Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Rozrywka

rozwiń
Strona główna Rozrywka News Pierwszy zwiastun The Elder Scrolls Online!

Fani Skyrima dostaną MMO!

Pierwszy zwiastun The Elder Scrolls Online!

Bethesda zapowiedziała grę MMO w uniwersum The Elder Scrolls. Pojawił się też pierwszy zwiastun. Niestety, niewiele z niego wynika…

 

World of Warcraft ma się czego obawiać?
World of Warcraft ma się czego obawiać?

Zwiastun The Elder Scrolls Online nie mówi o grze praktycznie nic. Narrator w tle opowiada o tym, jak mrok rośnie w siłę, a starożytni wrogowie się sprzymierzają, przez co potrzebnych jest wielu bohaterów do obrony świata przed złem. Tyle.

Z niepotwierdzonych informacji wiemy jednak, że kamera będzie podążała za graczem, nie będzie więc trybu first-person. Wszystkie postacie w grze mają mieć podłożony dubbing, podobnie jak w Star Wars: The Old Republic. Nad grą pracuje 250 osób od 2007 roku. Ma się pojawić w przyszłym roku dla Windows i OS X.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
insomnia
insomnia 2012.05.05 15:43
Wiem, że nic nie wiem ale czekam.
Gość IP: 82.160.43.* 2012.05.05 16:01
Niech zgadnę pewnie żeby pograć potrzebny będzie abonament za miesiąc grania---lipa powiedzmy żeby pograć mogę wyłożyć 10-15zł ale nie więcej, zrobili by jedną płatną aktywację powiedzmy na rok grania i by było super...
joozek
joozek 2012.05.05 23:08
Jakoś żadne nowe MMO z modelem abonamentowym nieutrzymuje się w tym modelu zbyt długo, to nam niegrozi ;>. Muszą wykombinować jakąś hybrydę jednorazowego zakupu a potem bajerów dla chcących, bo jako abonament nie mają szans się utrzymać.
Gość IP: 89.68.145.* 2012.05.05 23:44
czyli kolejny syf jakiego pełno na rynku...świetne gierki typu darkorbit kończą nedznie przez pazernośc twórców
Gość IP: 78.88.179.* 2012.05.06 00:54
Jak to nie będzie trybu FPP??? To po jaką cholerę miałbym w to grać??? WTF???
Gość IP: 77.255.226.* 2012.05.06 10:33
To nie tak. Będzie MMO w universum The Elder Scrolls ale fani TES nie dostaną MMO.

Seria TES to pierwszoosobowe sandboxy z niemal nieograniczonym rozwojem postaci, pełną swobodą i dynamiczną walką w czasie rzeczywistym.

TES ONLINE to trzecioosobowy themepark (czyli wszystko liniowe, oskryptowane i z góry zaplanowane) z ograniczonym rozwojem postaci, ograniczoną swobodą, walką na zasadzie zaznacz i użyj umiejętność z opóźnieniem oraz częściowym podziałem na instancje (w wielu lokacjach jak w TOR małe grupy graczy zostaną oddzielone od reszty).

Gra jest na Hero Engine, tym samym na którym działa The Old Republic ze wszystkimi jego wadami (kiepskie tekstury z uwagi na zużycie pamięci, jednowątkowość co sprawia że gra ma fatalną wydajność i nie radzi sobie z większą ilością graczy na ekranie itp).

TES Online z oryginalnym TES ma tylko wspólne universum i fragment tytułu. Nic poza tym. Będzie klapa jak z The Old Republic albo gorzej bo za TES nie stoi cały kult Star Wars.
Gość IP: 87.206.229.* 2012.05.06 17:33
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 178.73.10.* 2012.05.07 08:03
A już się cieszyłem, że coś fajnego będzie. Te ograniczenia to total anihilation dla eldora... Ale zawsze się znajdzie kilkadziesiat tysięcy naiwnych (czyt. fanatyków :) i kasa popłynie.
Gość IP: 217.197.72.* 2012.05.16 12:39
Zainteresowanych samą grą, dyskusją o niej zapraszam na nowe forum o Elder Scrolls Online pod adresem http://tesonline.eu . Fakt, forum dopiero co powstało, więc jeszcze nie wygląda tak, jak powinno, ale będzie wyglądać :)
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 05.05.2012
Tagi producenckie: zenimax
Tagi modelu: the elder scrolls
ŹRÓDŁO: Bethesda Softworks
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 2959

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Russell Hobbs Cottage Floral 18524-56 Russell Hobbs Cottage Floral 18524-56
Dostępny w 13 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Acer V3-771G (NX.M6QEP.004) Acer V3-771G (NX.M6QEP.004)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sapphire Radeon HD7850 2GB (11200-07-40G) Sapphire Radeon HD7850 2GB (11200-07-40G)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
First Austria FA-5152 First Austria FA-5152
Dostępny w 8 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Siemens TE713201RW EQ7 Siemens TE713201RW EQ7
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu