Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Rozrywka

rozwiń
Strona główna Rozrywka News Filmy „Half-Life” i „Portal” w produkcji!

Zajmuje się nimi JJ Abrams, reżyser najnowszego filmu z sagi Gwiezdnych Wojen!

Filmy „Half-Life” i „Portal” w produkcji!

Trzy lata temu JJ Abrams wspomniał o możliwej współpracy z firmą Valve, odpowiedzialną za legendarne serie gier Half-Life i Portal. Słuch jednak o tym zaginął… aż do dziś.

 

 

Wygląda na to, że JJ Abrams nie zamierza spoczywać na laurach. Po znakomitym reboocie filmów Star Trek i jeszcze lepszym Przebudzeniu Mocy przebojowy reżyser potwierdza, że pracuje nad przeniesieniem Half-Life’a i Portalu na ekran kinowy. Potwierdza, że scenarzyści już pracują nad oba filmami, choć nie ma jeszcze nic konkretnego do przekazania.

Gry Half-Life i Portal umieszczone są w tym samym uniwersum fabularnym, jednak nie jest wiadome, czy obie ekranizacje będą do siebie nawiązywać. Abrams zwraca jednak uwagę na potęgę historii obu gier, wskazując amatorski film „Portal: No Escape” (patrz niżej) jako przykład zaangażowania w nią fanów. Ów film już teraz ma ponad 17 milionów odsłon.

Dodaj komentarz 14 komentarzy
Gość IP: 79.79.70.* 2016.03.14 19:08
Jakos polaczenie Half Life i Portal mi nie pasuje :/

Byle tylko sam H-L byl.

P.S. Niech lepiej zrobia ekranizacje BioShock!
artkicz
artkicz 2016.03.14 19:23
nad "oba filmami" panie Gajewski czy moze raczej nad "oboma filmami" ?
Gość IP: 79.79.70.* 2016.03.14 20:13
@UP

OBEJMA - kolego :/
Gość IP: 83.23.194.* 2016.03.14 20:40
@artkicz 2016.03.14 19:23

Pytając wprawiasz go w zakłopotanie. ;)

A następnym razem po prostu napisz poprawna wersję.
artkicz
artkicz 2016.03.14 20:49
chyba dostane bana :[
Gość IP: 95.91.228.* 2016.03.14 20:54
"po reboocie filmów Star Trek i jeszcze lepszym Przebudzeniu Mocy " O ile pierwszy Star Trek był niezły, to już drugi był słabszy od poprzednika i oryginału(Gniew Khana). Natomiast Przebudzenie mocy to jakaś kpina a nie film. W tym filmie kompletnie nie czuć Gwiezdnych wojen pomimo tego że fabuła jest w zasadzie kalką pierwszych GW Nowa nadzieja. Ba, ta epicka produkcja nie dostała nawet oskara za kostiumy, scenografie czy efekty specjalne. O ważniejszych kategoriach jak najlepszy film, reżyseria czy aktor/aktorka nie wspominając. Carrie Fisher(Leia) występuje na ekranie przez jakieś 5 minut, a Mark Hamill(Luke) przez jakieś 30 s i nawet słowem się nie odzywa iście epicko. O roli Hana Solo w filmie nawet nie wspomina. Może ktoś chce jeszcze oglądnąć tego gniota. Już nie mieli kogo nająć do stworzenia tego filmu? Serio?
Gość IP: 95.91.228.* 2016.03.14 20:57
cd..
Błagam niech to robi ktoś inny a nie Jar-Jar Abrams
Gość IP: 78.8.101.* 2016.03.15 02:27
Przebudzenie mocy to była katastrofa, więc może niech już pan JJA nic nie robi w celu niszczenia dobrych marek...
Gość IP: 109.173.221.* 2016.03.15 05:29
Czyli, że co, że miałbym oglądać, jak laska biega po korytarzach i używa portali na różnych powierzchniach, żeby gdzieś dotrzeć? Czyli de facto tak, jakbym patrzył, jak ktoś gra...? To sory, ale wolę pograć jeszcze raz w dwójkę zamiast to oglądać, nie widzę celu
artkicz
artkicz 2016.03.15 10:00
@Gość IP: 109.173.221.* 2016.03.15 05:29
zamieszczony klip nie ma nic wspolnego ze scenariuszem filmu. Domyslam sie, ze pan Gajewski wrzucil go w celach pogladowych ;) Przebudzenie mocy jest bardzo dobrym filmem i doceniaja go glownie osoby wychowane na oryginalnej trylogii a narzekaja gimbusy ;)
artkicz
artkicz 2016.03.15 10:01
@Gość IP: 109.173.221.* 2016.03.15 05:29
zamieszczony klip nie ma nic wspolnego ze scenariuszem filmu. Domyslam sie, ze pan Gajewski wrzucil go w celach pogladowych ;) Przebudzenie mocy jest bardzo dobrym filmem i doceniaja go glownie osoby wychowane na oryginalnej trylogii a narzekaja gimbusy ;)
Gość IP: 217.155.77.* 2016.03.15 13:03
Jar-Jar Abrams chyba w tym przypadku wyjątkowo się sprawdzi - jego sceny z zupełnym milczeniem aktorów wszechobecne w najnowszych Gwiezdnych Wojnach nagle będą miały sens - w końcu zarówno Chell jak i Gordon milczą w grach.

Oby tylko nie wyszedł z tego gniot z 10 aktorami biegającymi po podwórku wielkości tego między po-gierkowskimi blokami, bo drugiego "przebudzenia mocy" nie zniosę...
Gość IP: 95.91.228.* 2016.03.15 21:58
@artkicz 2016.03.15 10:01
Jestem z pokolenia wychowanego na oryginalnych gwiezdnych wojnach ale w Przebudzeniu mocy nie ma z ich klimatu nic a nic. I szczerze mówiąc dotąd uważałem że Mroczne widmo to syf i bajeczka dla dzieci ale w porównaniu do Przebudzenia mocy to wciągający polityczny thriller z wartką akcją. Bez urazy ale Przebudzeniu mocy bardzo, ale to bardzo daleko do dobrego filmu jak go nazwałeś.
acomp
acomp 2016.03.16 11:05
Dla mnie to pomylenie pojęć gra oparta na filmie czy odwrotnie?
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 14.03.2016
Tagi producenckie: valve software
Tagi modelu: half-life, portal
ŹRÓDŁO: IGN
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 2881

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
McCrypt UM-80 McCrypt UM-80
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
LG 24MT48DF LG 24MT48DF
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Karo Pościel Z Kory 140x200 141 Maki Karo Pościel Z Kory 140x200 141 Maki
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
AOC I2369VM/BK AOC I2369VM/BK
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
MAPEX P 500 MAPEX P 500
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu