Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Foto

rozwiń
Strona główna Foto News Biało-czarny BenQ GH600: 21-krotny zoom i wiele funkcji

Jest to pierwszy w ofercie firmy aparat typu „bridge” czyli łączący w sobie prostotę i wygodę obsługi aparatów kompaktowych z jakością obrazu i zaawansowanymi funkcjami, jakie mają niektóre lustrzanki.

Biało-czarny BenQ GH600: 21-krotny zoom i wiele funkcji

BenQ GH600 ma 21-krotny zoom optyczny, system optycznej stabilizacji obrazu O.I.S. (Optical Image Stabilizer), wyświetlacz LCD o przekątnej 3 cali i rozdzielczości 460 000 pikseli. Aparat przeznaczony jest dla osób aktywnych, które chcą mieć aparat zawsze przy sobie ale wymagają od niego większej funkcjonalności i jakości niż od kompaktu.

 

Obiektyw z 21-krotnym zoomem optycznym pozwala na zmianę ogniskowej w zakresie od 25 mm do 525 mm (wartości odpowiadają klatce filmu 35 mm). System stabilizacji obrazu O.I.S. kompensuje drgania i ruchy aparatu, z kolei czułość do ISO 1600 w pełnej rozdzielczości, ułatwia wykonywanie zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych.

BenQ G600 korzysta z technologii HDR, która ułatwia wykonywanie zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej czyli z dobrze widocznymi szczegółami w światłach i cieniach.

GH600 rejestruje filmy wideo w rozdzielczości HD Ready do 720p z szybkością 30 klatek na sekundę z możliwością płynnego ustawienia kadru – za pomocą zoom. Precyzyjny, według zapewnień producenta, system nastawiania ostrości pozwala filmować dynamiczne sceny z szybko poruszającymi się obiektami. Dzięki specjalnej konstrukcji, nagrywanie rozpoczyna się ponoć natychmiast po naciśnięciu spustu, użytkownik ma pewność, że żadna scena nie uszła uwagi kamery i została zarejestrowana. Filmy i zdjęcia można rejestrować z odległości od obiektu już od …. 1cm, dzięki trybowi Super Macro.

Funkcja LOMO – to możliwość tworzenia artystycznych zdjęć tzw. lomografii, nurtu który pojawił się fotografice na początku lat dziewięćdziesiątych i ma wiele milionów zwolenników na całym świecie. Color Accent, pozwala na selektywne wybranie określonych barw, przy zamianie reszty kolorów na odcienie szarości. FishEye - to symulacj bardzo krótkiej ogniskowej aparatu tzw. rybiego oka. Funkcja Adanced Smart Scene Detection pozwala na automatyczne ustawienie optymalnych wartości to warunków i typu robionego zdjęcia w zależności od fotografowanego obiektu. Web Auction to nowość w GH600, pozwala na połączeniu do czterech fotografii i zaprezentowanie ich jako stylowy kolaż gotowy do wukorzystania w internetowych aukcjach. Pozostałe funkcje jakie posiada kamera to tryby: P/Av/Tv/M, Panorama, Speedy Burst oraz Beauty Enhancer.

BenQ GH600 dostępny będzie w Polsce w połowie listopada br. w sugerowanej cenie detalicznej 639 zł z VAT. Gwarancja 24 miesiące w systemie door-to-door.

 

Dodaj komentarz 2 komentarze
Gość IP: 31.175.41.* 2011.11.14 23:13
"Jest to pierwszy w ofercie firmy aparat typu „bridge” czyli łączący w sobie prostotę i wygodę obsługi aparatów kompaktowych z jakością obrazu i zaawansowanymi funkcjami, jakie mają niektóre lustrzanki"
Chyba raczej powinno być (...)łączący w sobie prostotę i wygodę obsługi LUSTRZANEK z jakością obrazu KOMPAKTU!
Naprawdę to co się tutaj wypisuje w dziale FOTO woła o pomstę do nieba, nie daj Boże ktoś kto faktycznie będzie chciał kupić aparat zacznie czytać artykuły z tego działu i dojdzie do wniosku, że aparat za ~650zł robi takie zdjęcia jak lustrzanka za 3 - 4k zł.
Naprawdę, litości.
Gość IP: 194.116.253.* 2011.12.03 01:33
Ale na na początek za mała kaską dobry!gościu chyba że to będzie obrazek z niego syff totalny,konkurencja chyba gł.dla Kodaka Z981 a jeśli tylko obiektyw nie zniekształca to jeszcze lepiej i mamy większą konkurencje no gdyby to był bezlusterkowiec (za tani jest)ja poczekam na styczniowe nowości
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 14.11.2011
Tagi producenckie: benq
Tagi modelu: benq gh600
ŹRÓDŁO: BenQ
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 10004

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Hitachi 22HXC06 Hitachi 22HXC06
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Apple Ipad Pro 32GB Wi-Fi Silver Apple Ipad Pro 32GB Wi-Fi Silver
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Emtec CHUSTECzKI DO URzĄDzEŃ BIUROWYCH PLASTIKU (EKNLINMULT6) Emtec CHUSTECzKI DO URzĄDzEŃ BIUROWYCH PLASTIKU (EKNLINMULT6)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
American Dj Kabel Zasilający Out-In Podaj Dalej 2M American Dj Kabel Zasilający Out-In Podaj Dalej 2M
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Forever MS-100 biały GSM021445 Forever MS-100 biały GSM021445
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu