Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Sprzęt RTV CES 2013: Pierwszy zakrzywiony telewizor OLED

Samsung chce nam w domu zapewnić wrażenia znane z IMAX-a.

CES 2013: Pierwszy zakrzywiony telewizor OLED

Samsung wyraźnie chce zdominować targi CES 2013. Zaprezentował publiczności nowy obiekt westchnień: 55-calowy, zakrzywiony telewizor OLED.

 

Zakrzywienie ma powodować „zdumiewający efekt panoramiczny, znany niektórym z kin IMAX”. Dzięki temu widz ma się czuć, jakby scena prezentowana w filmie go „otaczała”. Niestety, nie jesteśmy w stanie zweryfikować efektu, ale entuzjazm Samsunga zdecydowanie się udziela i mi: sam telewizor prezentuje się zjawiskowo.

Cena i data premiery nie są znane.

 

 

 

 

Dodaj komentarz 15 komentarzy
Gość IP: 83.21.68.* 2013.01.09 14:52
Tam zaraz zjawiskowo. Gadżet, który nie wiadomo jak postawić.
paroxp
paroxp 2013.01.09 14:58
Wiemy juz na co Samsung szykowal zaginajace sie ekrany.
Gość IP: 62.87.232.* 2013.01.09 15:12
Gadżet z tylko jednym, dobrym miejscem do podziwiania efektów tego zakrzywienia - na wprost po środku i to niezbyt daleko od ekranu. A gdzie miejsce dla rodziny, przyjaciół, znajomych?
Gość IP: 77.223.195.* 2013.01.09 16:26
bez sensu !!! przy 90" + zakrzywienie był by efekt kina a nie przy 55" !!! po co to komu???
Gość IP: 176.97.81.* 2013.01.09 17:25
... się udziela i mi.
Warto zajrzec do podrecznikow z podstawowki. Wstyd!
Gość IP: 89.72.228.* 2013.01.09 21:03
jak to jak postawic. w rogu :) i nie trzeba stojaka bo sie nie wywroci :)
Gość IP: 89.68.145.* 2013.01.09 21:13
Gość IP: 77.223.195.* 2013.01.09 16:26

masz rację - do tego przy full hd byłoby wygodnie siedzieć 2.5-3 metry od niego ale trzeba bliżej bo przeszkadza zakrzywienie(za mały promień)
65 cali juz byloby lepiej a najlepiej 80-90" i UHD

no chyba że będzie super cienka ramka i połaczymy ze sobą trzy ekrany
Gość IP: 94.246.145.* 2013.01.09 22:54
"zdecydowanie się udziela i mi". Otóż, szanowny panie redaktorze, jak słoma z butów, wychodzą braki w podstawowym wykształceniu w zakresie naszego języka ! Udziela się i MNIE ! Mi, to była Mała MI (w Muminkach - jeśli pan o czymś takim słyszał). Oczywiście, "to mi się podoba", "pomóż mi" itd, itp. Ale jeśli pan podkreśla, że chodzi o pana, to nie MI, lecz MNIE ! Na przykład: "daj to mnie", "mnie to nie obchodzi". Czy chciałby pan powiedzieć: "mi to nie obchodzi" ? Litości. ROBAL i te Wasze beznadziejne błędy językowe najzwyczajniej Was (redaktorów) kompromitują ! Wszystkich ! I to MI się nie podoba ! MNIE się wydaje, że na ratunek już za późno. Trzeba się było uczyć ! W podstawówce !
I tyle !
Gość IP: 88.89.225.* 2013.01.10 07:10
We wcześniejszych newsach było info, że na CES dwie firmy: LG i SONY (lub Panasonic) zaprezentowały zakrzywione telewizory. Nooo ale to Samsung nagle jako ostatni zaprezentował pierwsze takie TV. Bo Samsung musi być pierwszy?
Gość IP: 79.189.52.* 2013.01.10 08:55
Oczywiście stare pokolenie już się negatywnie odzywa jest takie samo jak poprzednie buchaaa!
Gość IP: 79.189.52.* 2013.01.10 08:55
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
mgajewski
mgajewski 2013.01.10 09:55
@Gość IP: 94.246.145.* 2013.01.09 22:54: Wdech, wydech, wdech, wydech...
Gość IP: 78.53.129.* 2013.01.10 10:18
No to gdzie go można kupić i za ile. A może to dalej obiecanki cacanki dla głupich jak każdy do tej pory pokazywany OLED.
acomp
acomp 2013.01.10 10:29
Samsung poprzez takie nowości narzuca pozostałym producentom nowy trend w odbiornikach TV.co do Gość IP: 77.223.195. to gdzie widziałeś w kinach ekrany o zakrzywieniu 90 stopni?
Gość IP: 94.246.145.* 2013.01.10 22:45
Panie Gajewski !
A propos "@Gość IP: 94.246.145.* 2013.01.09 22:54: Wdech, wydech, wdech, wydech...". Sugeruję raczej: "Mi, mnie, mi, mnie, mi, mnie". Więcej tlenu i mózg od razu zaczyna lepiej pracować !
Niemniej - pozdrawiam, bo odpowiedź na "zaczepkę" (ale zasadną" nie jest oczywista.
PS Może Pan może coś zrobić z tym idiotycznym ROBALEM (do klikania) ?
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 09.01.2013
Tagi producenckie: samsung
Tagi modelu: ces 2013
ŹRÓDŁO: Samsung
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 4787
CENEO KUP NAJTANIEJ
FIRECOM Hyperion G645/8GB/1,5TB/GT630 1GB (FCHYPG645R8H150G630) FIRECOM Hyperion G645/8GB/1,5TB/GT630 1GB (FCHYPG645R8H150G630)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Faber Mirror Pro Logic BK 90 Faber Mirror Pro Logic BK 90
Dostępny w 15 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sony Lens Hood ALC-SH0007 - czarny (ALCSH0007) Sony Lens Hood ALC-SH0007 - czarny (ALCSH0007)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sanyo Eneloop Glitter R6/AA 2000 mAh Sanyo Eneloop Glitter R6/AA 2000 mAh
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
CENEO KUP NAJTANIEJ
Western Digital My Book 3TB USB 3.0 (WDBFJK0030HBK-EESN) Western Digital My Book 3TB USB 3.0 (WDBFJK0030HBK-EESN)
Dostępny w 22 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Taga Harmony TAV-806F Taga Harmony TAV-806F
Dostępny w 13 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Philips 47PFS7509 Philips 47PFS7509
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Krups XP521030 Krups XP521030
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu