Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Strefa druku

rozwiń
Strona główna Strefa druku News Skriware: polsko-szwedzka drukarka 3D ufundowana na Kickstarterze

Łatwa w obsłudze i przystępna cenowo.

Skriware: polsko-szwedzka drukarka 3D ufundowana na Kickstarterze

Projekt polsko-szwedzkiego startupu dedykowany technologii druku 3D właśnie osiągnął zakładany cel kampanii na Kickstarterze. Zebrane fundusze pozwolą firmie wprowadzić na rynek drukarkę oraz dedykowaną platformę online. Dzięki Skriware, użytkownicy domowi będą mogli drukować wybrane przez siebie modele dosłownie jednym kliknięciem. Firma zapowiada dostawy pierwszych drukarek już w pierwszej połowie bieżącego roku.

 

Na rynku druku 3D wciąż brakuje standardu dla domowego wydruku, który pozwoliłby upowszechnić się tej technologii, tak jak stało się to z tradycyjnymi drukarkami. Propozycja Skriware to połączenie łatwej w obsłudze i przystępnej cenowo drukarki z własnym marketem online. Dzięki przełomowej funkcji “kliknij i drukuj”, wybrany przez użytkownika projekt ze  Skrimarketu jest automatycznie przesyłany do drukarki przez WiFi i natychmiast drukowany. Nie musimy znać się na projektowaniu, używać specjalistycznych programów, ani też samodzielnie składać drukarki przed pierwszym użyciem.

 

-Nasza kampania na Kickstarterze okazała się być dużym sukcesem. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni, szczególnie, że udało nam się osiągnąć zakładany cel dwa tygodnie przed jej końcem. Chcemy, aby technologia druku 3D była ogólnodostępna, stała się codziennością. Dzięki naszej drukarce i dedykowanemu marketowi z gotowymi projektami, wydruk 3D ma wreszcie szansę zagościć w wielu domach - powiedział Daniel Losinski, CEO w Skriware.

Drukarka Skriware to minimalistyczny design i duży dotykowy panel, który zapewnia intuicyjną obsługę i łatwe przejście od momentu załączenia projektu do drukowania. Znaczącym udogodnieniem jest też zastosowanie USB, dzięki czemu możliwy jest wydruk projektu prosto z pendrive’a oraz niedostępnego w większości drukarek niskobudżetowych połączenia drukarki z komputerem za pomocą WiFi. Pozwala to na bezprzewodowe korzystanie z urządzenia w całym domu. W przyszłości drukarkę będzie można obsługiwać także zdalnie przez Internet.

Dzięki trwającej jeszcze kampanii na Kickstarterze, startup zebrał już 50 tysięcy dolarów. Fundusze pozwolą na uruchomienie produkcji drukarek oraz dalszy rozwój platformy Skrimarket. Początkowo urządzenie będzie dostępne online na stronie producenta. Dalsze plany zakładają uruchomienie sprzedaży również innymi kanałami.

Więcej informacji o samej drukarce znajdziecie na stronie projektu na Kickstarterze: https://www.kickstarter.com/projects/skriware/skriware-home-3d-printing-for-everyone

 

Dodaj komentarz 3 komentarze
Gość IP: 91.226.23.* 2016.01.14 12:31
Cena taka sobie, latwo znalezc sporo tansza drukarke o takich samych parametrach.
acomp
acomp 2016.01.14 20:36
Życzę powodzenia oraz obniżenia ceny
Gość IP: 5.226.102.* 2016.01.16 22:05
Gdzie znaleźliście cenę urządzenia? Nie widzę w treści.
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 14.01.2016
Tagi producenckie: skriware
Tagi modelu: skriware
ŹRÓDŁO: kickstarter
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 4126
CENEO Kup Najtaniej
X-mini MAX II Capsule Black X-mini MAX II Capsule Black
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
PQI Travelling Disk U262 32GB (6262-032GR2001) PQI Travelling Disk U262 32GB (6262-032GR2001)
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
BEKO CSA21021 BEKO CSA21021
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Acer E5-511 (NX.MPLEP.003) Acer E5-511 (NX.MPLEP.003)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Various Artists - Jazz Sinfonica-11Wielkanocny F Various Artists - Jazz Sinfonica-11Wielkanocny F
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu