Microsoft Xbox LIVE
Orientacje seksualne na Xbox LIVE
Gigant z Redmond postanowił ugiąć się pod żądaniami użytkowników Xbox LIVE – nie będzie już banów za opisywanie swoich preferencji seksualnych w profilach graczy.
|
Jak dotąd jakiekolwiek manifestowanie swojej seksualności, w tym heteroseksualnej, było na Xbox LIVE zabronione. Microsoft postanowił nieco złagodzić te zasady: w opisach profilu można stosować następujące określenia: lesbijka, homoseksualista, biseksualista, transseksualista i heteroseksualista. Gigant zastrzega, że na tym kończy się wolność użytkowników na Xbox LIVE – obrażanie, grożenie lub wykorzystywanie pejoratywnych określeń wobec innych graczy będzie karane usunięciem z usługi. Microsoft zaleca „przerwę w graniu lub wyciszenie graczy, którzy wywołują w nas złość”. Na uaktualnieniu nie zyskamy, ani nie stracimy – Xbox LIVE nie jest dostępny w naszym kraju. |


Kup Najtaniej
Vice Kanclerz Niemiec, Wpływowi politycy, burmistrzowie największych aglomeracji świata to coraz więcej przykładów na to iż gej nie myśli tylko o ..... ale może być także świetnym managerem, politykiem i profesjonalistą w swojej dziedzinie. Ma także takie same prawa wyrażać siebie w strefie publicznej jak heteroseksualna większość.
Im dalej od średniowiecza a bliżej ku antycznej Grecji (kolebce demokracji i cywilizacji Europy) tym bliżej ku uniwersalnym wartościom i rozwojowi jednostki.
Biorąc pod uwagę że X-Live jest w dużej mierze wykorzystywany przez młodzież i dzieci powinien być pozbawiony treści erotycznych i seksualnych.
Jeżeli nie będziemy mieli żadnych norm i zasad to gdzie to nas zaprowadzi, ja z żoną seks uprawiam w domu we własnym zaciszu, nie afiszuję się z tym. Homoseksualiści chcą mieć większe prawa niż zwykli ludzie chcą być zauważani co pokazuje że czują się gorsi.
Nie musisz obnosić się ze swoimi preferencjami. Chodzi o to aby każdy miał możliwość wyrażania siebie jeśli czuje taką potrzebę, oczywiście w cywilizowany sposób. Dlaczego jak chłopak z dziewczyną przetaczają sobie litry śliny na ulicy to jest okey, a gdy chłopak weźmie za rękę chłopaka to u części wywołuje to już "święte oburzenie"?
Musimy powtarzać że wszyscy jesteśmy równi i wszyscy mamy te same prawa.
Jestem za.
Właśnie się obniosłeś ze swoją heteroseksualnością. Teraz już wszyscy wiedzą, że masz żonę i uprawiasz z nią seks w domu.
I w tym właśnie tkwi problem. Jesteś heteroseksualny i możesz sobie opowiadać o seksie do woli - nikogo to nie uraża. Ale wystarczy powiedzieć o sobie, że się jest lesbijką lub gejem a od razu słyszy się zarzut o obnoszeniu się.
A przecież zdanie "Jestem gejem/lesbijką" nie niesie ze sobą informacji o tym z kim ktoś uprawia seks (i czy w ogóle) ani gdzie to robi.
W przeciwieństwie do Twojego komentarza, który dostarcza nam aż nadto informacji...
Moim zdaniem mają do tego pełne prawo bo są tacy sami, nie lepsi ani nie gorsi. Całe szczęście młode pokolenia ma do tego zdrowy stosunek, nie to co pokolenie PRLu.
Jeśli hetero może głośno mówić wszystkim o swojej żonie czy kochance to dlaczego gej ma się "nie obnosić"?!
Jeśli mylisz homoseksualizm z pedofilią to nie pytam nawet o Twoje IQ
To nie jest niczyja wina że ktoś ma inną oriętacje, takie osoby także potrzebują miłości i szukają ją miedzy gejami lub lesbijkami.Spróbójcie ich zrozumieć im większa tolerancja tym bardziej rośnie w nas inteligencja.