Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Rozrywka Download 150 darmowych tapet Windows 7!

download.chip.eu/PL

150 darmowych tapet Windows 7!

Kolekcja tapet z nowego systemy Microsoftu – Windows 7. Prezentowany przez nas zbiór zawiera ich aż 190, a w galerii znajdziesz ich 150.

W galerii umieściliśmy 150 z nich. Znajdują się w niej standardowe tapety z Windows 7 Build 7048 oraz tapety z wydań krajowych Niemiec, Australii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Afryki Południowej, USA, Brazylii, Hiszpanii, Francji, Indii, Włoch, Meksyku, Rosji, Turcji i Tajwanu.


W tej kolekcji znajdują się między innymi wspaniałe widoki, obrazy wygenerowane komputerowo oraz zdjęcia architektury z całego świata.

Galeria: Tapety z Windows 7

Dodaj komentarz 13 komentarzy
Grafen
Grafen 2009.05.07 12:39
Zaraz zobacze czy jest choć jedna tapeta z naszej ukochanej Polski i jej niezapomnianych regionów.
Gość IP: 83.24.250.* 2009.05.07 12:49
@Grafen Znalazłeś jakąś?
Grafen
Grafen 2009.05.07 12:58
No niby coś tam jest np zaprezentowana tapeta nr 6 z pokazanym ( żubrem albo bizonem :P ) może być lecz nie musi z bieszczad :D ________________No i jak by nie było tapeta nr 40 być może jest związana z Polską wsią choć mam skryte "wątpliwości" :D
Grafen
Grafen 2009.05.07 13:01
Szkoda że nie ma nic związanego ani powiązanego z naszą Ojczyzną a szkoda :(
benzene
benzene 2009.05.07 14:17
Co za njus! Ja się tylko pytam kto ma taką sieczkę w głowie, żeby kupować tapety? Jak siedzę, przy kompie to coś tam robię a robię najczęściej na maksymalnym oknie więc tapety nie widzę. I co to za problem chwycić za aparat i pstryknąć kilka zdjęć. Jak się ma dobre oko można wyczarować ciekawe zdjęcia prawie z niczego.
jacek2jacek
jacek2jacek 2009.05.07 15:24
przeciez tapety są do pobrania za darmo.
Jasiuu
Jasiuu 2009.05.07 15:24
No to jeszcze bardziej zachęci do Windowsa 7 ;)
Sewer
Sewer 2009.05.07 18:40
Wiele ciekawych tapet tam się znajduje.
benzene
benzene 2009.05.08 00:46
Owszem są za darmo a to oznacza, że gdzieś na świecie są płatne. Czy to nie paranoja oferować płatne tapety?
Moneetor
Moneetor 2009.05.08 01:25
A na Digarcie jest tego tysiące i za friko, posortowane kategoriami, od pszczółki aż po kosmos, pooceniane przez publiczność itd, więc po co mam płacić za te nędzne 190 sztuk.
karol8344
karol8344 2009.05.08 20:43
szkoda że niema polskich krajobrazów
wojtekwx
wojtekwx 2009.05.19 14:12
ciekawy pomysł. zawsze to jakiś pokaz tego co nasz czeka gdy sie pojawi Windows 7...
xnorbert
xnorbert 2009.07.08 16:14
napewno fajne są te tapety.
AUTOR: bs
DODANO: 07.05.2009
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 77032
CENEO KUP NAJTANIEJ
Energy Cell AG13 L1154 A76 LR44 - 10 sztuk w opakowaniu Energy Cell AG13 L1154 A76 LR44 - 10 sztuk w opakowaniu
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
LOWEPRO Foto Exchange-Messenger czarna (LP36135-0EU) LOWEPRO Foto Exchange-Messenger czarna (LP36135-0EU)
Dostępny w 11 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Dell V2521 (C0435159) Dell V2521 (C0435159)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Nikkor AF-S DX 18-55mm F3.5-5.6G VR (JAA803DA) Nikkor AF-S DX 18-55mm F3.5-5.6G VR (JAA803DA)
Dostępny w 26 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ASUS K56CA-XO097 ASUS K56CA-XO097
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu