Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Rozrywka Gry muzyczne Zwiastun gry Guitar Hero: Metallica

Minutowy, elektroniczny koncert

Zwiastun gry Guitar Hero: Metallica

Neversoft udostępnił trailer ze swojej drugiej gry, w całości bazującej na piosenkach i karierze jednego zespołu. Po Aerosmith, przyszedł czas na legendarny zespół Metallica.

Studio Neversoft udostępniło zwiastun swojej nowej gry z serii Guitar Hero, która wydana zostanie przez Activision w Europie, Północnej Ameryce i Australii, na konsole Playstation 2 i 3, Xbox 360 oraz Wii. Jest to druga gra skupiająca się wyłącznie na ukazaniu kariery i wszystkich piosenek jednego zespołu - pierwszą była wersja poświęcona rockowemu bandowi, którego wokalistą był kontrowersyjny Steven Tyler.

Nowa odsłona jest oparta na grze Guitar Hero World Tour, natomiast jej premiera przewidziana jest na pierwszy kwartał 2009 roku. Tymczasem obejrzyjcie zwiastun.

Dodaj komentarz 12 komentarzy
kruper11
kruper11 2008.12.21 13:27
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
vh
vh 2008.12.21 14:49
Nie wiem, jak się gra w tę grę, może i fajnie, może i mnie by się spodobało, ale to co widać na zwiastunach to wygląda śmiesznie. Jakieś śmiesznie wyglądające i się poruszające "awatary" muzyków.
Gość IP: 92.41.232.* 2008.12.21 17:04
znamy znamy Dream Theater - mam kolege co jest na studiach muzycznych - mowi ze gostek od gry na organach odwala kompletny majstersztyk - Tyler
dowlander
dowlander 2008.12.21 20:44
Gra jest fajna i dobrze by było, gdyby było więcej takich gier jak na Wii na inne konsole. To przy grach, w których się uczestniczy jest największa zabawa.
grzegorz129
grzegorz129 2008.12.21 21:39
KOlejna glupota... wydaja nowa czesc jakby nie wystarczyl jakis downloadpack z zespolem i nutami.
Zamiast ropbic stale nowe wersje mogliby przygotowywac o innych zespolach jak np. Offspring czy wspomniany wyzej DT w formie download packow :)
misiex
misiex 2008.12.21 23:54
Boże o tych staruchach robić grę nudzi im się
jurij
jurij 2008.12.22 00:25
@ Kruper: Byłeś kiedyś na koncercie Metallicy? Znasz jakikolwiek inny utwór niż Nothing Else Matters? Takie wypowiedzi są naprawdę żałosne... mają miliony fanów na całym świecie i są żywą legendą. Fakt, ostatnie ich płyty nie powalają... co nie zmienia faktu, że nie należy ich obrażać bo swój wkład w rozwój metalu mają i to jest niezaprzeczalne. A co do gry... żadna nie zastąpi takiej frajdy, jaką jest zagranie samemu na własnej gitarze SEEK AND DISTROY m/ Metallica m/
Gość IP: 15.203.137.* 2008.12.22 08:50
kruper11 - daj sobie siana z kiepskimi wypowiedziami na temat czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia, własne odczucia muzyczne pozostaw dla siebie... wieś totalna...
mgajewski
mgajewski 2008.12.22 10:00
Informacja dla Krupera: Twój komentarz usunąłem niechcący. Przepraszam.
Gość IP: 83.8.55.* 2008.12.22 10:21
Link nie działa
michcio94
michcio94 2009.01.02 11:34
fanom metalicy gra powinna sie spodobac
mi osobiscie takie gry sie nie podobaja
Gość IP: 83.20.156.* 2009.05.17 12:19
Giera ok. Dodatek nie polepszył by Ci grafiki i całego wyglądu . jesli tak to zajmowął by peniw kilka gb:/
DODANO: 21.12.2008
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 1792
CENEO KUP NAJTANIEJ
Fractal Design FD-PSU-NT3B-800W Fractal Design FD-PSU-NT3B-800W
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
MARANTz NR1604 MARANTz NR1604
Dostępny w 11 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Isharya LONG FILIGREE Bransoletka złoty ( C1127-02) Isharya LONG FILIGREE Bransoletka złoty ( C1127-02)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Siemens WP10R152BY Siemens WP10R152BY
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Koss KTXPRO1 (156142) Koss KTXPRO1 (156142)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu