Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Sprzęt Dźwięk A4Tech proponuje kompromis między brzmieniem a ceną

A4Tech prezentuje dwa nowe zestawy głośnikowe 2.1 – Evo S600 i Evo S500.

A4Tech proponuje kompromis między brzmieniem a ceną

Oba modele wyróżniają się nowoczesnym designem i, jak zapewnia producent, wysoką jakością odtwarzanego dźwięku biorąc pod uwagę atrakcyjną cenę.

 

Zestaw A4Tech Evo S600 tworzą drewniany subwoofer z wyświetlaczem i panelem sterującym oraz dwie dwudrożne kolumienki, mające zapewnić czyste brzmienie w zakresie wysokich i średnich tonów. Czytnik kart microSD i port USB pozwalają na odtwarzanie ulubionej muzyki bezpośrednio z kart pamięci lub zewnętrznych pamięci masowych z interfejsem USB. Całość zestawu uzupełnia pilot, pozwalający na proste i wygodne sterowanie parametrami odtwarzanej muzyki. Zestawy głośnikowe A4Tech Evo S600 są dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 239 zł brutto.

Zestaw głośnikowy A4Tech Evo S500 został stworzony z myślą o użytkownikach ceniących wyższą jakość dźwięku i klasyczny design w atrakcyjnej cenie. Znajdzie zastosowanie w każdym domu. Sprawdzi się podczas odtwarzania muzyki, oglądania filmów czy grania na komputerze. Zestawy głośnikowe A4Tech Evo S500 są dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 179 zł brutto.

 

Dodaj komentarz 11 komentarzy
Gość IP: 46.204.80.* 2012.02.14 14:25
Tja, marzenie kazdego audiofila
Gość IP: 77.253.214.* 2012.02.14 15:18
czyli jak opchnąć g(*&%o w złotym papierku ;-)
wireshark
wireshark 2012.02.14 15:44
@UP

Jakie to typowe dla niektórych naszych rodaków... Nie znać parametrów, ale już obsmarowywać! Z moich doświadczeń A4tech prezentuje doskonałą jakość do ceny, a sprzęt prezentuje się dość spoko:)

Pozdrawiam


Gość IP: 83.24.163.* 2012.02.14 16:48
Na tym forum strasznie się namnożyło "audiofilów".
Każdy jeden pacan, najczęściej głuchy jak pień i
g***no wiedzący o muzyce, staje się tutaj niesamowitym fachurą z uszami jak nietoperz skrzyżowany z wielorybem. Ja akurat jestem wykształconym muzykiem o bardzo dobrych parametrach słuchu (nie chwalę się, ale tak jest) i najczęściej pękam ze śmiechu, jak czytam te "miażdzące" komentarze...
Gość IP: 195.136.33.* 2012.02.14 18:19
audiofile to klasyczny przykład jak można g..wno w złotym papierku opchnąć
Gość IP: 195.136.33.* 2012.02.14 18:21
Gość IP: 83.24.163.* 2012.02.14 16:48

poczytaj sobie wypociny audiofili na audiostereo...poszczać ze śmiechu się można
Gość IP: 83.119.113.* 2012.02.14 20:08
Wszystko co sie konczy na ..file zle sie kojarzy. Mi wystarczaja glosniki w laptopie :)
Gość IP: 193.238.93.* 2012.02.15 02:46
Nie mówię że to kiepskie głośniki ale w tej cenie moans kupić zestawie Creative GigaWorks 2.0 który mimo że nie ma woofera osobno to jednak jest o klasę wyżej ;)
Gość IP: 85.31.240.* 2012.02.15 11:05
"modele wyróżniają się nowoczesnym designem "

Nie "designem" tylko WZORNICTWEM !
analfabeto jeden z drugim i z trzecim.
papuzkapapuzka
papuzkapapuzka 2012.02.15 21:33
wg najnowszych badań 33% Polaków ma słaby słuch!!!

wystarczy?
rawicz
rawicz 2012.02.17 10:27
Dopóki się nie posłucha jak grają, to nic nie można powiedzieć. Dla mnie od zawsze jedynym mistrzem i odnośnikiem w klasie głośników komputerowych był Creative, ale trzeba być otwartym na nowości. Choćby coś takiego jak czytnik kart i port USB - fajny pomysł.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 14.02.2012
Tagi: głośniki
Tagi producenckie: a4tech
Tagi modelu: a4tech evo
ŹRÓDŁO: A4Tech
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 2203
CENEO KUP NAJTANIEJ
Porcupine Tree - Arriving Somewhere (DVD) Porcupine Tree - Arriving Somewhere (DVD)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Bose in-ear SoundTrue Słuchawki 7155930020 biały Bose in-ear SoundTrue Słuchawki 7155930020 biały
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ETA 1260 90010 Linty ETA 1260 90010 Linty
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
LESTAR LXA816 3m LESTAR LXA816 3m
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu