Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Notebooki

rozwiń
Strona główna Notebooki News INSIGNIA 1410 WIN już w sprzedaży

Tani netbook od Goclever dla niewymagających użytkowników.

INSIGNIA 1410 WIN już w sprzedaży

Jeśli poszukujecie niedrogiego netbooka z Windowsem 10 na pokładzie i wytrzymałym akumulatorem warto rozważyć nowe urządzenie polskiego producenta.

Model Insignia 1410 wyposażony został w panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 14,1 i rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, czterordzeniowy procesor Intel AtomZ3735F, 2 GB pamięci RAM, układ graficzny
Intel HD Graphics oraz wbudowaną pamięć Flash o pojemności 32 GB, którą można rozszerzyć o karty pamięci.
Na pokładzie znajdziemy także dwa porty USB 2.0, port miniHDMI, WiFi, Bluetooth, kamerkę do wideokonferencji o rozdzielczości 2-megapikseli oraz akumulator o pojemności 10 000 mAh, który powinien wystarczyć na 10 godzin pracy. Całość działa pod kontrolą Windows 10 Home. Urządzenie posiada wymiary: 35 x 23 x 1,3 cm i waży 1,4 kg. Netbook jest już dostępny na polskim rynku w cenie 789 zł.

Dodaj komentarz 8 komentarzy
Gość IP: 85.232.224.* 2016.02.08 14:00
gdyby to miało 4 gigsy ramu to nawet nawet
Gość IP: 79.78.174.* 2016.02.08 14:06
Za produkowanie czegokolwiek z Atomami Komisja Europejska powinna nakładać surowe kary za zaśmiecanie środowiska odpadami elektronicznymi a Greenpeace powinien wywiesić baner gdzieś nad drzwiami Intela, a Femen inne rzeczy powinno wyeksponować na widok publiczny w proteście przeciwko tym bezwartościowym czipkom.
Gość IP: 77.254.122.* 2016.02.08 15:07
32GB flash zamiast dysku?? to jak to możliwe, że mój windows 10 zajmuje 60GB ? Dobrze, że to SSD, bo by system startował z 2 minuty...
Gość IP: 87.115.64.* 2016.02.08 16:11
@UP

Dla twojej informacji - karta SD o predkosci 5MB/s to tez "pamiec flash" a te twoje domniemania co do bootowania 2 minuty moga byc zbyt... optymistyczne.

Myslisz ze to zart - spojz na jego cena i firme
Gość IP: 109.233.92.* 2016.02.08 16:39
Do tego dodajcie jeszcze bylejakość produktów tej firmy i olewający klientów serwis i macie komplet:)
Gość IP: 89.229.99.* 2016.02.08 20:34
Gościu o IP: 77.254.122
Windows 10 zajmuje tyle, na ile mu pozwalasz. W moim małym i starym D420 (Dell) mam SSD 32GB i jeszcze zostaje wolnego 7,2 GB. Jest Windows 10, pakiet Office 2013, Adobe Photoshop CS v.9, Norton Backup i trochę drobiazgów, jak Skype oraz narzędzi. Niedawno zmieniłem dysk na 64GB SSD i niewiele się zmieniło. Zrobiłem nawet niewielką 20GB partycję na archiwum. System uruchamia się w 13 sek.
Gość IP: 31.174.120.* 2016.02.10 00:47
Wywalić dziurawca od MS i koszt by był już przyjemny dla kieszeni, bo tylko 389zł, to by się ludzie rzucili.
Gość IP: 62.122.117.* 2016.02.12 22:08
jakby było 4 GB ram to bym wziął
a najlepiej wywalić syf od MS, to będzie taniej i ludzie kupią
trzeba by dać szansę polskiej firmie
tylko nie ten win ...
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 08.02.2016
Tagi: netbooki, sprzęt
Tagi producenckie: goclever
ŹRÓDŁO: materiały prasowe
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 6288
CENEO Kup Najtaniej
Fox Optima Fox Optima
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Mop Parowy X10 Green Mop Parowy X10 Green
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
SMS X CH ST1455 Biały SMS X CH ST1455 Biały
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Fujitsu Siemens E19-7 19" (S26361-K1482-V160) Fujitsu Siemens E19-7 19" (S26361-K1482-V160)
Dostępny w 29 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lenovo Z50-70 (59440274) Lenovo Z50-70 (59440274)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu