Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Sprzęt Gadżety LEGO Nexo Knights: klocki plus wirtualna rzeczywistość

LEGO wprowadza na rynek nowatorską serię klocków, oferującą kompletnie nową koncepcję zabawy.

LEGO Nexo Knights: klocki plus wirtualna rzeczywistość

Pomysł polega na połączeniu realnego świata klocków z wirtualną rzeczywistością. Kolekcję oparto na trzech filarach: klasycznych zestawach klocków LEGO, futurystycznej, przygodowej historii o rycerzach oraz aplikacji LEGO NEXO KNIGHTS: MERLOK 2.0.

Trzy komponenty spajają tarcze NEXO, które po zeskanowaniu aktywują niezwykłe moce. Dzięki nim dzieci zdobywać będą nowe zdolności, funkcje i broń, by w ten sposób pomóc bohaterom serii w misji ratowania królestwa. Tarcze będzie można znaleźć nie tylko w zestawach LEGO NEXO KNIGHTS, ale także w internecie, prasie, telewizji oraz w sklepach.

Dzieci uwielbiają tworzyć swój świat z klocków LEGO - rozmaite budowle, pojazdy i scenki, jakie tylko podpowie im fantazja. Dzięki LEGO NEXO KNIGHTS, która łączy zabawę w świecie realnym z przygodami w wirtualnej rzeczywistości, zabawa stanie się jeszcze ciekawsza i rozwijająca wyobraźnię. W tej serii dzieci znajdą wszystko to, co kochają: auto-ekspresję, silne charaktery, fascynującą historię przygodową i nowoczesną aplikację - mówi Brand Marketing Manager w LEGO Polska, odpowiedzialny za markę LEGO NEXO KNIGHTS.

LEGO NEXO KNIGHTS to przygody pięciu dzielnych rycerzy przyszłości NEXO KNIGHTS, którzy właśnie ukończyli Akademię Rycerską. Choć w zawodzie rycerza stawiają pierwsze kroki, mają do spełnienia niezwykle ważną misję. Ich zadaniem jest obronić królestwo Knighton przed złym błaznem królewskim Jestro i hordą jego potworów. Rycerzom przyszłości pomaga Merlok 2.0, wirtualny czarnoksiężnik, który przez przypadek zmienił się w program komputerowy. Kluczem do zwycięstwa są tarcze, które po zeskanowaniu w świecie realnym, pozwolą zyskać dzieciom specjalne moce, funkcje i bronie w wirtualnej rzeczywistości. Ponad 170 różnych tarcz będzie można znaleźć w zestawach LEGO NEXO KNIGHTS, filmikach video, serialu telewizyjnym o rycerzach NEXO KNIGHTS, spotach reklamowych, a także w social mediach, prasie dziecięcej i sklepach z zabawkami.

Już od stycznia 2016 roku dzieci mogą przeżywać wraz z rycerzami NEXO KNIGHTS fascynujące i pełne humoru przygody, budując modele i scenki z 14 zestawów LEGO NEXO KNIGHTS. Czarnoksiężnik Merlok 2.0 w świecie rzeczywistym pojawi się tylko w jednym z nich i to jako hologram! W drugiej połowie roku na rynek trafi kolejne 14 zestawów z kolekcji.

Aplikacja LEGO NEXO KNIGHTS: MERLOK 2.0. jest dostępna bezpłatnie w App Store, Samsung App Store, Amazon App Store i na Google Play. 10-odcinkowy serial telewizyjny LEGO NEXO KNIGHTS pojawi się na antenie kanału Cartoon Network w styczniu 2016.

Dodaj komentarz 1 komentarz
Gość IP: 91.208.10.* 2016.01.26 15:25
Hmm... To współczesne dzieci są aż tak pozbawione wyobraźni, że do zabawy klockami potrzebują VR??? Biedne dzieci... :(
AUTOR: tomasz kulas
DODANO: 26.01.2016
Tagi producenckie: lego
Tagi modelu: lego nexo knights
ŹRÓDŁO: materiały prasowe
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 7458
CENEO KUP NAJTANIEJ
PMT Soho Midineb PMT Soho Midineb
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Avistron filament PLA (AV-PLA285-DG) Avistron filament PLA (AV-PLA285-DG)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lulu Rouge - Bless You Lulu Rouge - Bless You
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Gorenje BO 755 SYA Gorenje BO 755 SYA
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Buty Nike Air Affect III Lea 386493.191 Biały Buty Nike Air Affect III Lea 386493.191 Biały
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu