Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Notebooki

rozwiń
Strona główna Notebooki News Najsmuklejszy konwertowalny notebook już w sprzedaży

Lenovo Yoga 900 pojawiła się w polskich sklepach.

Najsmuklejszy konwertowalny notebook już w sprzedaży

Zaprezentowany podczas targów CES nowy laptop Lenovo kusi swoją nienaganną sylwetką (12,8 mm grubości!) i oryginalnym designem, a także bardzo dobrymi parametrami.

Nowy notebook Lenovo oferuje cztery tryby pracy: laptopa, podstawki, namiotu i tabletu. Warto zwrócić uwagę na oryginalne zawiasy złożone z 813 elementów, które przywodzą na myśl bransoletę zegarka. Oprócz 13,3-calowego, dotykowego ekranu o rozdzielczości QHD znajdziemy tu także procesor Intela i7 szóstej generacji, do 16 GB RAM-u, 256 lub 512 GB dysk SSD, czytnik kart pamięci, dwa porty USB 3.0, 1 portu USB typu C i jeden port USB 2.0.

Oprócz łączności Bluetooth 4.0 i Wi-Fi, znajdziemy tu także głośniki JBL z Dolby DS 1.0 Home Theatre oraz kamerkę HD. Bateria laptopa może pracować do 10 godzin. Całość waży jedyne 1,29 kg i mierzy w najgrubszym miejscu 12,8 mm co czyni z Yogi 900 najsmuklejszego, konwertowalnego laptopa na świecie.

Yoga 900 dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych: pomarańczowym, szampańskiego złota i platynowego srebra w cenie zaczynającej się od 4749 zł.

Dodaj komentarz 18 komentarzy
Gość IP: 146.90.34.* 2016.02.11 14:38
1. Z ta jego gruboscia 12.8mm - WIEDZIALEM IZ TO KLAMSTWO! Wiedzialem juz to widzac i ZNAJAC grubosc zlacza USB do tego ta GRUBY jak lafeta (w porownaniu do MacBook Air) ekran!
By nie byc goloslowny polecam wejsc na strone Lenovo by poznac jego PRAWDZIWE wymiary.

2. Tragiczny czas na baterii (w porownaniu do MacBook)

3. Cena.... HAH - bo Apple jest drogie :/

4. Wiecej tego Yoga Zonkow nie chcialo mi sie sprawdzac
Gość IP: 193.46.186.* 2016.02.11 14:44
Chłopak, płacą ci za takie komentarze czy robisz to z własnej g.........?
Gość IP: 178.108.238.* 2016.02.11 15:37
Podpłacony. Niby komentarz dotyczy artykułu, ale słowo Apple wciśnięte jest maksmylnoe wiele razy. Niestety pełno tu, i nie tylko tu, takich komentarzy. Zaśmiecają tylko internet, no ale tak już jest i nie jeden próbował z tym walczyć.
Gość IP: 62.254.222.* 2016.02.11 15:37
Na pewno mu płacą.
A przed komentarzem musi sie napić czegoś mocniejszego bo na trzeźwo takich głupot by nie mówił.
Gość IP: 77.176.61.* 2016.02.11 16:02
Moim zdaniem nie pił. Trzeba być albo idiotą albo masochistą żeby sobie kupić ogryzka. Przecież ta firma dyma klientów i to bez mydła. Jak widać niektórzy to lubią.
Gość IP: 195.50.95.* 2016.02.11 17:19
Dajcie mu juz spokoj bo koles nie moze przebolec porazki apka z chinskim lenovo:
Lenovo: H=14.9mm, HD=512 GB Core i7, dotykalski
Air: H=17mm, HD=256GB Core i5, nieodtykalski
A jakie porty ma Air? Jak nie kupisz przystawki to nic nie wsadzisz, nie mowiac juz o pracy w trybie tabletu.
Gość IP: 146.90.34.* 2016.02.11 18:06
@Gość IP: 195.50.95.* 2016.02.11 17:19

Cos ci sie pofajdaly MacBook'i co do tych przystawek - a skoro ci juz chodzi o the MacBook - to dowiedz sie co to jest bezprzewodowosc - lubisz kable? - coz - TWOJ problem

2. Dowiedz sie kiedy byl wyprodukowany ten Air - a kiedy ten Lenovo

3. Palca mi?! PHA! W tej pl to nawet sklepu Apple nie ma!!!!
binary
binary 2016.02.11 19:37
@Gość IP: 146.90.34.* 2016.02.11 14:38

Ale o co ci chodzi?
Pierw porownujesz grubosc z Macbook Air, pozniej porownujesz czas na baterii do Macbook'a, w nastepnym komentarzu pewnie zrobisz porownanie procesora z Macbook Pro. Ty sam nie wiesz o jakich produkatch gadasz. Apple expert haha.

Czas pracy baterii jest dluzszy o 2 godziny w Macbook Air bo tam jest ekran o gownianej rozdzielczosci 1440 x 900 a w Lenovo masz 3200 x 1800. Takiej rozdzielczosci nawet nie masz w Macbook Pro.
Ostatnio tez cos bredziles o grach na Mac OS.
Zobacz ten filmik jak gry na tym systemie dzialaja :)
https://youtu.be/fsC10QFdaSQ?t=97
Gość IP: 87.207.77.* 2016.02.11 21:01
Co do zniżonej w artykule grubości, to racja, samo Lenovo podaje:
"Lenovo Yoga 900 to urządzenie ultraprzenośne – idealne dla osób aktywnych w drodze. Zawdzięcza to swojej wyjątkowo niskiej wadze od 1,29 kg oraz grubości 14,9 mm".
http://shop.lenovo.com/pl/pl/laptops/lenovo/yoga/yoga-900-13/

Jednak porównywanie różnych cech z różnymi komputerami jest chybione. Po co zresztą to wzburzenie? Telewizory czy rowery innych firm niż posiadany też krytykujesz? Ludzie mają różne gusta i potrzeby.
Gość IP: 146.90.34.* 2016.02.11 22:52
@binary 2016.02.11 19:37

Doczytalem twoj komentarz do momoentu gdy zaczeles mi WCISKAC KLAMSTWA iz porownywalem cos do MacBook Pro :/
jacenty_M
jacenty_M 2016.02.11 23:00
@Up
Nie umiesz pisać, a do tego, nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz komentarz binary, potem jeszcze raz i kolejny raz.
Gość IP: 76.16.117.* 2016.02.12 01:05
i7 i7 nie rowny - prawdziwego nie da sie upakowac w untrabooka. Specyfikacja nie lepsza od i5, tylko cena rozna. Frajerzy zlapia sie na haczyk marketingu Intela i MS i niczym sie to nie rozni od lemingow placacych podatek Appple.
Te zawiasy sypna sie tuz po uplywie gwarancja a touchscreen nie wymaga komentarza. Windows 10 dobija gwozdz do trumny.
Gość IP: 213.205.252.* 2016.02.12 10:45
@Jacenty

Potwierdzam - niedoczytalem poprawnie komentarza :/
Gość IP: 89.65.87.* 2016.02.12 19:49
Na szczęście nie ma już PRL-u i można kupić produkty z różnych półek cenowych. Dla jednych ten notebook jest drogi, a dla innych jest tani - w porównaniu z serią Microsoft Surface Pro 4. Bo do tego można go porównywać, ze względu na parametry, np. rozdzielczość ekranu. Zaraz go sobie zamówię, tylko mam poważny problem, jaki kolor wybrać. Chyba jednak szampańsko pozdrowię wszystkich antagonistów.
Gość IP: 107.77.89.* 2016.02.13 08:22
ok. 3 miesiace temu kupilem ta yoge ,ale oddalem po tygodniu .Bo jakosc wyswietlacza mnie "rozczarowala" - rozdzielczosc ok, ale ta czern byla lajtowo szara...:( - poza tym to wszystko bylo ok. Jednak lepiej troszke dolozyc i kupic surface pro 4....dziekuje
acomp
acomp 2016.02.13 21:27
Fajna rzecz i do tego dobra specyfikacja techniczna. Kto ma ochotę i pieniądze na pewno kupi
Niuniek
Niuniek 2016.02.14 09:39
Nie tylko grubość, ale materiały i ich trwałość powinna się liczyć.
Powierzchnie gumowane i inne powłoki po kilku miesiącach użytkowania nie wyglądają ciekawie. Za taka kasę oczekiwałbym rozwiązań zbliżonych do Mac.
Gość IP: 95.108.112.* 2016.02.15 20:42
Dobrze byłoby, gdybyście (redaktorzy) sprawdzili, co Lenovo oferuje na polskim runku. Wersji z 16GB RAM nie można kupić w Polsce, nawet sam dystrybutor/oddział Lenovo Polska nie wie, kiedy taka wersja się pojawi. Wystarczy chociażby zapytać ich na twitterze...
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 11.02.2016
Tagi producenckie: lenovo
Tagi modelu: lenovo yoga 900
ŹRÓDŁO: materiały prasowe
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 7233
CENEO Kup Najtaniej
LG 55LB650V LG 55LB650V
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ASUS EEE TOP ET2221INKH (ET2221INKH-B008Q) ASUS EEE TOP ET2221INKH (ET2221INKH-B008Q)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
FIRST FA 5150-2 FIRST FA 5150-2
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Hi-Power Bateria do kamery JVC GR-SX22 (205905) Hi-Power Bateria do kamery JVC GR-SX22 (205905)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
BRODIT UCHWYT SAMOCHODOWY DO GOOGLE NEXUS 7 RODIT (511412) BRODIT UCHWYT SAMOCHODOWY DO GOOGLE NEXUS 7 RODIT (511412)
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu