Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Rozrywka Download Top 50 najpiękniejszych tapet na pulpit - za darmo!

Ranking najpiękniejszych cyber-arcydzieł

Top 50 najpiękniejszych tapet na pulpit - za darmo!

Prezentujemy wam 50 najciekawszych i najpiękniejszych motywów na pulpit, aby praca przy komputerze była jeszcze przyjemniejsza.

Dzięki takim stronom jak deviantART czy jego polski odpowiednik Digart, oczywistym staje się, że internet pełen jest utalentowanych artystów, a digital art stał się pełnoprawną prężną dziedziną sztuki. Tak jak coraz więcej osób rezygnuje z białych, nudnych ścian w swoich domach, tak od kiedy komputer stał się niemal najważniejszym meblem, rzadko kiedy chcemy korzystać z klasycznych, mało ciekawych tapet dołączonych do systemu.

Galeria: Top 50 najpiękniejszych tapet na pulpit

Wybierz się na wycieczkę po naszej galerii, zafunduj sobie dawkę prawdziwej cyber-sztuki i upiększaj swój pulpit za darmo kiedy tylko zechcesz.

Galeria: Top 50 najpiękniejszych tapet na pulpit

Najpiękniejsze tapety z miastami

50 tapet z najpopularniejszych seriali

benzene
benzene 2009.08.21 10:39
Proponuję ankietę: czy podczas PRACY przy komputerze oglądasz pulpit? Tak, Nie. Jeżeli odpowiedź: tak - to co konkretnie robisz, że możesz oglądac pulpit.
Gość IP: 83.12.32.* 2009.08.21 10:42
w sumie racja, ale siła przyzwyczajenia żeby jakiś obrazek sobie wisiał :-)
and
and 2009.08.21 10:45
Całkiem niezłe te tapety
Gość IP: 62.69.193.* 2009.08.21 10:53
jestem programista (c++) i ogladam pulpit, i to bardzo czesto, na jednym z monitorow, a mily, dobrze dobrany obrazek poprawia samopoczucie plus predkosc wychwytywania ikonek na pulpicie, pomimo tego ze mam ich tylko kilkanascie, sa pogrupowane, i dobrze dobrana tapeta na pulpit to rzecz niezastapiona! ;d
Rastieh
Rastieh 2009.08.21 11:14
A ja wiem czy te tapety takie fajne, jest kilka ale nic specjalnego.
Polecam Devianart tam tego jest sporo i naprawdę jest z czego wybierać.
Gość IP: 83.175.178.* 2009.08.21 11:52
Te tapetki to żadne cuda. Większość moim zdaniem nie nadaje się na pulpit bo są zbyt rozpraszające. Polecam zajrzeć na http://digitalblasphemy.com/ i http://www.deviantart.com/. Na obu stronach można znaleźć dużo dużych wysokiej jakości i darmowych tapet (tylko ostrzegam, na deviantArt można utonąć na tydzień :-) )
benzene
benzene 2009.08.21 12:47
No z programistą to ja dyskutować nie będę ale kiedyś taki jeden programista mi polecił stosowanie tapety monochromatycznej bo zajmuje niewiele bitów. Ponieważ słucham mądrzejszych z uwagą wziąłem sobie to do serca i od lat mam ciemnoszary pulpit na którym wzrok się nie męczy, ikonki nie giną na tle np liści a i karta graficzna nie musi się wysilać. Mam nawet pewną satysfakcję bo większość osób widząc mój pulpit wyraża zdziwienie na taką ascezę.
Gość IP: 78.32.103.* 2009.08.21 15:33
Ja należę do obozu wspierającego ładne tapetki na pulpicie, które bardzo uprzyjemniają pracę. Mój pulpit: http://tinyurl.com/nsdh3v
;)
Gość IP: 83.11.247.* 2009.08.21 17:19
Ja jestem webmasterem i z pulpitem do czynienia mam bardzo często... Jak ktoś tylko ogląda filmiki, albo tylko gra/pisze coś na wordzie to może rzeczywiście nie ogląda za często pulpit, ale tak naprawdę mało co potrafi na komputerze. Samego przycisku "Pokaż pulpit" używam kilkadzięsiąt - niekiedy - kilkaset razy dziennie, więc tapetę oglądam często. Dobrze dobrana tapeta pozwala długo i przyjemnie pracować. Ostatnio odkryłem fajną stronę http://tapeciak.net . Polecam.
teczowy
teczowy 2009.08.21 18:56
... co do tapet to podobała mi się 7 i 17 ...
... co do użyteczności ... to nie ma tu takiej jakie lubię ... a lubię takie, które ładnie komponują się z ikonami ... czyli są miejsca, które się proszą o poukładanie w nich ikon :) ...
wojtekwx
wojtekwx 2009.08.21 22:04
preferuję trochę inne tapety... szkoda, że nie ma jakiś ładnych widoczków, plenerów... nie każdy lubi takie tworzone przez komputer...
Gość IP: 96.57.244.* 2009.08.21 22:32
a i tak najlepsza jest samodzielnie wykonana.
Gość IP: 77.253.189.* 2009.08.22 16:12
Ladne - ale niestety niepasuja na pulpit poniewaz:
1)sa raczej charakterystyczne = szybko sie znudza
2)sa dosc "dynamiczne" i bogate w szczegoly co na dluzsza mete meczy

Ja polecam cos co sobie zalatwilem - chinczycy rysuja czasami takie uproszczone (wydaje mi sie, ze to maja cos wspolnego z filozofia ale nigdy sie niezaglebialem w ten temat) krajobrazy - ktore sa naprawde swietne na tapete:
1)kolory ktore niemecza oczu
2)szybko sie nienudza gdyz pozorna prostota daje olbrzymie mozliwosci interpretacji
3)i tez sa ladne :)
ArvigoTaskbarn
ArvigoTaskbarn 2009.08.23 17:00
Całkiem dobre te tapety.
krychabytom
krychabytom 2009.08.23 20:27
hmmm...jak zmieniam format filmu lub nagrywam jakas płytke to odczekam az sie skonczy i wpatruje sie w tapety jaka by wybrac by pulpit był zywszy....nie dam cxarnej tapety na pulpit bo nie chce czuc sie jak na pogrzebie,,wiec odpowiednia tapeta zaspokaja oko ludzkie ;] fajne tapetki pzdr...
Gość IP: 195.88.29.* 2009.08.24 08:26
Większość tych obrazków pochodzi z deviantart właśnie.
Celorek
Celorek 2009.08.24 10:58
Niedługo wejdzie do użytku powszechnie Windows 7, a w nim jest... prawie pół DVD m.in. tapet na pulpit:-))
Gość IP: 80.55.201.* 2009.08.25 12:32
benzene! a po co Ci ikonki na pulpicie, też z nich zrezygnuj - to będzie dopiero asceza :D
ja mam tylko trzy: Mój komputer i dwie przelądarki a i tak tylko z uwagi na teściową ;)
kilka w pasku szybkiego uruchamiania a reszta w menu start rzetelnie zarządzanym :P
na pulpicie mam z kolei widoczki z Kanady od siostrzyczki która ma wielki talent w fotografowaniu... :))
Light
Light 2009.08.25 16:43
nie interesuje mnie grafika komputerowa. wolę piękno natury. dlaczego nie ma takich tapet?
szczygielek28
szczygielek28 2009.08.26 16:39
tapety oceniam 5/10 nie za ładne moim zdaniem ...
AUTOR: barbara stawarz
DODANO: 21.08.2009
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 141509
CENEO KUP NAJTANIEJ
Światła do jazdy dziennej okrągłe Światła do jazdy dziennej okrągłe
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Ferplast Klatka Casita 80 Ferplast Klatka Casita 80
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Camry CR1240 czarny Camry CR1240 czarny
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Casio AMW-705D-1A Casio AMW-705D-1A
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu