Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Pierwsze wycieki o następcy Androida O

Nowe powiadomienia, tryb PiP, a także…

Pierwsze wycieki o następcy Androida O

Na razie z oficjalnych kanałów nie wiemy nic na temat Androida O. Jednak według zaufanych źródeł, następca Androida Nougat będzie miał wiele istotnych nowości.

 

Według niepotwierdzonych informacji, Android O wprowadzi kolejne, po Nougatcie, zmiany w powiadomieniach. Nie wiadomo o jakie zmiany chodzi (synchronizacja powiadomień?), ale ma być o coś istotnego.

Android O ma wprowadzić też dodatkowe pole przy ikonach, dzięki czemu przy każdej z nich będziemy mieli oznaczenie na temat ewentualnych powiadomień pochodzących z danej aplikacji. Pojawią się też „adapcyjne ikony”, choć nie zupełnie wiemy co o oznacza.

Android O ma też lepiej zarządzać zadaniami w tle, przez co pozwoli na dłuższą pracę urządzeń bez potrzeby podłączania ich do ładowarki. Z kolei tryb PiP (picture-in-picture) ma zostać skopiowany z Android TV i umieszczony w „zwykłym” Androidzie. Pojawić ma się też wiele nowości związanych z klientami korporacyjnymi.

Android O ma zostać po raz pierwszy zaprezentowany w maju na konferencji Google I/O.

 

Według niepotwierdzonych informacji, Android O wprowadzi kolejne, po Nougatcie, zmiany w powiadomieniach. Nie wiadomo o jakie zmiany chodzi (synchronizacja powiadomień?), ale ma być o coś istotnego.

Android O ma wprowadzić też dodatkowe pole przy ikonach, dzięki czemu przy każdej z nich będziemy mieli oznaczenie na temat ewentualnych powiadomień pochodzących z danej aplikacji. Pojawią się też „adapcyjne ikony”, choć nie zupełnie wiemy co o oznacza.

Android O ma też lepiej zarządzać zadaniami w tle, przez co pozwoli na dłuższą pracę urządzeń bez potrzeby podłączania ich do ładowarki. Z kolei tryb PiP (picture-in-picture) ma zostać skopiowany z Android TV i umieszczony w „zwykłym” Androidzie. Pojawić ma się też wiele nowości związanych z klientami korporacyjnymi.

Android O ma zostać po raz pierwszy zaprezentowany w maju na konferencji Google I/O.

Gość IP: 91.217.40.* 2017.03.19 13:29
podwojony tekst. czy wy to w ogóle sprawdzacie?
Gość IP: 178.215.207.* 2017.03.19 13:38
Kopiuj przetłumacz wklej. Jest wypłata.
Gość IP: 91.226.23.* 2017.03.19 14:24
200% normy. ;)
Gość IP: 88.156.28.* 2017.03.19 14:40
Myślę, że warto w tym miejscu nadmienić, że:



Według niepotwierdzonych informacji, Android O wprowadzi kolejne, po Nougatcie, zmiany w powiadomieniach. Nie wiadomo o jakie zmiany chodzi (synchronizacja powiadomień?), ale ma być o coś istotnego.

Android O ma wprowadzić też dodatkowe pole przy ikonach, dzięki czemu przy każdej z nich będziemy mieli oznaczenie na temat ewentualnych powiadomień pochodzących z danej aplikacji. Pojawią się też „adapcyjne ikony”, choć nie zupełnie wiemy co o oznacza.

Android O ma też lepiej zarządzać zadaniami w tle, przez co pozwoli na dłuższą pracę urządzeń bez potrzeby podłączania ich do ładowarki. Z kolei tryb PiP (picture-in-picture) ma zostać skopiowany z Android TV i umieszczony w „zwykłym” Androidzie. Pojawić ma się też wiele nowości związanych z klientami korporacyjnymi.

Android O ma zostać po raz pierwszy zaprezentowany w maju na konferencji Google I/O.
Gość IP: 81.190.249.* 2017.03.19 16:24
Dodałbym jeszcze że według niepotwierdzonych informacji, Android O wprowadzi kolejne, po Nougatcie, zmiany w powiadomieniach. Nie wiadomo o jakie zmiany chodzi (synchronizacja powiadomień?), ale ma być o coś istotnego.

Android O ma wprowadzić też dodatkowe pole przy ikonach, dzięki czemu przy każdej z nich będziemy mieli oznaczenie na temat ewentualnych powiadomień pochodzących z danej aplikacji. Pojawią się też „adapcyjne ikony”, choć nie zupełnie wiemy co o oznacza.

Android O ma też lepiej zarządzać zadaniami w tle, przez co pozwoli na dłuższą pracę urządzeń bez potrzeby podłączania ich do ładowarki. Z kolei tryb PiP (picture-in-picture) ma zostać skopiowany z Android TV i umieszczony w „zwykłym” Androidzie. Pojawić ma się też wiele nowości związanych z klientami korporacyjnymi.

Android O ma zostać po raz pierwszy zaprezentowany w maju na konferencji Google I/O.
Gość IP: 89.69.6.* 2017.03.19 17:08
Weźcie jeszcze pod uwagę, że według niepotwierdzonych informacji, Android O wprowadzi kolejne, po Nougatcie, zmiany w powiadomieniach. Nie wiadomo o jakie zmiany chodzi (synchronizacja powiadomień?), ale ma być o coś istotnego.

Android O ma wprowadzić też dodatkowe pole przy ikonach, dzięki czemu przy każdej z nich będziemy mieli oznaczenie na temat ewentualnych powiadomień pochodzących z danej aplikacji. Pojawią się też „adapcyjne ikony”, choć nie zupełnie wiemy co o oznacza.

Android O ma też lepiej zarządzać zadaniami w tle, przez co pozwoli na dłuższą pracę urządzeń bez potrzeby podłączania ich do ładowarki. Z kolei tryb PiP (picture-in-picture) ma zostać skopiowany z Android TV i umieszczony w „zwykłym” Androidzie. Pojawić ma się też wiele nowości związanych z klientami korporacyjnymi.

Android O ma zostać po raz pierwszy zaprezentowany w maju na konferencji Google I/O.
Gość IP: 134.213.48.* 2017.03.19 18:10
A zanim go u kogoś zobaczymy będzie rok 2018. I udział w rynku na poziomie kilkunastu procent. Chyba że ubiją starsze wersje. Ech ten postęp, dobre zmiany i cudownie odmieniające życie nowe ikonki...
Gość IP: 37.47.7.* 2017.03.19 18:29
Mam w D Androida. PRzekonałem sie do Lumi 950XL i stwierdzam, ze mam te same aplikacje, a wydajnośc rewelacja. Żaden smartfon z androidem tak płynnie mi nie dizałał, a miałem kilka tańszych i droższych w reće przez średnio pol roku w użytku. Do tego duzo mniej pradu jedza Lumie, a w zasadzie Windows 10 Mobile i to co mam w Windowsie mam tez na PC.
Gość IP: 89.229.234.* 2017.03.19 19:47
Android Oreo?
Gość IP: 209.222.77.* 2017.03.19 20:26
Według niepotwierdzonych informacji,......... ok, tu skończylem czytać...

smdvq
Gość IP: 91.226.23.* 2017.03.19 20:32
No dobra, ale czy to prawda, że według niepotwierdzonych informacji, Android O wprowadzi kolejne, po Nougatcie, zmiany w powiadomieniach?
Gość IP: 199.249.223.* 2017.03.19 20:39
@ Gość IP: 91.226.23.* 2017.03.19 20:32
No dobra, ale czy to prawda, że według niepotwierdzonych informacji....

o, rany....

tak! będzie chciejski i lubiejski.


smd
Gość IP: 213.92.226.* 2017.03.19 22:21
GAJEWSKI - MASTER OF NEWS
Gość IP: 212.139.242.* 2017.03.20 00:23
PRZYZNAJCIE sie - ilu z was ma NAJNOWSZY Nougat (nie te jego pierwsze TANDETNE wersje)? A gdzie tu jakis "O" :/
Gość IP: 94.40.45.* 2017.03.20 00:39
Jak by miał funkcje teleportacji to może bym się zastanowił, bo kupować co rok/dwa nowy telefon tylko dla najnowszej wersji androida, jakoś mnie nie przekonuje. Mój telefon sprawuje się świetni i za szybko go raczej nie wymienię.
Gość IP: 83.5.90.* 2017.03.20 08:38
OREO :) OREO
Gość IP: 212.139.242.* 2017.03.20 10:57
@Gość IP: 94.40.45.* 2017.03.20 00:39

Moj Fiat 126p tez sprawoje sie SWIETNIE - za CHINY go nie wymienie! :/
Gość IP: 83.13.186.* 2017.03.20 12:42
" Mój telefon sprawuje się świetni i za szybko go raczej nie wymienię."
Ale wymienisz, wymienisz (nie wiem co to dla ciebie znaczy "za szybko").
Zmuszą cię do wymiany.
Zacznie się tworzyć coraz więcej aplikacji na nowszą wersję, a na twoją nie, itd.
Wymienisz, zrobisz to co zostanie z góry założone.

;-(((((((((
Gość IP: 91.228.113.* 2017.03.20 13:07
Według niepotwierdzonych informacji, Android O wprowadzi kolejne, po Nougatcie, zmiany w powiadomieniach. Nie wiadomo o jakie zmiany chodzi (synchronizacja powiadomień?), ale ma być o coś istotnego.
Android O ma wprowadzić też dodatkowe pole przy ikonach, dzięki czemu przy każdej z nich będziemy mieli oznaczenie na temat ewentualnych powiadomień pochodzących z danej aplikacji. Pojawią się też „adapcyjne ikony”, choć nie zupełnie wiemy co o oznacza.
Android O ma też lepiej zarządzać zadaniami w tle, przez co pozwoli na dłuższą pracę urządzeń bez potrzeby podłączania ich do ładowarki. Z kolei tryb PiP (picture-in-picture) ma zostać skopiowany z Android TV i umieszczony w „zwykłym” Androidzie. Pojawić ma się też wiele nowości związanych z klientami korporacyjnymi.
Android O ma zostać po raz pierwszy zaprezentowany w maju na konferencji Google I/O.

Według niepotwierdzonych informacji, Android O wprowadzi kolejne, po Nougatcie, zmiany w powiadomieniach. Nie wiadomo o jakie zmiany chodzi (synchronizacja powiadomień?), ale ma być o coś istotnego.
Android O ma wprowadzić też dodatkowe pole przy ikonach, dzięki czemu przy każdej z nich będziemy mieli oznaczenie na temat ewentualnych powiadomień pochodzących z danej aplikacji. Pojawią się też „adapcyjne ikony”, choć nie zupełnie wiemy co o oznacza.
Android O ma też lepiej zarządzać zadaniami w tle, przez co pozwoli na dłuższą pracę urządzeń bez potrzeby podłączania ich do ładowarki. Z kolei tryb PiP (picture-in-picture) ma zostać skopiowany z Android TV i umieszczony w „zwykłym” Androidzie. Pojawić ma się też wiele nowości związanych z klientami korporacyjnymi.
Android O ma zostać po raz pierwszy zaprezentowany w maju na konferencji Google I/O.
Gość IP: 77.252.204.* 2017.03.20 18:35
To już szykują następcę Androida O?
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 19.03.2017
Tagi producenckie: alphabet, google
ŹRÓDŁO: 9to5Google
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 6773

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
HP Red Hat Enterprise Linux (445210-B21) HP Red Hat Enterprise Linux (445210-B21)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Grundig Mpixx1250 2Gb szary Grundig Mpixx1250 2Gb szary
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Alesis DRP100 Alesis DRP100
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Amica Nimis VM 1022 Amica Nimis VM 1022
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Fagor TK-500 Fagor TK-500
Dostępny w 15 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu