Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Nowe Surface'y nadal wymagają końcowych szlifów

Surface Pro 4 i Surface Book czekają na zapowiedzianą przez Microsoft aktualizację oprogramowania.

Nowe Surface'y nadal wymagają końcowych szlifów

Kilka dni temu Surface Pro 4 i Surface Book otrzymały aktualizację oprogramowania, która między innymi usprawniła proces ładowania akumulatorów tych urządzeń. Microsoft jednak nadal pracuje nad poprawką usuwającą problem z usypianiem urządzeń.

Surface Pro 4 i Surface Book to urządzenia, które zostały wprowadzone na rynek z usterką oprogramowania, której istnienie potwierdził sam Microsoft. Urządzenia z procesorem Skylake często niepoprawnie wchodzą w stan uśpienia, zużywając w nim zbyt wiele energii. Na razie jedyną drogą do zachowania długiego czasu pracy jest wyłączanie zamiast usypianie tych urządzeń.

Microsoft po raz kolejny złożył oświadczenie, w którym potwierdza istnienie problemu i zapewnia, że intensywnie pracuje nad aktualizacją, która go wyeliminuje. Nie podaje jednak spodziewanego czasu premiery tej aktualizacji. Pozostaje nam więc czekanie…

Dodaj komentarz 10 komentarzy
acomp
acomp 2016.01.30 16:22
Szkoda że tak długo nie potrafią uporać się z tym oprogramowaniem.Wpływa to przecież na renomę firmy!
Gość IP: 76.16.117.* 2016.01.30 17:30
@acomp
MS ma ostatnio tendencje to testowania na uzytkownikach. Nalezy im sie (uzytkownikom).
binary
binary 2016.01.30 21:49
@Gość IP: 76.16.117.* 2016.01.30 17:30

Na dodatek promuja to jako feature. Dobrym przykladem jest ich Windows as a Service.

https://blogs.technet.microsoft.com/msuspartner/2015/09/21/windows-10-partner-community-understanding-windows-as-a-service-and-what-it-means-to-you-as-a-partner/
Gość IP: 188.60.74.* 2016.01.31 12:36
Ktos poza lemingami uzywa jeszcze Windows?
Gość IP: 89.68.7.* 2016.01.31 20:35
acomp 2016.01.30 16:22

to jest problem firmware sprzętu geniuszu intelektu a nie systemu operacyjnego
Gość IP: 89.68.7.* 2016.01.31 20:36
Gość IP: 188.60.74.* 2016.01.31 12:36

olbrzymia większość jakbyś nie zauważył
Gość IP: 87.115.231.* 2016.02.01 00:20
Windows zyje TYLKO przez.... mnogos softu na niego - gdyby nie to - bylby..... TRUPEM!

Jak to mozliwe by Apple MacBook z jakims PRZEDPOTOPOWYM procesorem Core 2 Duo z NAJNOWSZYM El Capitan - dzialal IDEALNIE plynnie!?!?!

A mojej kolezanki 3 letni Laptop Dell 4GB RAM, procesor i5, Windows 8 i.... MULI ZE DEKIEL BOLI
Nawet zrobilem czysta instanke Windows - bo NIEMOGLEM w to uwierzyc - coz.....
Ja wiem za co place juz extra pare zl za produkty Apple
Poprostu NIE STAC mnie na jakies alternatywy
Gość IP: 83.9.253.* 2016.02.01 02:12
szuuuuuu! szuuuuuuu! szuuuuuuu!
sziiiiiii!

tszzzzzzynk!

gotowe!

300 się należy.
Gość IP: 83.9.253.* 2016.02.01 02:19
@ Gość IP: 87.115.231.* 2016.02.01 00:20
Windows zyje TYLKO przez.... mnogos softu na niego...


> nie. jest "reżimowy".

i służy obronie pokoju na świecie, poprzez wyłapywanie terrorystów oraz złych ludzi (np. mnie). a wszystko robi szeryf swiata nie bacząc na koszty (które mu sie na tym szpiegostwie przemysłowym wielokrotnie zwracają).

mnogos softu.

to z greki?
Gość IP: 83.9.253.* 2016.02.01 02:20
@ Gość IP: 188.60.74.* 2016.01.31 12:36
Ktos poza lemingami uzywa jeszcze Windows?

> ja.

ale ja jestem ponad lemingami.

mieszkam na 3 piętrze.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 30.01.2016
Tagi producenckie: microsoft
ŹRÓDŁO: Microsoft
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3380
CENEO Kup Najtaniej
Kulik System Classic ( KR349KULIK ) Kulik System Classic ( KR349KULIK )
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Akpo WK-9 Helios3 90 Biały Akpo WK-9 Helios3 90 Biały
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu