Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Sprzęt Gadżety Elon Musk jest przekonany, że Apple pracuje nad samochodem

Szef Tesli wykazuje, że „to przecież oczywiste”.

Elon Musk jest przekonany, że Apple pracuje nad samochodem

Wywiadzie dla BBC, Elon Musk stwierdził, że jest przekonany, że Apple pracuje nad elektrycznym samochodem, który ma być konkurentem dla Tesli. Jego zdaniem „to tajemnica poliszynela” i „to przecież oczywiste”.

- Ciężko ukryć coś, do stworzenia czego najmujesz ponad tysiąc inżynierów – twierdzi Elon Musk w wywiadzie dla BBC. Plotki na temat wejścia Apple’a na rynek motoryzacyjny krążą już od ponad roku po tym, jak wyszło na jaw, że firma Tima Cooka podkupuje pracujących dla Tesli inżynierów. Szef firmy, Elon Musk, stwierdził, że Apple przejmuje „cmentarzysko Tesli”, a więc osoby, które zostały z firmy zwolnione.

Musk wydaje się lekceważyć plany Apple’a i widzi jego plany jako duże szanse dla Tesli. – Nadal będziemy chcieli tworzyć najlepsze elektryczne pojazdy i to będzie naszym celem, tak jak pomaganie innym firmom by tworzyli własne samochody elektryczne – twierdzi Elon Musk.

Tesla skupia się na rynku samochodów luksusowych i na chwilę obecną przynosi straty. Losy firmy ma polepszyć relatywnie niedrogi samochód Tesla Model 3, który ma wejść do produkcji w przyszłym roku.

Apple nie potwierdza prac nad własnym samochodem elektrycznym.

Dodaj komentarz 7 komentarzy
Gość IP: 146.198.85.* 2016.01.12 17:04
dlatego Mózg sra w gacie i co chwila najezdza na Apple.

NARESCIE ktos zrobi DOBRZE samochod i ODKRYJE na nowo!

P.S. Zanim ktos zacznie (JAK ZWYKLE) psioczyc "ze Apple jest drogie" - to niech idzie to robic do Ferrari czy innych samochodow.
Wogole to kto bedzie nad wami stal z spluwa przy skroni i zmuszal do jego kupna?
bzz
bzz 2016.01.12 18:41
@Gość IP: 146.198.85.* 2016.01.12 17:04
Takiego fanboja jak ty nie widziałem od dawna.
Co apple wynajdzie? magicznie tanie akumulatory? poprawi sprawność silników elektrycznych (90-95%) lub elektroniki sterującej (~90%)?
A może odchudzą samochód jeszcze bardziej? wynajdą tanie włókno węglowe?
Bateria zasilająca Tesle to cała PODŁOGA 1,5m x 2,5m x 10cm baterii akumulatorów.
Tesla wybudowała fabrykę akumulatorów za 5 miliardów aby pokryć zapotrzebowanie i obniżyć koszta.
Gość IP: 146.198.85.* 2016.01.12 22:44
1. JESUS CHRYSTE - przestanta w tej pl z tymi oszczednosciami i tanizna bo potem jest jak jest!!

2. 5mld $ na fabryke?! HAH - to Apple wiecej wydaje na sluchawki! Maja juz z 150mld w gotowce na wydatki ot tak se/

3. O sylu i nowej przyjemnosci jazdy samochodem nie pomyslales? Jeszcze tego nie pojoles (POJELISCIE) iz ludzie (zazwyczaj uzytkownicy produktow Apple) maja kompletnie WYE*ANE na te twoje/wasze cyferki?!?! Ot czemu Musk sra w gacie na ta wiadomosc

4. Ja Fanboj Apple?!?! MALO KWASEM PLULEM w oczka TAKIM JAK TY iz nim NIE JESTEM?!?!?! Poczytaj moje komentarze
Gość IP: 188.146.2.* 2016.01.12 22:57
@Up

Nie "plul" kwasem i ty "przestanta" być fanboy, bo to być zły "syl" wypowiedzi. Radzę ci "ot tak se", daj spokój "Jesusowi", chłop i tak się dosyć nacierpiał i bez ciebie. Mam nadzieja, że "pojoles", czy jednak masz "WY*ANE"?
"Zly" człowiek ty być, chyba Musk nasrać ci w "glowa".
Gość IP: 146.198.85.* 2016.01.13 10:24
@UP

MUSZE waszym jezykiem pisac byscie zrozumieli!
bzz
bzz 2016.01.13 10:48
@up
Styl wymowy daleki od polszczyzny.
I ja widze tylko twoje IP. Miej jaja i wypowiadaj się pod nickiem.
Gość IP: 178.37.193.* 2016.01.13 12:34
Tesla i Elon Musk zostanie już na zawsze pierwszym, który przełamał monopol mafii paliwowej i koncernów produkujących samochody napędzane silnikami spalinowymi, tworząc auto o niesamowitych osiągach, a jako wisienkę dodając autopilota, choć ryzykownego to jednak autopilota. Nie odbierze mu tego nawet Apple. Musk jest już superbohaterem i nie musi niczego udowadniać, choć dobrze by było, gdyby nadal utrzymywał poziom.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 12.01.2016
Tagi: samochody
Tagi producenckie: apple, elon musk, tesla
ŹRÓDŁO: BBC
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3800
CENEO KUP NAJTANIEJ
Samsung S5230 Avila La Fleur czerwony Samsung S5230 Avila La Fleur czerwony
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Meble Doktór AVANGARDO 5 Meble Doktór AVANGARDO 5
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Bosch Special Light 12,5kg Bosch Special Light 12,5kg
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
CISCO SD208P 8-port 10/100 Switch with POE (SD208P-G2) CISCO SD208P 8-port 10/100 Switch with POE (SD208P-G2)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu