Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Rozrywka

rozwiń
Strona główna Rozrywka News House of Cards w końcu na polskim Netflixie

Czwarty sezon serialu już dostępny, ale nie wszyscy będą zadowoleni.

House of Cards w końcu na polskim Netflixie

Polski Netflix pod względem dostępnych treści znacząco odbiega od amerykańskiego. Jednym z największych "nieobecnych" był polityczny serial "House of Cards" z rewelacyjnym Kevinem Spacey w roli głównej.

 

 

Polski oddział Netflixa zapowiedział, że sukcesywnie do biblioteki serwisu dodawane będą filmy i seriale. Słowa nie były rzucone na wiatr. Od dzisiaj w Netflixie obejrzymy nie tylko najnowszy, czwarty sezon "House of Cards", ale także wszystkie poprzednie. Niestety jest pewno "ale".

Wiele materiałow na Netflixie nie posiada polskiego tłumaczenia. I choć wcześniejsze sezony "House of Cards" były dystrybuowane w telewizji NC+ z polskim lektorem, na Netflixie zabrakło takiej opcji - zarówno w postaci lektora jak i napisów. Dostępne są tylko napisy w języku angielskim. Na szczęście według portalu NaEkranie.pl w ciągu miesiąca powinno pojawić się stosowne tłumaczenie.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
Gość IP: 89.73.201.* 2016.03.04 19:17
Seriously? Dlaczego tracimy czas na ofermy nie znające angielskiego? Niech nie oglądają. Niech idą krowy paść.
Gość IP: 79.191.210.* 2016.03.04 20:38
"krowy paść" - uważaj człowieku. Doniosą Kaczyńskiemu, że karzesz mu krowy paść, to zza krat oglądać będziesz...
Gość IP: 146.198.149.* 2016.03.04 21:35
Dla mnie tlumaczenie filmow to jak...... pojscie na wystawe obrazow gdzie kazdy obraz jest pierdal**ety spayem z opisem co kto mial na mysli robiac taki obraz (przy okzaji nie dokladny opis i jeszcze CALY obraz zabargrolony!)

Niby mozna ale.....
Gość IP: 83.28.145.* 2016.03.04 22:12
@ Gość IP: 89.73.201.* 2016.03.04 19:17
Seriously? Dlaczego tracimy czas na ofermy nie znające angielskiego? Niech nie oglądają. Niech idą krowy paść.

Będzie czysto na chipie.
Zmywaki "przyszli".
Gość IP: 146.198.149.* 2016.03.04 23:57
@Gość IP: 83.28.145.* 2016.03.04 22:12

Niektorzy pracujacy w UK maja tak wysokie stanowiska iz bys musial im... BUTY PUCOWAC!

P.S. Te twoje "zmywaki" to nie umieja po Angielsku sie wyslowic - temu tam pracuja - i temu musza ogladac filmy z dubbing'iem :/
Gość IP: 79.191.239.* 2016.03.05 08:56
A dla mnie większość filmów to siano! I jeszcze mam za to płacić buchaaaaaa, szkoda czasu!
acomp
acomp 2016.03.05 11:38
Polskę w dalszym ciągu traktuje się jak ubogiego krewnego
Gość IP: 195.210.14.* 2016.03.07 11:30
Gość IP: 89.73.201.* 2016.03.04 19:17
Seriously? Dlaczego tracimy czas na ofermy nie znające angielskiego? Niech nie oglądają. Niech idą krowy paść.

Oto typowy polski burak. Wepchnij słomę do buta i napisz coś jeszcze po angielsku kmiotku.
Gość IP: 94.254.177.* 2016.05.28 12:34
Wyszukiwarka w bazie Netflixa w Polsce - zapraszam na http://upflix.pl - sprawdź, które filmy i seriale mają polskie wersje językowe!

Lista odcinków House of Cards http://upflix.pl/video/861/House%20of%20Cards

upflix.pl
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 04.03.2016
Tagi producenckie: netflix
Tagi modelu: house of cards
ŹRÓDŁO: Naekranie.pl
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 5683
CENEO Kup Najtaniej
Lonely Planet Swahili Phrasebook Lonely Planet Swahili Phrasebook
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Garmin Edge 800 Topo M10-PL200-10 Garmin Edge 800 Topo M10-PL200-10
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Playseat Air Force Fotel Playseat Air Force Fotel
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Gerlach Komplet Noży Kuchennych Kutych W Bloku 5Szt. (991Bln) Gerlach Komplet Noży Kuchennych Kutych W Bloku 5Szt. (991Bln)
Dostępny w 8 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Marantz NR1504 + UD5007 Marantz NR1504 + UD5007
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu