Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Sprzęt RTV Xtreamer Media Player - niedrogi streaming w Full HD

Xtreamer Media Player

Xtreamer Media Player - niedrogi streaming w Full HD

Xtreamer Media Player to interesujące rozwiązanie dla wszystkich poszukujących niedrogiego urządzenia do przesyłania filmów, muzyki i zdjęć na ekran telewizora.

Za streamer trzeba zapłacić 455 zł, co nie jest wysoką kwotą w porównaniu do większości innych produktów tego typu. W zestawie ze streamerem znajduje się kabel kompozytowy i USB, brakuje natomiast kabla HDMI i twardego dysku. Oczywiście istnieje możliwość przesyłania filmów HD (MKV, H.264) drogą bezprzewodową (802.11n). Do Xtreamer Media Playera dołączono bezprzewodowego pilota.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
Gość IP: 89.75.142.* 2009.09.24 18:27
Gdzie w tej cenie w Polsce ????????????
benzene
benzene 2009.09.25 07:56
Te wszystkie odtwarzacze bazują chyba na tym samym układzie Sigmy. Wszystkie maja podobne wyjścia, wejścia, kodeki av. Mnie irytuje tak naprawdę jedno: aby posłuchać muzyki należy włączyć telewizor. Kupiłbym taki sprzęt natychmiast nawet za 100zł więcej gdyby pilot miał wyświetlacz tego co jest na dysku.
Gość IP: 193.200.150.* 2009.09.25 08:09
U nas w tej cenie zapomnij.
I jaki to znowu news? Dyskusja o nim zaczęła się już w czerwcu: http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=40977
A tu forum X'a: http://forum.xtreamer.net/
Gość IP: 193.200.150.* 2009.09.25 08:10
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 193.200.150.* 2009.09.25 08:10
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
matox
matox 2009.09.26 21:59
Na pewno ludzie by to kupowali, ale nigdy nie za tyle kasy, za takie coś powinni dużo zejść z ceny.
Gość IP: 90.156.37.* 2009.09.27 02:39
www.xtreamer.pl
Sewer
Sewer 2009.09.27 07:23
Zależy jak dla kogo, dla mnie nadal cena jest kosmiczna.
Gość IP: 91.111.71.* 2009.12.28 11:17
benzene:
co ty mowisz?
juz od dawna sa odtwarzacze NMT z wyswietlaczem do ktorego wcale nie potrzebujesz wlaczac TV.
Sam o takim mysle, ale powiedzmy ze cena jest lekko zaporowa jak dla mnie (no chyba ze cos sie zmienilo w ostatnich paru miesiacach), a posiadam Popcorna A110 z 500 Gb w na pokladzie.
przejrzyj fora o NMT, nawet te polskojezyczne a znajdziesz tego od groma i ciut ciut
pozdrawiam
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 24.09.2009
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 4435
CENEO KUP NAJTANIEJ
ACER G235Hbd ACER G235Hbd
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Canon PowerShot SX60 HS Czarny Canon PowerShot SX60 HS Czarny
Dostępny w 8 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Canon przewód AV (S-Video) MTC-100 Canon przewód AV (S-Video) MTC-100
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Karcher S 750 Karcher S 750
Dostępny w 23 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ALPINE CDE-175R ALPINE CDE-175R
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu