Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Rozrywka

rozwiń
Strona główna Rozrywka News Najmłodszy gracz FPS na świecie!

zgadnijcie jaką grę lubi najbardziej :)

Najmłodszy gracz FPS na świecie!

Nie znamy imienia ani nazwiska bohatera tego filmu, ale nie jest to zwyczajny niemowlak. Z pewnością nie jest też Pro; wbiega w ściany, ma więcej śmierci niż zabójstw oraz ogólnie bywa lekko niemrawy, ale spokojnie, dajcie mu jeszcze kilka lat... Co wy robiliście będąc w jego wieku?

Swojego czasu nasi koledzy z Gamblera pisali o graczach-seniorach. Pan Jaap walczy w Battlefield: Bad Company 2 mając na karku 66 wiosen, natomiast ulubioną grą 99-letniej Pani Umeji Narisawat jest NES-owy Bomberman. Dzisiaj przedstawiamy "bezimienne" dziecko z Chin, które prawdopodobnie jest najmłodszym graczem w FPS.



Gra na ekranie monitora to darmowy, sieciowy FPS o nazwie Cross Fire, będący klonem Counter-Strike.




Pozostaje kwestia takich pytań jak: czy dziecko w takim wieku może grać w gry tego typu? Nie lepiej byłoby gdyby nauczył się najpierw mówić? Nie potrafimy odpowiedzieć obiektywnie na żadne z tych pytań, zatem komentarze są do waszej dyspozycji...

 

Dodaj komentarz 17 komentarzy
Gość IP: 95.223.2.* 2012.03.14 19:55
Też tak myszka ruszam, gdy gram w UT:)
Gość IP: 89.72.208.* 2012.03.14 19:57
Zgroza!
Gość IP: 83.30.47.* 2012.03.14 20:37
Mój chrześniak, jak miał rok i 2 miesiące jeszcze nie mówił nawet mama i tata, jeszcze nie chodził, ale jak mama mu usunęła ikonkę UT z pulpitu, to potrafił sobie ją znaleźć w koszu, przywrócić, uruchomić grę i grać tak, że kumplom moim szczęki opadały i pozostawały w opadniętej pozycji przez kilka minut. Nie trzaskał myszką tylko się nią wprawnie posługiwał. A to wszystko przez to, że ja często grywałem z nim na kolanach. Często mi w trakcie gry zasypiał. Teraz też głównie gra, a ma już 13 lat.
therion888
therion888 2012.03.14 20:59
O nie mogę. Nie pytam już o moralność.
Jestem tylko ciekaw czy to talent i czy uda mu się dojść wysoko w rankingach :]
Gość IP: 79.185.135.* 2012.03.14 21:27
Jak dorośnie, z równą łatwością będzie strzelał do prawdziwych ludzi, z prawdziwego karabinu. Rodzice, wujkowie i inni tacy - pieprznijcie się czymś ciężkim w te puste łby. Najlepiej ze skutkiem śmiertelnym...!!!
Gość IP: 83.22.227.* 2012.03.14 22:08
oj tam oj tam :D respekcik dla tego berbecia :D zajebisty jest
Gość IP: 89.68.145.* 2012.03.14 22:36
co za fake...
Gość IP: 178.183.148.* 2012.03.14 22:51
Nie wydaje mi się że to jest fake
Gość IP: 86.30.237.* 2012.03.14 23:07
wyrasta kolejny chinski "no-life"
Gość IP: 217.170.161.* 2012.03.15 09:52
sick fuck!
Gość IP: 178.42.79.* 2012.03.15 10:09
"Jak dorośnie, z równą łatwością będzie strzelał do prawdziwych ludzi, z prawdziwego karabinu. Rodzice, wujkowie i inni tacy - pieprznijcie się czymś ciężkim w te puste łby. Najlepiej ze skutkiem śmiertelnym...!!!"
Co za bzdury człowieku... to hitler grał w gry? stalin też? mussolini też? bin laden też? wszyscy gestapowcy, ustasze, i cała banda morderców grała w gry? Śmieszne teoryjki dziwnych ludzi. Nie poparte żadnymi badaniami wywody.
Gość IP: 85.222.76.* 2012.03.15 11:16
Z pierwszej prawdziwej broni powinien wystrzelać swoją rodzinę.
Gość IP: 150.254.5.* 2012.03.15 12:37
@Gość IP: 178.42.79.* 2012.03.15 10:09

"Jak dorośnie, z równą łatwością będzie strzelał do prawdziwych ludzi, z prawdziwego karabinu. Rodzice, wujkowie i inni tacy - pieprznijcie się czymś ciężkim w te puste łby. Najlepiej ze skutkiem śmiertelnym...!!!"
Co za bzdury człowieku... to hitler grał w gry? stalin też? mussolini też? bin laden też? wszyscy gestapowcy, ustasze, i cała banda morderców grała w gry? Śmieszne teoryjki dziwnych ludzi. Nie poparte żadnymi badaniami wywody.

Wiadomo, że dzieci mają problem z odróżnieniem bajek od rzeczywistości, w przeciwnym razie na stroju Supermana nie byłoby adnotacji, że ów strój nie umożliwia latania. I nie jest to tylko na użytek ogłupiałych obywateli USA. Jeśli nie wiesz o czym mówię, to porozmawiaj sobie z jakimś 3-4 -latkiem o tym co mu się śniło. Albo przeczytaj taką książeczkę dla dzieci "Kamilka miała zły sen". A czym to się może skończyć? Pamiętam, głosną sprawę gdy nastolatki zamordowały koleżankę, a jej śmierć skomentowały: "to jest inaczej niż widać na filmach", ewentualnie przychodzi mi do głowy jeszcze cytat z Nałkowskiej:
"-W co się bawicie dzieci?
-Bawimy się w palenie Żydów".
Gość IP: 95.48.219.* 2012.03.15 13:10
Dajcie spokój, gry, nawet brutalne, nie wpływają na psychikę bardziej niż np. książki. Tyle, że kto czyta dwuletniemu dziecku horrory, thrillery itp. ? W tym wieku to raczej Kubuś Puchatek.
Gość IP: 83.25.236.* 2012.03.15 13:22
O kurde Crossfire ; ] ile ja przy tym godzin spędziłem ;) ale widać że jak młody poćwiczy jeszcze ze 2 lata to będzie prO ; ]
Gość IP: 77.252.231.* 2012.03.15 13:29
ciutke wielkie to dziecko jak na niemowlaka ;p
Gość IP: 79.163.10.* 2012.03.15 19:37
W Korei, podczas eliminacji do jednego z pierwszych sezonów Global StarCraft League wystartował jakiś dzieciak, który miał chyba 7 lat(nie pamiętam dokładnie).
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 14.03.2012
ŹRÓDŁO: Gambler.pl
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3494

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Phottix Cleon II C8 do Canon Phottix Cleon II C8 do Canon
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Olympus zestaw podróżnika PEN Olympus zestaw podróżnika PEN
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Logitech Wireless Dual H820e (981-000517) Logitech Wireless Dual H820e (981-000517)
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
LG 84LM960V LG 84LM960V
Dostępny w 9 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
LG 22MB35PU-B LG 22MB35PU-B
Dostępny w 24 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu