Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Nareszcie! Windows Phone przechodzi do historii!

Ruszyła aktualizacja starego mobilnego systemu Microsoftu do Windows 10!

Nareszcie! Windows Phone przechodzi do historii!

Mimo iż mobilny Windows 10 jest już dostępny na rynku od dłuższego czasu, aktualizacja do tego systemu z Windows Phone była kilkukrotnie odwlekana. Koniec czekania! Aktualizacja właśnie ruszyła!

Już nie tylko nowe, ale również i istniejące na rynku telefony mogą pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10. Są tylko trzy warunki, a ów trzeci omówimy osobno. Po pierwsze, telefon musi mieć już zainstalowany system Windows Phone 8.1. Po drugie, telefon ten musi posiadać 8 GB lub więcej pamięci masowej.

No i jest to nieszczęsne „po trzecie”. Aktualizacja będzie udostępniana falami, co oznacza, że na razie jeszcze nie wszystkie modele są nią objęte. Na dodatek istnieje prawdopodobieństwo, że nieliczne podwersje operatorskie nie otrzymają tej aktualizacji nigdy, bo operator komórkowy nie zamierza jej zatwierdzać.

By móc sprawdzić dostępność aktualizacji, wystarczy pobrać ze Sklepu Windows Phone aplikację Microsoft Update Advisor.

Gość IP: 79.79.74.* 2016.03.17 18:46
PHA - zatem system dla wybranych :D

I taka OBORE ODWALAC jak ma 1% rynku?!?!?! Sie potem dziwic dlaczego ten Win10 taka KLAPA! :/
Niuniek
Niuniek 2016.03.17 19:02
brak aktualizacji dla 920 ostatecznie zmobilizował mnie do zakończenia kilkunastoletnich kontaktów z MS i systemem Windows, tak na PC jak i w na telefonie.
Po wakacjach iOS na wszystkich urządzeniach.
Niepoważne traktowanie klientów i tyle.
Gość IP: 178.174.174.* 2016.03.17 19:32
"Po wakacjach iOS na wszystkich urządzeniach"

Troche kasy a nawet więcej niż trochę :-)
A ja na swojej 730DS już mam uaktualnienie do 10-tki.
Gość IP: 89.66.170.* 2016.03.17 19:35
Lumia 640 Dual Sim. Pobiera się.
Gość IP: 83.22.96.* 2016.03.17 19:47
Lumia 930 w T-Mobile - pobiera się ...
Gość IP: 89.231.100.* 2016.03.17 20:06
nie widzę takiej appki w sklepie... (Lumia 930)
Gość IP: 178.174.174.* 2016.03.17 20:13
pobierz przez link.
Gość IP: 89.231.100.* 2016.03.17 20:37
a skąd wziąć ten link?
Gość IP: 83.22.96.* 2016.03.17 21:19
Lumia 930 - i już jest ... testuję ...
Lu
Lu 2016.03.17 21:51
@Niuniek
Powodzenia w stawianiu iOS na PC ;-)

A tak bardziej serio: znam ten ból - mam 1020, i wczesniejsze rzekome przecieki z Orange rozbudziły nadzieję (https://wpworld.pl/46174/wiemy-kiedy-orange-rozpocznie-dystrybucje-windows-10-mobile/).
Gość IP: 79.79.74.* 2016.03.17 22:29
@Lu 2016.03.17 21:51

Na PC jest cos takiego jak Mac OS X
Gość IP: 213.92.192.* 2016.03.17 22:52
Lumia 800 - brak kuuuuuufffffa aktualizacji :-@
Gość IP: 83.24.117.* 2016.03.17 23:33
Co ma do tego operator komórkowy?
Gość IP: 94.254.225.* 2016.03.18 06:59
Jak ktoś jest masochistą i lubi z deszczu po rynnę to proszę bardzo :-)
Gość IP: 5.172.252.* 2016.03.18 08:02
Jak zwykle pseudo redaktor nie napisał ze lumia 435 dostanie aktualizacje, a lumia 1020 nie dostanie. Obiecali do wszystkich z WP 8.1, a jak zwykle to tylko obietnice. Może wreszcie autor zajmie się czymś innym niż wybieranie tego co napisać by zaspokoić swoje fanatyczne zboczenie do ms?
Gość IP: 77.87.0.* 2016.03.18 08:02
Lumia 625 (można się było spodziewać) nie spełnia wymagań Win10. Przechodzę na Androida mimo że siedlisko wirusów :/ Cóż, trzeba będzie się troszczyć o telefon i tyle.
Gość IP: 195.184.83.* 2016.03.18 08:29
Lumia 930 - Plus O dziwo wyjątkowo dobrze to chodzi, interfejs ma kilka ciekawych ułatwień jak rozszerzone szybkie menu do funkcji (w końcu) jedynie apka z banku mi nie cyka reszta jest OK. Zobaczymy jak zasobożerny w energię jest ten system...
aquarius5
aquarius5 2016.03.18 09:28
Śmieszne jak ludzie się obrażają o odgrażają, że przechodzą na Androida, jakby nie wiedzieli, że tam dopiero jest pogrom telefonów, które nie dostają aktualizacji, chyba z 95% nie dostaje. Windows jest o 3 klasy wyżej pod względem aktualizacji i nawet bardzo stareńkie modele dostają wsparcie. Nie opowiadajcie andronów, bo uciekniecie od androida w podskokach, jak wam zniknie parę tysięcy z banku, albo wasz aparat zacznie wam robić zdjęcia bez ostrzeżenia i wysyłać gdzie popadnie, a mikrofon zacznie was podsłuchiwać i nagrywać w najintymniejszych momentach. Życzę dobrej zabawy z zarobaczonym androidem.
Gość IP: 84.10.25.* 2016.03.18 09:38
Kuffaa! Moja Nokia 3210, nówka kupiona w 2000 roku nie dostała aktualizacji do Windows 10!!! Je$#!ny Microsoft! Za to, że tak traktują użytkownika oOd jutra odinstalowuje wszystko co związane z M$. Żegnaj Windows 95 z mojego PC-a!
PArtu
PArtu 2016.03.18 09:48
No niestety LUmia 920 sie nie lapie :( Moze pozniej.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 17.03.2016
Tagi producenckie: microsoft
ŹRÓDŁO: Microsoft
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 15058
CENEO Kup Najtaniej
Leica M-P (Typ 240) Czarny Leica M-P (Typ 240) Czarny
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Aten Kvm 8 Port Lcd 19'' + Keyboard + Touchpad Ps (Cl1308NAtAg) Aten Kvm 8 Port Lcd 19'' + Keyboard + Touchpad Ps (Cl1308NAtAg)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ASUS Wt425 Czarna (90XB0280-BMU000) ASUS Wt425 Czarna (90XB0280-BMU000)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
A4 Tech T500-1 A4 Tech T500-1
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Puma Spodnie treningowe szary Puma Spodnie treningowe szary
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu