Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Rozrywka

rozwiń
Strona główna Rozrywka News Superhot już do pobrania!

Najgorętsza (na razie) polska gra roku 2016 debiutuje dzisiaj na PC.

Superhot już do pobrania!

Superhot, tytuł w którym zaciera się linia pomiędzy rozważną taktyką a niekontrolowanym chaosem, świętuje dzisiaj swoją premierę. Stylowy, naginający czasoprzestrzeń shooter polskiej produkcji jest dostępny na PC (Win/Mac/Linux) do kupienia zarówno w wersji pudełkowej jak i na platformach dystrybucji cyfrowej.

 

 

Superhot to wyjątkowa, polska produkcja, na którą składa się trzydzieści miesięcy pracy i tysiące godzin spędzonych nad tworzeniem oprogramowania i projektowaniem. Od skromnych początków podczas tygodniowego gamejamu FPS, poprzez wyjątkowo udaną kampanię na Kickstarterze, aż do zdobycia mnóstwa nagród i nominacji od ekspertów sceny gamingowej – Superhot jest owocem pracy niezależnego, oddanego polskiego zespołu twórców oraz tysięcy fanów gry z całego świata, którzy swoim wsparciem pomogli jej zaistnieć.

W Superhot nie ma pasków zdrowia czy dogodnie rozmieszczonych paczek z amunicją. Jest tylko gracz i przeważające siły wroga. Gracze nie mają do dyspozycji wystarczająco dużego arsenału, dlatego są zmuszeni chwytać za broń poległych nieprzyjaciół, strzelać, ciąć i przedzierać się przez grad nadlatujących w zwolnionym tempie pocisków. Superhot to gra, w której czas płynie tylko wraz z ruchem gracza.

Oprócz naginającej rzeczywistość fabuły, gracze odnajdą w SUPERHOT:

  • Tryb Endless, w którym gracz mierzy siły z ciągle napierającymi falami wrogów
  • Tryb Challenge, czyli walka gołymi rękami, rundy na czas, brak restartów i więcej przeszkód
  • Replay Editor – Nowa platforma Killstagram.com, na której zamiast dzielić się selfie, gracze mogą pokazać swoje najbardziej imponujące zagrania
  • Dodatki – Mini-gry Superhot, grafiki ASCII

Dostępny już dziś na PC Superhot zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca także na konsoli Xbox One.

Dodaj komentarz 10 komentarzy
kowgli2
kowgli2 2016.02.26 11:06
"trzydzieści miesięcy pracy i tysiące godzin" Jedna osoba to robiła? Coś się liczby nie zgadzają.
Gość IP: 87.207.77.* 2016.02.26 22:45
Nikt nie pisze, wszyscy grają...
Gość IP: 89.228.44.* 2016.02.27 08:21
@Gość IP: 87.207.77.*
W co? Bo chyba nie w to coś?
Gość IP: 89.72.69.* 2016.02.27 11:48
SUPER HOT!
SUPER HOT!
SUPER HOT!
SUPER HOT!
SUPER HOT!
SUPER HOT!
SUPER HOT!
SUPER HOT!
SUPER HOT!
Gość IP: 95.91.228.* 2016.02.27 14:17
Gajewski jak zwykle nie zawodzi
"Superhot już do pobrania!"
Czyli co twórcy rozdają go za darmo i można sobie pobrać?
No chyba jednak: Superhot już do kupienie!
Gość IP: 87.207.77.* 2016.02.28 03:14
Do pobrania. Do pobrania przez tych, którzy wsparli to wcześniej na Kickstarterze. Dzień przed premierą dostali e-mailem klucze na Steam, teraz pobrali i grają.

Nie twierdzę, że każdy jest zachwycony, ale taką oryginalną koncepcję zawsze warto wypróbować.
Gość IP: 77.65.89.* 2016.02.28 05:52
wreszcie jakiś świeży pomysł, wideo wygląda rewelacyjnie
muszę to sprawdzić
dość już tych fotorealistycznych badziewii
Gość IP: 81.219.216.* 2016.02.28 20:31
Skoro jesteś przeciwnikiem fotorealizmu, to zagraj se w węża na starej Nokii, albo w Tetrisa na pudełku od Chińczyka...
Chociaż twierdząc, że te nowe "fotorealizmy" są drętwe - to masz całkowitą rację. Dzisiejsze gry w zdecydowanej większości nie dorastają grywalnością do starych pikselowatych produkcji. To tak jak w kinie - mnóstwo super efektów, ani chwili wytchnienia od akcji, flaki na topoli, cyc i rzyć, oraz szczątkowy scenariusz pisany przez upośledzonego dyslektyka...
Gość IP: 37.47.62.* 2016.02.29 08:44
Poza nazwą to ani super, ani hot. Szkoda że nastały czasy, kiedy twórcy gier zupełnie olewają grafikę w myśl zasady że tak ma niby być. Niby im gorzej gra wygląda, tym łatwiej tłumaczyć że to celowy zabieg, ale już może bez przesady.
Gość IP: 78.156.162.* 2016.02.29 09:44
do pobrania, czy kupienia, bo to jednak znacząca różnica
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 26.02.2016
Tagi producenckie: superhot team
Tagi modelu: superhot
ŹRÓDŁO: Superhot Team
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 15304
CENEO Kup Najtaniej
sharp SJ-F72PCBE sharp SJ-F72PCBE
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Vanguard DM-8250 Vanguard DM-8250
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
SONY KD-75S9005BB SONY KD-75S9005BB
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Beats by Dr. Dre Powerbeats2  różowo-szare Beats by Dr. Dre Powerbeats2 różowo-szare
Dostępny w 13 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Hp Microserver Gen8 G2020T Base Nhp Eu Server (712318-421) Hp Microserver Gen8 G2020T Base Nhp Eu Server (712318-421)
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu