Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Sprzęt Dźwięk Parrot Zik 3: piękne, bezprzewodowe, zaawansowane

Zik były rewolucją, Zik 3 są ewolucją. Ewolucja jest permanentną rewolucją.

Parrot Zik 3: piękne, bezprzewodowe, zaawansowane

Nowe słuchawki Zik to zmieniona szata kolorystyczna, ciekawszy design, bezprzewodowe ładowanie, wysoka wierność odtwarzania dźwięku z USB oraz inteligentne tłumienie hałasu.

Jak twierdzi producent, nowe słuchawki Parrot Zik 3 są... piękne. Nie tylko piękne, ale także modne i może bardziej kobiece – odzwierciedlają ducha luksusowego krawiectwa dzięki błyszczącej teksturze imitującej skórę krokodyla, skórze licowej, gustownym przeszyciom – wszystkie warianty dostępne w atrakcyjnych kolorach.

Konstrukcja słuchawek została zmodyfikowana - Zik 3 posiadają większy pałąk dla poprawy komfortu użytkowników. Mogą być także ładowane bezprzewodowo za pomocą ładowarki Qi Standard Wireless (sprzedawanej osobno). Czas ładowania wynosi 2 godziny dla 18 godzin pracy.

Parrot Zik 3 są kompatybilne ze wszystkimi markami telefonów komórkowych dostępnymi na rynku. Obsługują różnorodne źródła muzyki: audio przez Bluetooth albo przez 3-punktowy kabel mini jack, aby połączyć się ze wszystkimi systemami audio i wideo, jak chociażby tymi dostępnymi w samolotach. Obsługują także technologię NFC.

Obejmujący całą powierzchnię prawej słuchawki panel dotykowy pozwala na intuicyjne sterowanie podstawowymi funkcjami słuchawek. Przesuwając palec pionowo po powierzchni słuchawki, regulujemy głośność. Podczas słuchania muzyki, poziome przesunięcie palcem włączy następny lub poprzedni utwór, a pojedyncze dotknięcie wstrzyma odtwarzanie. Co ciekawe, dzięki czujnikowi w słuchawkach Parrot Zik 3, zsunięcie słuchawek z głowy wstrzyma odtwarzanie muzyki. Ponowne ich włożenie wznowi odtwarzanie.

Parrot Zik 3 wykorzystują technologię adaptacyjnego tłumienia hałasu. Mikrofony zamontowane w słuchawkach wychwytują dźwięki z otoczenia, które mogłyby zakłócać komfort słuchania. Algorytm łączy te sygnały, tworząc przeciwne fale akustyczne i redukując hałas nawet o 30 decybeli. Funkcją adaptacyjnego tłumienia hałasu można sterować manualnie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji lub można pozwolić jej na automatyczne dostosowanie się do dźwięków z otoczenia.

Opatentowany algorytm kompensuje izolację wynikającą z budowy słuchawki, przepuszczając część dźwięków z otoczenia. Ten algorytm eliminuje również efekt okluzji powszechnie występujący w zamkniętych słuchawkach. Na przykład podczas rozmowy telefonicznej, funkcja ta pozwala na naturalne odbieranie własnego głosu. Oferuje to optymalny komfort słuchania i eliminuje wrażenie izolacji.

Niezależnie od tego, czy znajdujemy się na ruchliwej ulicy, w wietrznym miejscu lub w środkach komunikacji publicznej, dzięki algorytmom izolującym twój głos od dźwięków otoczenia, rozmowy przez telefon są wyraźne. Natomiast po podłączeniu przez USB, audiofile mogą słuchać muzyki w jakości Hi-Fi podczas ładowania zestawu słuchawkowego.

Słuchawki Parrot Zik 3 są kompatybilne z technologią „Voice HD” oferowaną przez najnowsze smartfony i zapewniają naturalną jakość głosu podczas rozmów telefonicznych, zupełnie jakby osoba po drugiej stronie siedziała obok ciebie.

 

Dedykowana aplikacja „Parrot Zik”, dostępna na smartfony i tablety, jest już kompatybilna z Apple Watch i Android Wear. Pozwala na dostosowanie słuchawek do własnych gustów muzycznych oraz na słuchanie muzyki „dostrojonej” przez profesjonalistów.

  • Parrot Concert Hall Effect: Odtwarza akustykę charakterystyczną dla różnych pomieszczeń: pokoju, salonu, klubu jazzowego lub sali koncertowej.
  • Equalizer: Pozwala na dostosowanie dźwięku słuchawek Parrot Zik 3 szybko i intuicyjnie.
  • Tryb Producencki: „Dostrój” słuchawki w sposób, w jaki robią to profesjonaliści w studio dzięki wysoce wydajnemu pięcio-pasmowemu equalizerowi połączonemu z firmowymi efektami przestrzennymi
  • Tuned By – Dostrojone przez: Pobierz ustawienia audio stworzone przez artystów i słuchaj ich muzyki tak, jak chcieliby, aby brzmiała w słuchawkach Parrot Zik. Możesz także pobrać ustawienia stworzone i upublicznione przez innych użytkowników Parrot Zik.

 

Wyposażenie słuchawek:

  • bateria Li-Ion (830 mAh)
  • kabel USB/micro USB
  • 3-punktowy kabel mini jack
  • opakowanie ochronne
  • instrukcja obsługi
  • bezprzewodowa ładowarka

Słuchawki są już dostępne w sprzedaży.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
Gość IP: 146.198.162.* 2016.02.03 14:04
Zik Hail!!!
Gość IP: 89.74.31.* 2016.02.03 14:42
Mogliście dodać że kosztują ok 1200zł, ale po co, prawda?
Gość IP: 89.74.31.* 2016.02.03 14:47
Tą cenę którą podałem 1200 zł to model Parrot Zik 2. Więc poprawiam :) Parrot Zik 3 to koszt 400$
Gość IP: 5.254.65.* 2016.02.03 15:40
Dezajner musi być częstym bywalcem w gabinetach ginekologicznych.
Gość IP: 89.68.7.* 2016.02.03 17:27
buhahahahahaha

PRODUCENCI W STUDIO NIGDY PRZENIGDY NIE KORZYSTAJĄ Z EQUALIZERA DO ODSŁUCHU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a juz na pewno nie korzystają z jakiś lanserskich bezprzewodowych marnie grających słuchawek
Gość IP: 194.120.84.* 2016.02.04 09:10
Ten wpis to zwyczajna reklama, a nie powiadomienie o nowości w IT. Żałosne.
acomp
acomp 2016.02.04 21:17
Piękne z wyglądu i opisu technicznego w tym newsie nie podano ceny żeby nie odstraszyć klientów
Gość IP: 83.11.134.* 2016.02.04 22:51
Na forum Chipa jest niesamowita ilość bóldupizmu ;)
Gość IP: 80.55.157.* 2016.07.31 12:05
Nie warto. Dostałam na prezent liczyłam, że będą faktycznie tłumic hałas. Nic z tych rzeczy takie tłumienie hałasu można sobie załatwić za 1.5 zł zwykłymi gąbkowymi stoperkami z firmy 3M. Zakładam słuchawki włączam tłumienie hałasu i co ? i nic lekkie przytłumienie telewizor co gra obok dalej słychać, szczekanie psa sąsiada też, pogaduszki ludzi opok w pociągu też , rozbawionego dzieciaka też jedyne co przytłumi to szum wentylatorka w laptopie. trzeba mieć cały czas włączoną muzykę i to dość głośno w tedy faktycznie nie słyszy się tak bardzo tych dźwięków z zewnątrz ale jeśli ktoś liczył na cisze to niestety jej nie otrzyma.
To przykre, że tak naciągają ludzi na coś co po prostu nie działa.
Oczywiście jeśli chodzi o wykonanie i typowe zastosowanie słuchawek to są ok ale ja liczyłam również reklamowaną redukcję hałasu.
Jeśli ktoś również liczył na słuchawki z redukcja hałasu to niestety te tego nie spęłniają.


AUTOR: tomasz kulas
DODANO: 03.02.2016
Tagi producenckie: parrot
Tagi modelu: parrot zik 3
ŹRÓDŁO: materiały prasowe
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 5757
CENEO KUP NAJTANIEJ
Beyerdynamic M 88 TG - dynamiczny Beyerdynamic M 88 TG - dynamiczny
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sony Vaio czarny (SVF1521G2EB) Sony Vaio czarny (SVF1521G2EB)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Siemens TE713201RW EQ7 Siemens TE713201RW EQ7
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Polaroid CLB0580-10-00-1 Polaroid CLB0580-10-00-1
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Anna Field Sandały na obcasie biały Anna Field Sandały na obcasie biały
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu