Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Rozrywka

rozwiń
Strona główna Rozrywka News Najmłodszy gracz FPS na świecie!

zgadnijcie jaką grę lubi najbardziej :)

Najmłodszy gracz FPS na świecie!

Nie znamy imienia ani nazwiska bohatera tego filmu, ale nie jest to zwyczajny niemowlak. Z pewnością nie jest też Pro; wbiega w ściany, ma więcej śmierci niż zabójstw oraz ogólnie bywa lekko niemrawy, ale spokojnie, dajcie mu jeszcze kilka lat... Co wy robiliście będąc w jego wieku?

Swojego czasu nasi koledzy z Gamblera pisali o graczach-seniorach. Pan Jaap walczy w Battlefield: Bad Company 2 mając na karku 66 wiosen, natomiast ulubioną grą 99-letniej Pani Umeji Narisawat jest NES-owy Bomberman. Dzisiaj przedstawiamy "bezimienne" dziecko z Chin, które prawdopodobnie jest najmłodszym graczem w FPS.



Gra na ekranie monitora to darmowy, sieciowy FPS o nazwie Cross Fire, będący klonem Counter-Strike.




Pozostaje kwestia takich pytań jak: czy dziecko w takim wieku może grać w gry tego typu? Nie lepiej byłoby gdyby nauczył się najpierw mówić? Nie potrafimy odpowiedzieć obiektywnie na żadne z tych pytań, zatem komentarze są do waszej dyspozycji...

 

Dodaj komentarz 17 komentarzy
Gość IP: 95.223.2.* 2012.03.14 19:55
Też tak myszka ruszam, gdy gram w UT:)
Gość IP: 89.72.208.* 2012.03.14 19:57
Zgroza!
Gość IP: 83.30.47.* 2012.03.14 20:37
Mój chrześniak, jak miał rok i 2 miesiące jeszcze nie mówił nawet mama i tata, jeszcze nie chodził, ale jak mama mu usunęła ikonkę UT z pulpitu, to potrafił sobie ją znaleźć w koszu, przywrócić, uruchomić grę i grać tak, że kumplom moim szczęki opadały i pozostawały w opadniętej pozycji przez kilka minut. Nie trzaskał myszką tylko się nią wprawnie posługiwał. A to wszystko przez to, że ja często grywałem z nim na kolanach. Często mi w trakcie gry zasypiał. Teraz też głównie gra, a ma już 13 lat.
therion888
therion888 2012.03.14 20:59
O nie mogę. Nie pytam już o moralność.
Jestem tylko ciekaw czy to talent i czy uda mu się dojść wysoko w rankingach :]
Gość IP: 79.185.135.* 2012.03.14 21:27
Jak dorośnie, z równą łatwością będzie strzelał do prawdziwych ludzi, z prawdziwego karabinu. Rodzice, wujkowie i inni tacy - pieprznijcie się czymś ciężkim w te puste łby. Najlepiej ze skutkiem śmiertelnym...!!!
Gość IP: 83.22.227.* 2012.03.14 22:08
oj tam oj tam :D respekcik dla tego berbecia :D zajebisty jest
Gość IP: 89.68.145.* 2012.03.14 22:36
co za fake...
Gość IP: 178.183.148.* 2012.03.14 22:51
Nie wydaje mi się że to jest fake
Gość IP: 86.30.237.* 2012.03.14 23:07
wyrasta kolejny chinski "no-life"
Gość IP: 217.170.161.* 2012.03.15 09:52
sick fuck!
Gość IP: 178.42.79.* 2012.03.15 10:09
"Jak dorośnie, z równą łatwością będzie strzelał do prawdziwych ludzi, z prawdziwego karabinu. Rodzice, wujkowie i inni tacy - pieprznijcie się czymś ciężkim w te puste łby. Najlepiej ze skutkiem śmiertelnym...!!!"
Co za bzdury człowieku... to hitler grał w gry? stalin też? mussolini też? bin laden też? wszyscy gestapowcy, ustasze, i cała banda morderców grała w gry? Śmieszne teoryjki dziwnych ludzi. Nie poparte żadnymi badaniami wywody.
Gość IP: 85.222.76.* 2012.03.15 11:16
Z pierwszej prawdziwej broni powinien wystrzelać swoją rodzinę.
Gość IP: 150.254.5.* 2012.03.15 12:37
@Gość IP: 178.42.79.* 2012.03.15 10:09

"Jak dorośnie, z równą łatwością będzie strzelał do prawdziwych ludzi, z prawdziwego karabinu. Rodzice, wujkowie i inni tacy - pieprznijcie się czymś ciężkim w te puste łby. Najlepiej ze skutkiem śmiertelnym...!!!"
Co za bzdury człowieku... to hitler grał w gry? stalin też? mussolini też? bin laden też? wszyscy gestapowcy, ustasze, i cała banda morderców grała w gry? Śmieszne teoryjki dziwnych ludzi. Nie poparte żadnymi badaniami wywody.

Wiadomo, że dzieci mają problem z odróżnieniem bajek od rzeczywistości, w przeciwnym razie na stroju Supermana nie byłoby adnotacji, że ów strój nie umożliwia latania. I nie jest to tylko na użytek ogłupiałych obywateli USA. Jeśli nie wiesz o czym mówię, to porozmawiaj sobie z jakimś 3-4 -latkiem o tym co mu się śniło. Albo przeczytaj taką książeczkę dla dzieci "Kamilka miała zły sen". A czym to się może skończyć? Pamiętam, głosną sprawę gdy nastolatki zamordowały koleżankę, a jej śmierć skomentowały: "to jest inaczej niż widać na filmach", ewentualnie przychodzi mi do głowy jeszcze cytat z Nałkowskiej:
"-W co się bawicie dzieci?
-Bawimy się w palenie Żydów".
Gość IP: 95.48.219.* 2012.03.15 13:10
Dajcie spokój, gry, nawet brutalne, nie wpływają na psychikę bardziej niż np. książki. Tyle, że kto czyta dwuletniemu dziecku horrory, thrillery itp. ? W tym wieku to raczej Kubuś Puchatek.
Gość IP: 83.25.236.* 2012.03.15 13:22
O kurde Crossfire ; ] ile ja przy tym godzin spędziłem ;) ale widać że jak młody poćwiczy jeszcze ze 2 lata to będzie prO ; ]
Gość IP: 77.252.231.* 2012.03.15 13:29
ciutke wielkie to dziecko jak na niemowlaka ;p
Gość IP: 79.163.10.* 2012.03.15 19:37
W Korei, podczas eliminacji do jednego z pierwszych sezonów Global StarCraft League wystartował jakiś dzieciak, który miał chyba 7 lat(nie pamiętam dokładnie).
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 14.03.2012
ŹRÓDŁO: Gambler.pl
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3464
Video
nowe filmy

CENEO Kup Najtaniej
Bosch WAE 2039 KPL Bosch WAE 2039 KPL
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
MIO SPIRIT 697 LM TRUCK MIO SPIRIT 697 LM TRUCK
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ART klawiatura USB do tabletu 7'' AB-97 (TORTAB AB-97) ART klawiatura USB do tabletu 7'' AB-97 (TORTAB AB-97)
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Patriot High Capacity SecureDigital 8GB Patriot High Capacity SecureDigital 8GB
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Hama Defender 200 (236710000) Hama Defender 200 (236710000)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu