Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Rozrywka

rozwiń
Strona główna Rozrywka News House of Cards w końcu na polskim Netflixie

Czwarty sezon serialu już dostępny, ale nie wszyscy będą zadowoleni.

House of Cards w końcu na polskim Netflixie

Polski Netflix pod względem dostępnych treści znacząco odbiega od amerykańskiego. Jednym z największych "nieobecnych" był polityczny serial "House of Cards" z rewelacyjnym Kevinem Spacey w roli głównej.

 

 

Polski oddział Netflixa zapowiedział, że sukcesywnie do biblioteki serwisu dodawane będą filmy i seriale. Słowa nie były rzucone na wiatr. Od dzisiaj w Netflixie obejrzymy nie tylko najnowszy, czwarty sezon "House of Cards", ale także wszystkie poprzednie. Niestety jest pewno "ale".

Wiele materiałow na Netflixie nie posiada polskiego tłumaczenia. I choć wcześniejsze sezony "House of Cards" były dystrybuowane w telewizji NC+ z polskim lektorem, na Netflixie zabrakło takiej opcji - zarówno w postaci lektora jak i napisów. Dostępne są tylko napisy w języku angielskim. Na szczęście według portalu NaEkranie.pl w ciągu miesiąca powinno pojawić się stosowne tłumaczenie.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
Gość IP: 89.73.201.* 2016.03.04 19:17
Seriously? Dlaczego tracimy czas na ofermy nie znające angielskiego? Niech nie oglądają. Niech idą krowy paść.
Gość IP: 79.191.210.* 2016.03.04 20:38
"krowy paść" - uważaj człowieku. Doniosą Kaczyńskiemu, że karzesz mu krowy paść, to zza krat oglądać będziesz...
Gość IP: 146.198.149.* 2016.03.04 21:35
Dla mnie tlumaczenie filmow to jak...... pojscie na wystawe obrazow gdzie kazdy obraz jest pierdal**ety spayem z opisem co kto mial na mysli robiac taki obraz (przy okzaji nie dokladny opis i jeszcze CALY obraz zabargrolony!)

Niby mozna ale.....
Gość IP: 83.28.145.* 2016.03.04 22:12
@ Gość IP: 89.73.201.* 2016.03.04 19:17
Seriously? Dlaczego tracimy czas na ofermy nie znające angielskiego? Niech nie oglądają. Niech idą krowy paść.

Będzie czysto na chipie.
Zmywaki "przyszli".
Gość IP: 146.198.149.* 2016.03.04 23:57
@Gość IP: 83.28.145.* 2016.03.04 22:12

Niektorzy pracujacy w UK maja tak wysokie stanowiska iz bys musial im... BUTY PUCOWAC!

P.S. Te twoje "zmywaki" to nie umieja po Angielsku sie wyslowic - temu tam pracuja - i temu musza ogladac filmy z dubbing'iem :/
Gość IP: 79.191.239.* 2016.03.05 08:56
A dla mnie większość filmów to siano! I jeszcze mam za to płacić buchaaaaaa, szkoda czasu!
acomp
acomp 2016.03.05 11:38
Polskę w dalszym ciągu traktuje się jak ubogiego krewnego
Gość IP: 195.210.14.* 2016.03.07 11:30
Gość IP: 89.73.201.* 2016.03.04 19:17
Seriously? Dlaczego tracimy czas na ofermy nie znające angielskiego? Niech nie oglądają. Niech idą krowy paść.

Oto typowy polski burak. Wepchnij słomę do buta i napisz coś jeszcze po angielsku kmiotku.
Gość IP: 94.254.177.* 2016.05.28 12:34
Wyszukiwarka w bazie Netflixa w Polsce - zapraszam na http://upflix.pl - sprawdź, które filmy i seriale mają polskie wersje językowe!

Lista odcinków House of Cards http://upflix.pl/video/861/House%20of%20Cards

upflix.pl
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 04.03.2016
Tagi producenckie: netflix
Tagi modelu: house of cards
ŹRÓDŁO: Naekranie.pl
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 5701

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
ESET Parental Control for Android 1Lic. 36M (EPC1F3Y) ESET Parental Control for Android 1Lic. 36M (EPC1F3Y)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
HELIX CAP 33 kondensator HELIX CAP 33 kondensator
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Vedia B3 4GB CZARNO-CZERWONY Vedia B3 4GB CZARNO-CZERWONY
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Rowenta Elite CF2032 Rowenta Elite CF2032
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Amica KFT 5012 Amica KFT 5012
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu