Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Rozrywka

rozwiń
Strona główna Rozrywka News Mapa Far Cry: Primal zerżnięta z poprzedniej części

Ktoś tu poszedł na łatwiznę.

Mapa Far Cry: Primal zerżnięta z poprzedniej części

Far Cry: Primal prezentuje się na pierwszy rzut oka jako zupełnie nowatorska odsłona serii, przenosząca gracza z współczesności do 10 tysięcy lat przed naszą erą. Jednak rzut oka na uformowanie terenu wyraźnie sugeruje, że pod względem terenu poruszamy się po tej samej mapie, co w Far Cry 4...

 

Mapa Far Cry: Primal
Mapa Far Cry: Primal
W samej grze nie bylibyśmy w stanie rozpoznać podobieństw- w najnowszej części widzimy prehistoryczną roślinność i zupełnie inny klimat niż w przypadku Far Cry 4, który rozgrywał się w Himalajach. Wystarczy jednak porównać mapy obu gier, by stwierdzić, że są one niemal identyczne. Najwyraźniej widać to po ułożeniu rzek oraz zbiorników wodnych. Nawet drogi ulokowane są w tych samych miejscach.
Mapa Far Cry 4
Mapa Far Cry 4
Czy wpływa to na samą rozgrywkę? Absolutnie nie. Dalej Far Cry Primal zachwyca pięknymi widokami i nie sprawia wrażenia kalki poprzedniej części. A mimo tu trudno oprzeć się wrażeniu, że Ubisoft zniża się do coraz niższych chwytów, by tylko coraz szybciej przygotowywać kolejną grę z dochodowej serii.

 

Dodaj komentarz 10 komentarzy
Gość IP: 79.78.174.* 2016.03.03 13:09
Drogi? Wiele milionów przed naszą erą? Pewnie uprawiali wyścigi po złota dzidę!
Gość IP: 109.241.242.* 2016.03.03 13:19
Nie rozumiem problemu xd co w tym złego że gra rozgrywa sie tam gdzie 4 część tylko że wiele milionów lat wcześniej? Jeśli np w Dark Souls 2 pojawia się broń z Dark Souls jeden, to dodaje to smaczku do gry bo jest do nawiązanie czy twórcy po prostu zżynają to co zrobili już kiedyś?
Gość IP: 213.17.137.* 2016.03.03 13:40
Dokładnie. To raczej wygląda na porządny easter egg dla miłośników poprzedniej części. Gorzej jeśli dano graczom do zrozumienia gdziekolwiek, że na 100% rozgrywają się w zupełnie innych częściach świata. Bo wtedy nie byłoby żadnego logicznego powodu do takiego zabiegu poza lenistwem.
Gość IP: 91.125.100.* 2016.03.03 13:54
Widac nawet inny poziom wod itp. - jak dla mnie to PELEN PROFESIONALIZM

Mozna tylko narzekac iz akcja nie toczy sie w innej czesci swiata
villy
villy 2016.03.03 15:14
Akcja Far Cry: Primal dzieje się na terenie Europy Środkowej i jest to wyraźnie podkreślone na początku gry. To zdecydowanie nie Himalaje :-)
Gość IP: 89.74.111.* 2016.03.03 20:15
tyle że przez miliony lat ukształtowanie terenu zmienia się diametralnie, tu mamy natomiast tylko inny poziom wód :)
Olewka klienta totalna, ciekaw jestem czy w 6 czy 7 części będzie to samo
deedong
deedong 2016.03.03 20:30
Może skopiowana, powielona, odtworzona, ale zerżnięta ? Głodnemu, głodnej chleb na myśli.
Gość IP: 83.20.100.* 2016.03.03 22:15
"przenosząca gracza z współczesności do wielu milionów lat przed naszą erą"

Wielu milionów lat przed nasza erą?!
A skąd Autorka wytrzasnęła taką bzdurę?
Gość IP: 79.189.108.* 2016.03.04 10:24
Gości 89.74.111. jak sam pisze olali mnie natomiast nie bo ja chciałem taką mapę i taką grę i ciesze się że mam ją tak szybko tzn. jeszcze nie mam ale kupię. Liczy sv dobra zabawa.
Gość IP: 195.22.126.* 2016.03.04 19:17
"do 10 tysięcy lat przed naszą erą"

Autorka doczytała? Lepiej późno, niż wcale.
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 03.03.2016
Tagi producenckie: ubisoft
Tagi modelu: far cry primal
ŹRÓDŁO: VG24/7.com
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 4856

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Canon SX 210 IS Canon SX 210 IS
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
HP ElitePad Czarny (H4K08AA) HP ElitePad Czarny (H4K08AA)
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Mop Parowy X10 Green Mop Parowy X10 Green
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Gigabyte BACE (GB-BACE-3000) Gigabyte BACE (GB-BACE-3000)
Dostępny w 17 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Massa Zestaw soczewek makro 77mm +1+2+4+8+10 (FOSMB77) Massa Zestaw soczewek makro 77mm +1+2+4+8+10 (FOSMB77)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu