieczny ciągle aktualizowany system wymaga biegania i szukania niezabezpieczonych sieci by wgrać łatki.... gdzie tu logika i bezpieczeństwo.

Jednak wolę andka gdzie to ja mogę decydować co i kiedy.
binary
binary 2016.01.26 18:29
To jakis zart! Najwiekszy producent telefonow z Androidem wypuszcza aktualizacje na koncu.
W marcu to ja juz pewnie bede mial inny telefon.
Gość IP: 89.68.7.* 2016.01.26 18:50
Gość IP: 188.146.11.* 2016.01.26 18:25

teraz to przykwasiłeś - nie ma ściągania przez gsm by nie nabijać sobie transferu
kto ci każe aktualizować w niezabezpieczonej sieci?

podłącz pod kompa - zrobisz to z itunes

szukanie problemów na siłę ci nie wyszło
Gość IP: 87.113.86.* 2016.01.26 20:02
@Gość IP: 188.146.11.* 2016.01.26 18:25

Pokaz mi w CYWILIZOWANYM kraju kogos ktory nie ma WiFi - i to bez dostepu w ciagu 24h
Gość IP: 217.67.201.* 2016.01.27 10:32
Gość IP: 89.68.7.* 2016.01.26 18:50
"podłącz pod kompa - zrobisz to z itunes"
Pokaż mi itunsa na Linuksa? Serio... znudziło mi się instalowanie windy tylko na potrzeby itunsa.

Gość IP: 87.113.86.* 2016.01.26 20:02
"Pokaz mi w CYWILIZOWANYM kraju kogos ktory nie ma WiFi - i to bez dostepu w ciagu 24h"
W takim razie nawet w Europie jest sporo niecywilizowanych krajów, nie masz przecież na myśli darmowych hot-spotów, limitujących usługi i nie dających żadnej pewności że ktoś Cię nie podsłuchuje. Tak wiem... można się ukryć, ale budowanie całej infrastruktury (programowej) tylko po to by zaktualizować telefon???
Gość IP: 83.9.161.* 2016.01.27 10:46
Samsung się nie popisuje... Gdzie s4? Wersja Google Play pewnie dostanie 6.0
Gość IP: 188.146.135.* 2016.01.27 11:40
Jak to każdy ma WiFi w domu? Pokażcie mi te statystyki. :) U mnie za WiFi robi smartfon. Spisuje się o niebo lepiej niż jakikolwiek router.
Gość IP: 80.51.168.* 2016.01.27 20:13
Mam Note 4 (który WCIĄŻ uważam za bezapelacyjnie najlepszy telefon na rynku) i... nie odczuwam potrzeby update'u systemu do 6.0 bo wszystko śmiga jak tra-la-la już od roku. Programów mam nawalne od groma (5 różnych komunikatorów, wszystkie ważniejsze portale społecznościowe, kilka różnych przeglądarek internetowych, ze 2-3 mapy, masa programów do multimediów, jakieś gierki, narzędzie itp itd... masa softu) - I NIC NIE ZWALNIA telefon. Wszystko śmiga jak po zakupie - pięknie i płynnie. Nie mam zwiech. Nic się nie restartuje. A wierzcie mi - korzystam z tego telefonu. Dodatkowo już nie biorę na wycieczki lustrzanki - przy drobnej korekcie ustawień da się nawet zrobić bardzo ładne fotki w nocy. Dodatkowo przerewelacyjny rysik... ech... nie wyobrażam sobie lepszego telefonu (bez ściemy). Szkoda tylko że Samsung nie dba o swoje "perełki" i tak olewa aktualizacje - psuje tym sobie renomę na rynku :(
Gość IP: 5.226.102.* 2016.01.31 20:44
@ up: Zgoda, choć nie w szczegółach. Jadę Notkami od ich powstania i ten najlepszy pod względem technicznym i programowym. I bez błyskotek z tyłu.
Gość IP: 31.175.151.* 2016.02.06 00:02
Ja mam EDGE SM-925F i co nie będzie aktualizacji ?
Gość IP: 83.26.186.* 2016.03.22 22:09
Dzisiaj dostałem aktualizacje. Po popraniu 257 MB plików i zainstalowaniu dalej mam androida 5.0 o co chodzi ?
Gość IP: 83.26.186.* 2016.03.22 22:10
To był Samsung galaxy s5 ze sklepu nie od operatora.
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 26.01.2016
Tagi producenckie: samsung
ŹRÓDŁO: 9to5google.com
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 39879
CENEO Kup Najtaniej
Tarcza hamulcowa TRWDF4036 Tarcza hamulcowa TRWDF4036
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Hevea Materac Lateksowo Kokosowy Krzyś 70X140 Medica Hevea Materac Lateksowo Kokosowy Krzyś 70X140 Medica
Dostępny w 14 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Roccat Taito Control (ROC-13-170) Roccat Taito Control (ROC-13-170)
Dostępny w 11 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Danitech CD etui na oslone przeciwsloneczna - 24 plyty (7002) Danitech CD etui na oslone przeciwsloneczna - 24 plyty (7002)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Franke Fiji FIG (610-58) Franke Fiji FIG (610-58)
Dostępny w 51 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu