Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Nowe Surface'y nadal wymagają końcowych szlifów

Surface Pro 4 i Surface Book czekają na zapowiedzianą przez Microsoft aktualizację oprogramowania.

Nowe Surface'y nadal wymagają końcowych szlifów

Kilka dni temu Surface Pro 4 i Surface Book otrzymały aktualizację oprogramowania, która między innymi usprawniła proces ładowania akumulatorów tych urządzeń. Microsoft jednak nadal pracuje nad poprawką usuwającą problem z usypianiem urządzeń.

Surface Pro 4 i Surface Book to urządzenia, które zostały wprowadzone na rynek z usterką oprogramowania, której istnienie potwierdził sam Microsoft. Urządzenia z procesorem Skylake często niepoprawnie wchodzą w stan uśpienia, zużywając w nim zbyt wiele energii. Na razie jedyną drogą do zachowania długiego czasu pracy jest wyłączanie zamiast usypianie tych urządzeń.

Microsoft po raz kolejny złożył oświadczenie, w którym potwierdza istnienie problemu i zapewnia, że intensywnie pracuje nad aktualizacją, która go wyeliminuje. Nie podaje jednak spodziewanego czasu premiery tej aktualizacji. Pozostaje nam więc czekanie…

Dodaj komentarz 10 komentarzy
acomp
acomp 2016.01.30 16:22
Szkoda że tak długo nie potrafią uporać się z tym oprogramowaniem.Wpływa to przecież na renomę firmy!
Gość IP: 76.16.117.* 2016.01.30 17:30
@acomp
MS ma ostatnio tendencje to testowania na uzytkownikach. Nalezy im sie (uzytkownikom).
binary
binary 2016.01.30 21:49
@Gość IP: 76.16.117.* 2016.01.30 17:30

Na dodatek promuja to jako feature. Dobrym przykladem jest ich Windows as a Service.

https://blogs.technet.microsoft.com/msuspartner/2015/09/21/windows-10-partner-community-understanding-windows-as-a-service-and-what-it-means-to-you-as-a-partner/
Gość IP: 188.60.74.* 2016.01.31 12:36
Ktos poza lemingami uzywa jeszcze Windows?
Gość IP: 89.68.7.* 2016.01.31 20:35
acomp 2016.01.30 16:22

to jest problem firmware sprzętu geniuszu intelektu a nie systemu operacyjnego
Gość IP: 89.68.7.* 2016.01.31 20:36
Gość IP: 188.60.74.* 2016.01.31 12:36

olbrzymia większość jakbyś nie zauważył
Gość IP: 87.115.231.* 2016.02.01 00:20
Windows zyje TYLKO przez.... mnogos softu na niego - gdyby nie to - bylby..... TRUPEM!

Jak to mozliwe by Apple MacBook z jakims PRZEDPOTOPOWYM procesorem Core 2 Duo z NAJNOWSZYM El Capitan - dzialal IDEALNIE plynnie!?!?!

A mojej kolezanki 3 letni Laptop Dell 4GB RAM, procesor i5, Windows 8 i.... MULI ZE DEKIEL BOLI
Nawet zrobilem czysta instanke Windows - bo NIEMOGLEM w to uwierzyc - coz.....
Ja wiem za co place juz extra pare zl za produkty Apple
Poprostu NIE STAC mnie na jakies alternatywy
Gość IP: 83.9.253.* 2016.02.01 02:12
szuuuuuu! szuuuuuuu! szuuuuuuu!
sziiiiiii!

tszzzzzzynk!

gotowe!

300 się należy.
Gość IP: 83.9.253.* 2016.02.01 02:19
@ Gość IP: 87.115.231.* 2016.02.01 00:20
Windows zyje TYLKO przez.... mnogos softu na niego...


> nie. jest "reżimowy".

i służy obronie pokoju na świecie, poprzez wyłapywanie terrorystów oraz złych ludzi (np. mnie). a wszystko robi szeryf swiata nie bacząc na koszty (które mu sie na tym szpiegostwie przemysłowym wielokrotnie zwracają).

mnogos softu.

to z greki?
Gość IP: 83.9.253.* 2016.02.01 02:20
@ Gość IP: 188.60.74.* 2016.01.31 12:36
Ktos poza lemingami uzywa jeszcze Windows?

> ja.

ale ja jestem ponad lemingami.

mieszkam na 3 piętrze.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 30.01.2016
Tagi producenckie: microsoft
ŹRÓDŁO: Microsoft
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3388

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Bosch MES 1020 Bosch MES 1020
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Roland V-Piano Grand Roland V-Piano Grand
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Media-Tech MT3142 Media-Tech MT3142
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
TCL H32E4413 TCL H32E4413
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Owc Envoy Pro Ex 240 Gb (OWCENVPROU3S240) Owc Envoy Pro Ex 240 Gb (OWCENVPROU3S240)
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu