Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Sprzęt Wyświetlanie obrazu Przenośne kino, które mieści się w kieszeni

Acer przedstawia swój malutki projektor.

Przenośne kino, które mieści się w kieszeni

Firma Acer wzbogaca ofertę bardzo lekkich projektorów wprowadzając piko projektor C120, lekkie i bardzo kompaktowe urządzenie, które zapewnia pełną swobodę projekcji, ponieważ pozwala uwolnić się od notebooka oraz kabli.

 

Acer C120
Acer C120

Projektor Acer C120 nie potrzebuje niczego więcej poza ekranem. Opcjonalny, zewnętrzny akumulator projektora C120 wystarcza na dwie godziny projekcji. Dzięki temu, projektor można ustawić w miejscu najlepszym do wyświetlania obrazu a następnie odprężyć się i obejrzeć cały film nie martwiąc się o kable, wtyczki ani dostępność gniazdka sieciowego.

Ponadto, projektor ten pozwala uwolnić się od notebooka. Dzięki multimedialnym funkcjom portu USB, takim jak USB Slide Show, multimedia można wyświetlać bezpośrednio z pamięci USB. Rozwiązania te zapewniają swobodę urządzania improwizowanych projekcji.

Projektor C120 jest też wyposażony w funkcję „Display over USB” pozwalającą na natychmiastowe wyświetlanie zdjęć, filmów oraz prezentacji z notebooka podłączonego kablem USB. Technologia Acer SmartFormat zapewnia obsługę różnorodnych formatów obrazu, dzięki czemu użytkownicy nie muszą już przełączać rozdzielczości w notebooku.

Tak duża funkcjonalność sprawia, że projektor jest jak przenośne kino, które mieści się w kieszeni. Umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej od 38 cm (15”) do 254 cm (100”). Współczynnik kontrastu 1000:1, rozdzielczość WVGA (854 x 480) oraz podstawowy format 16:9 pozwalają na uzyskanie wyraźnego, żywego obrazu o całkiem dobrej jakości. Ponadto, do odtwarzania dźwięku podczas projekcji nie jest potrzeby dodatkowy sprzęt, ponieważ projektor jest wyposażony we wbudowany głośnik.

Nowy piko projektor Acer C120 jest wyposażony w technologię DLP oraz lampę LED, która podwyższa jakość obrazu. W porównaniu z tradycyjnymi lampami, technologia LED ma kilka istotnych zalet. Po pierwsze zostaje praktycznie wyeliminowana konieczność wymieniania lampy, ponieważ żywotność diod LED przekracza 20 000 godzin, a ponadto lampa LED nie zawiera delikatnych elementów, takich jak włókno żarnika lub szklana rurka świetlówki. W połączeniu z technologią DLP, lampa LED poprawia nasycenie barw oraz zwiększa kontrast.

Oprócz tego, lampy LED nie zawierają niebezpiecznych substancji, takich jak rtęć lub gazy halogenowe, oraz w porównaniu z konwencjonalnymi lampami pozwalają na zmniejszenie zużycia energii nawet o 30%. Cechy te są istotne dla firmy Acer, która konsekwentnie dąży do wprowadzania produktów przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Piko-projektor C120 pomaga też zaoszczędzić cenny czas. Dzięki funkcji Quick Start, projektor jest gotowy do pracy już po 15 sekundach od włączenia. Ponadto, urządzenie jest też przystosowane do szybkiego wyłączania. Funkcja Acer InstantPack sprawia, że nie trzeba już czekać, aż urządzenie wystygnie. Zaraz po zakończeniu projekcji użytkownik może spakować projektor i wyjść.

Piko-projektor C120 jest objęty 5-letnią gwarancją na układ DLP oraz roczną gwarancją na lampę bez limitu godzin.

Cena projektora C120 wynosi 1 089 zł brutto.

 

Dodaj komentarz 0 komentarzy
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 28.03.2012
Tagi: projektory
Tagi producenckie: acer
Tagi modelu: acer c120
ŹRÓDŁO: Acer
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 241
CENEO KUP NAJTANIEJ
ASUS R556LB-XO154H ASUS R556LB-XO154H
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Grohe New Tempesta Shower System 27922 Grohe New Tempesta Shower System 27922
Dostępny w 26 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Tucano Colore 10"/11" fioletowe (BFC1011-PP) Tucano Colore 10"/11" fioletowe (BFC1011-PP)
Dostępny w 12 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
PURO Crystal Cover etui plecki iPad mini (MINIIPADCRYTR) PURO Crystal Cover etui plecki iPad mini (MINIIPADCRYTR)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu