Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Notebooki

rozwiń
Strona główna Notebooki News Dell pokazał notebooka za 199 dolarów

I oczywiście Windows 10. Inspiron 11 3000 (2016).

Dell pokazał notebooka za 199 dolarów

Dell pokazał na CES nową wersję notebooka należącego do popularnej serii Inspiron 11 3000.

 

Dell Inspiron 11 3000 jest zachwalany jest przez producenta jako lekki w przenoszeniu, a równocześnie lekki dla kieszeni nabywcy. Podstawowa wersja tego notebooka kosztować ma minimalnie mniej niż 200 dolarów.

Co dostaniemy za tę kwotę? 11,6-calowego notebooka z dotykowym ekranem o rozdzielczości 1366×768 pikseli, który na baterii powinien działać nawet 10 godzin. Do tego całkiem eleganckiego (trzy wersje kolorystyczne, widoczne na zdjęciu) i dysponującego dużą, wygodną w pisaniu klawiaturą.

W środku podstawowej wersji znajdziemy 32 GB pamięci na dane, ale można też kupić wersję z dyskiem SSD 128 GB lub 500 GB. Do tego do 4 GB pamięci RAM i procesor Intela określany enigmatycznie jako "należący do najnowszej generacji". Wśród złączy m.in. HDMI i USB 3.0, a system to oczywiście Windows 10.

Możemy się spodziewać, że nowa wersja Inspirona 11 3000 wejdzie też do sprzedaży w Polsce, ale ceny nie są jeszcze oficjalnie podane.

Dodaj komentarz 14 komentarzy
jakub_1986
jakub_1986 2016.01.10 17:53
Ciekawa alternatywa dla tabletów. Cena też bardzo kusząca.
Gość IP: 87.112.242.* 2016.01.10 18:55
@UP

dowiedz sie po ile sa te chinskie sprzety ktore sa szybsze od tu tego i juz przestaniesz byc "kuszacy"
Gość IP: 89.69.138.* 2016.01.10 20:16
@up zobacz co zrobisz z gwarancją na taki chiński sprzęt to przestaniesz gadać głupoty. Gdyby nie duzi producenci, posiadający działy R&D (rozumiesz ten skrót, czy wyjaśniać?), żaden chińczyk nigdy nie wpadłby na pomysł stworzenia urządzeń (kopii), które teraz możesz kupić.
Gość IP: 46.77.124.* 2016.01.11 00:01
200$ to chyba przy kupnie hurtowym od dużych sieci sklepów bo normalnie to ten netbook będzie kosztował 400$ jak nie więcej. Tak samo chip podawał ceny Xiaomi Mi Band 2S które to były cenami bezpośrednio od producenta.
Gość IP: 62.69.220.* 2016.01.11 07:15
I oczywiście Windows 10 - i dlatego właśnie, bo to Windows 10. Niesamowity sprzęt, urywa przyrodzenie, on ma zainstalowany Windows 10!! Redaktorze , leeeecę i kupię dwa
Gość IP: 95.91.231.* 2016.01.11 10:22
"Dell pokazał notebooka za 199 dolarów" No i? Fakt sprzęt trochę lepszy od obecnie sprzedawanych notebooków w tej cenie ale mamy nowy rok trzeba było odświeżyć odrobinę specyfikacje.
Gość IP: 78.8.236.* 2016.01.11 13:02
Re: Gość IP: 62.69.220.*
Ojej... Bezinteligentna istoto. To był sarkazm ze strony redaktora...
Gość IP: 95.91.231.* 2016.01.11 17:41
Oho historia się powtarza i Win 10 według co po niektórych jest złem wcielonym na miarę... win 8.1, win 8, win 7, win vista, win xp, win me, win 98, win 95, niepotrzebne skreślić na potrzeby dyskusji o kolejnych wersjach Windowsa. Ludzie weźcie sobie walnijcie pół litra i zainstalujcie DOSa bo wyraźnie wszystko nowsze jest dla was zbyt przerażające.
Gość IP: 91.226.23.* 2016.01.11 18:07
200 USD dalbym za to jako alternatywe dla tabletu, ale u nas cena raczej nie bedzie nizsza niz 1200 PLN. A to juz wg mnie za duzo jak na zabawke, bez ktorej moge sie spokojnie obejsc.
Gość IP: 164.126.207.* 2016.01.11 18:09
Ja tam kupiłem i naprawiłem sobie 3 lapki kilku letnie w cenach 15zł/20zł i 35zł na znanym portalu ogłoszeń lokalnych,dołożyłem max RAM.Jak się z*...e to nie będe żałował.
jakub_1986
jakub_1986 2016.01.11 21:06
Gość IP: 87.112.242.* 2016.01.10 18:55

I z tym chińskim wynalazkiem będziesz na serwis jeździł do Pekinu.
acomp
acomp 2016.01.11 22:35
Jeśli pojawi się w Polsce w tej cenie będzie zagrożeniem dla tabletów 10"
Gość IP: 195.20.2.* 2016.01.12 00:17
Jeździć nie trzeba, można wysłać do Pekinu.
Oczywiście, wysyłka nie jest tania ale gwarancje masz i możesz z niej skorzystać. Nie można też myśleć, że od razu jak kupisz to Ci się zepsuje. Osobiście kupiłem telefon LG G2 prosto z Chin za 2x niższą cenę niż w Polsce. Opłacało się??? Oczywiście. Działa do dziś wyśmienicie. To nie pierwsza rzecz, którą tam kupiłem i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że tak będzie dalej i zachęcam wszystkich po naprawdę warto. Nie zawsze można kupić tak tanio, czasem jest i drożej niż u nas więc trzeba być czujnym. A wydaje mi się, że uszkodzenia sprzętu jednak najczęściej wynikają ze strony użytkownika czego serwis nie bierze pod uwagę w przypadku gwarancji.
Gość IP: 87.207.77.* 2016.01.13 22:59
Tylko trzeba uważać, bo parametry to chińscy sprzedawcy podają piękne, ile tylko kupujący zapragną, tylko sprzęt jakoś nie może ich osiągnąć.

Akumulatory mają w opisie zawsze kilkakrotnie większą pojemność niż faktyczna, a jak łączone szeregowo to pojemność ogniw jest sumowana. Kamerki samochodowe będą mieć niedługo kąt widzenia większy od 180 stopni (bo czymś trzeba przelicytować innych sprzedających). Latarki deklarowaną moc światła miewają nawet 10 razy większą niż baterie by uciągnęły. Laserki ręczne o działaniu ciągłym mogą mieć nawet 10000000mw (to nie pomyłka: siedem zer; takich ofert jest w tej chwili kilkanaście), bo kto to z kupujących sprawdzi... Niektórzy piszą skromnie "1000W", a to sprzęt zasilany z bateryjek i przypominam: nie jest impulsowy.
Dyski flash i karty są często preparowane tak, by udawały, że mają 8-16 razy większą pojemność (kolejne pliki nadpisują stare, ale kupujący pomyśli, że to pamięć flash nawaliła).
Do laptopa wsadzą jakiś procesor typu HGW, ale multum nabywców nie będzie wiedzieć jak to sprawdzić, zresztą nawet nie pomyśli o tym, tylko będzie narzekać jaki ten Android czy Windows są mułowate. Producenci na pewno na czymś zaoszczędzą.

Są tam też firmy piszące prawdę i robiące dobre produkty, ale trzeba trochę się znać, by takie rozpoznać. I mieć szczęście.
AUTOR: tomasz kulas
DODANO: 10.01.2016
Tagi producenckie: dell
Tagi modelu: dell inspiron 11 3000
ŹRÓDŁO: dell.com
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 9154
CENEO Kup Najtaniej
M-Audio HTS-800 F M-Audio HTS-800 F
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
StarTech Patchcord Krosowany Cat6 1m (C6CROSS1MYL) StarTech Patchcord Krosowany Cat6 1m (C6CROSS1MYL)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
DYSON DC36 Ball Allergy DYSON DC36 Ball Allergy
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu