Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Rozrywka

rozwiń
Strona główna Rozrywka News Back to Dinosaur Island 2: Crytek udostępnia demo VR za darmo

Polecamy.

Back to Dinosaur Island 2: Crytek udostępnia demo VR za darmo

– Crytek udostępnił dziś za darmo demo VR Back to Dinosaur Island 2. Gracze z całego świata mogą od teraz poczuć moc wirtualnej rzeczywistości, spotęgowaną jakością, jaką oferuje silnik CRYENGINE.

Back to Dinosaur Island 2 spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem na targach E3 w 2015 roku i było dostępne tylko podczas kilku wydarzeń branżowych. Od teraz każdy gracz może pobrać demo zupełnie za darmo ze Steama.

W Back to Dinosaur Island 2 naszym zadaniem będzie wspiąć się po stromej ścianie klifu. Za naszymi plecami przelatują ogromne, skrzydlate dinozaury, na głowę spadają nam odłamki skały. Na chwilę odwracamy wzrok od ściany i  naszym oczom ukazuje się imponujący, tajemniczy krajobraz. Zanurzamy się w innym świecie.

– Pozytywne opinie tych, którzy jako pierwsi mogli zagrać w Back to Dinosaur Island 2, dały nam niesamowitą motywację do pracy nad dalszymi projektami wirtualnej rzeczywistości. Back to Dinosaur Island 2 to nie tylko uczta dla oka. Demo pozwala także na interakcję z otoczeniem, dzięki czemu poczujemy wyjątkową moc nowego medium, jakim jest wirtualna rzeczywistość. Udostępniając je za darmo, mamy nadzieję, że wielu graczy skorzysta z możliwości przeniesienia się na chwilę z rzeczywistości do świata dinozaurów – mówi Elijah Freeman, producent wykonawczy Cryteka.

Wszyscy, którzy już teraz chcieliby rzucić okiem na to, co oferuje Back to Dinosaur Island 2, mogą obejrzeć przygotowany przez Cryteka krótki przegląd na YouTube. Nowości dotyczące projektów VR Cryteka udostępniane są na www.crytek.com oraz www.cryengine.com. W Back to Dinosaur Island 2 można zagrać przy użyciu gogli Oculus Rift DK2 i późniejszych modeli.

 

 

 

Dodaj komentarz 1 komentarz
jakub_1986
jakub_1986 2016.03.12 16:01
Zwykle Demo jest za darmo.
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 11.03.2016
Tagi producenckie: crytek
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3926
CENEO Kup Najtaniej
Canon Powershot A210 IS Canon Powershot A210 IS
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
WESC Conga WESC Conga
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
AQUA COMPUTER AQUAINLET XT 150ML - NANO (34069) AQUA COMPUTER AQUAINLET XT 150ML - NANO (34069)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
SzTURMANSKIE 31681/1743761 SzTURMANSKIE 31681/1743761
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Moxa Switch EDS-408A Moxa Switch EDS-408A
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu