Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Rozrywka

rozwiń
Strona główna Rozrywka News Nie korzystasz z Playstation Plus? Sony ma dla Ciebie prezent

Czego się nie robi, żeby przekonać graczy do swoich usług :)

Nie korzystasz z Playstation Plus? Sony ma dla Ciebie prezent

Jeśli z jakiegoś powodu zrezygnowaliście z opłacania abonamentu Playstation Plus lub nigdy z niego nie korzystaliście, Sony stara się, żebyście zmienili zdanie. Jak?

 

Oferując pierwszy miesiąc usługi Playstation Plus całkowicie za darmo. Promocja ta kierowana jest tylko i wyłącznie do osób, które aktualnie nie posiadają aktywnej subskrypcji.

 

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy odwiedzić tą stronę i podać swój adres e-mail. Kilka sekund po wykonaniu tej czynności otrzymacie od Sony kod aktywacyjny, który pozwoli na miesiąc darmowego korzystania z Playstation Plus.

Dodaj komentarz 11 komentarzy
Gość IP: 83.142.190.* 2017.02.08 07:52
Link nie działa.
Gość IP: 80.245.186.* 2017.02.08 09:03
Brakuje ":" w odnośniku po http.
Gość IP: 212.139.230.* 2017.02.08 10:14
bo to chip.pl - tam juz nawet nie wiedza jak link HTTP wyglada :/
Jajacek
Jajacek 2017.02.08 11:24
Tą stronę? To żenada robić błędy językowe na poziomie podstawówki. Całe szczęście że Chip.pl znika z rynku.
Gość IP: 212.139.230.* 2017.02.08 12:06
@UP

podobno za pare tygodni?
Gość IP: 213.47.204.* 2017.02.08 13:00
Wlasnie z PSP wyrejestrowalem (tzn. skasowalem mozliwosc automatycznego przedluzania). Powod: na PS3 od czasu do czasu dawali cos fajnego, na PS4 od roku jest totalne dno... jakie bzdetne indie games po 2 euro sztuka.... jedyna niezla gra byl tylko Lords of the fallen.... szkoda 50 ojro rocznie, lepiej zainwestowac w 2 - 3 porzadne tytuly na wyprzedazach !!!
Gość IP: 213.47.204.* 2017.02.08 13:00
Wlasnie z PSP wyrejestrowalem (tzn. skasowalem mozliwosc automatycznego przedluzania). Powod: na PS3 od czasu do czasu dawali cos fajnego, na PS4 od roku jest totalne dno... jakie bzdetne indie games po 2 euro sztuka.... jedyna niezla gra byl tylko Lords of the fallen.... szkoda 50 ojro rocznie, lepiej zainwestowac w 2 - 3 porzadne tytuly na wyprzedazach !!!
acomp
acomp 2017.02.09 11:32
@ Jajacek 2017 Jak zamkną Chip gdzie będziesz pisał swoje głupie i bezmyślne komentarze. Jak widać niczego się nie nauczyłeś z lektury CHIpa
Gość IP: 94.254.129.* 2017.02.09 14:52
"Przepraszamy, ten adres e-mail nie kwalifikuje się albo nie jest powiązany z Twoim profilem PSN."
Kto wie dlaczego?
Gość IP: 185.29.84.* 2017.02.12 13:13
PS Plus przekonało by do siebie gdyby robiło jak xbox live czyli gry zostawały na zawsze na koncie a nie jak masz aktywne PS Plus.
Gość IP: 94.254.129.* 2017.02.28 12:16
Na stronie PS jest napisane, że link działa tylko z kontem e-mail, na który został przesłany. ja akurat dostałem ofertę przedłużenia PS+ za niecałe 5PLN. Cały artykuł więc jest pomyłką. Good job Mr. Domański.
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 07.02.2017
Tagi producenckie: sony
Tagi modelu: sony playstation plus
ŹRÓDŁO: sony
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 6555

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Oral-B Professional Care 1000 Pink Oral-B Professional Care 1000 Pink
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Moc twoich dłoni Moc twoich dłoni
Dostępny w 9 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
SAMSUNG H6200 SAMSUNG H6200
Dostępny w 8 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Accuphase E-460 Accuphase E-460
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
COOLGATE CG420 COOLGATE CG420
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu