Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

WŁĄCZ SIĘ DO GRY

rozwiń
Strona główna WŁĄCZ SIĘ DO GRY News Telewizory Panasonic gotowe na Netflixa w Polsce

Ich piloty umożliwiają przejście do usługi za pomocą jednego przycisku.

Telewizory Panasonic gotowe na Netflixa w Polsce

Netflix jest jedną z największych na świecie wypożyczalni filmów i seriali VOD (Video On Demand). W zamian za niewielką opłatę otrzymujemy dostęp do gigantycznej liczby materiałów oferowanych w serwisie. Od kilku dni Netflix dostępny jest również w Polsce!

Cieszyć się zawartością biblioteki Netflix możemy na następujących modelach telewizorów Panasonic Viera: CX680, CX700, CR730, CX750, CX800, CR850, X940, CZ950, CX670, CXE720, CXM710. Dzięki przyciskowki Netflix umieszczonemu na wszystkich pilotach możemy błyskawicznie uruchomić aplikacje i korzystać z  największej na świecie bazy filmów i seriali. Dodatkowo telewizory obsługujące rozdzielczość 4K mają możliwość odtwarzania materiałów właśnie w tej rozdzielczości za pomocą usługi Netflix.

Z testów które przeprowadzili eksperci firmy Panasonic wynika, że nie występują żadne problemy związane z buforowaniem i jakością materiałów. Wszystkie parametry są automatycznie dopasowywane do telewizorów Viera.

Listę materiałów z polskimi napisami można znaleźć pod tym linkiem (po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie): http://www.netflix.c...wse/subtitle/pl

Cześć filmów i seriali jest dostępna również w wersji z polskim lektorem.

Dodaj komentarz 14 komentarzy
Lu
Lu 2016.01.09 12:41
To nie jedyne telewizory Panasonica które mają przycisk Netflix. Posiada go nawet najniższa seria c320e. Poza tym występuje na pilotach wszystkich telewizorów z Androidem (Philips, Sharp, Sony) i generalnie wielu zeszłorocznych smartach (z wyjątkiem koreańczyków).

A do Netflixa się nie zapiszę dopóki nie będzie ogólnodostępny (bez logowania) spis dostępnych w naszym kraju filmów i seriali.
Gość IP: 89.229.146.* 2016.01.09 13:22
Co ze starszymi Panasonicami? Mam plazme z 2013r i aplikacji Netflix brak.
Gość IP: 89.72.222.* 2016.01.09 13:33
@Gość IP: 89.229.146.* 2016.01.09 13:22

Dla takich jak my Panasonic przewidział możliwość upgrageu sprzętu do wersji z tego lub zeszłego roku. Wystarczy skoczyć do któregoś ze sklepów RTV, wydać trochę kaski i gotowe ;)
Gość IP: 95.41.72.* 2016.01.09 19:24
Hmm, mam konto ale nie widzę opcji polskich napisów, podany link prowadzi do strony z wyborem tylko 4 języków, oczywiście brak naszego.
Gość IP: 109.173.146.* 2016.01.10 13:42
Oczywiście Panasonic jako chyba jedyna firma działa tak opieszale. Mam TV z 2013 roku. Ten sam model na rynku niemieckim posiada dostęp do Netfilx, u nas brak. Tak naprawdę to kwestia udostępnienia app już istniejącej dla innych krajów. Proszę poczytać odpowiedzi Panasonic Polska na FB - żenada ! Dodam ze na drugim TV który posiadam Samsung w 24 godziny po informacji o dostępności Netflix w Polsce app została udostępniona. To chyba mój ostatni TV Panasonica.
Gość IP: 89.228.100.* 2016.01.10 14:13
Tylko, ze Netfilx nie jest gotowy na Polskę - możliwość ściągania opłat z karty to trochę za mało.
acomp
acomp 2016.01.10 21:05
Szkoda że Netflix traktuje po macoszemu nasz kraj. Liczy tylko na zyski nie dając nawet polskiego języka do obsługi
Gość IP: 192.193.116.* 2016.01.11 08:20
To wstyd nie znać w dzisiejszych czasach języka angielskiego... w dobie globalizacji domagać sie by wszystko było w języku polskim... takiego małego kraju na mapie gdzieś w Europie...
Gość IP: 83.242.114.* 2016.01.11 09:44
LG z niższej półki kupiony pół roku temu (42" 3D za 1600) bez problemu obsługuje jak coś. Szkoda że trochę mała zawartość zawierająca polskie napisy lub lektora lub dubbing, ale może to się zmieni.
Gość IP: 83.9.252.* 2016.01.11 12:49
ooo super akurat się załapię :) cieszę się że będę mógł wykorzystać wreszcie 4k w telewizorze poza filmami z aparatu
Gość IP: 109.241.50.* 2016.01.14 14:03
A na Smart TV Panasonic z 2013 model TX 32-E6E nie ma nawet w markecie do pobrania aplikacji Netflix. Ignorancja firmy Panasonic?
Gość IP: 94.254.133.* 2016.01.19 15:21
No tak, a co ze starszymi modelami? Panasonic Polska bełkocze coś o tym, że Netflix nie dał im licencji na instalację tej aplikacji w starszych TV. Ubliża to mojej inteligencji, bo jakoś innym firmom (Philips, LG itp.) taką licencję dał.
Może ktoś z prasy zainteresuje się tematem?
Nie mam zamiaru kupować nowego TV, i jeżeli Panasonic nie zmieni polityki, to model który mam (P50VT50) bedzie ostatnim Panasonicem w moim domu.
Gość IP: 213.155.254.* 2016.01.30 16:22
Posiadam model 2015 - 60cx740e i wciąż brak wsparcia, szkoda słów. Lepiej kupić oś od konkurencji.
Gość IP: 162.243.83.* 2016.02.08 10:27
Starsze modele Panasonica wciąż bez aplikacji Netflix. Konkurencja, w tym 2x tańsze modele tv już dawno tę aplikację posiadają. Mój ostatni tv tej firmy...
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 09.01.2016
Tagi: telewizory
Tagi producenckie: panasonic
Tagi modelu: panasonic viera
ŹRÓDŁO: Panasonic
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 10632
CENEO Kup Najtaniej
McCrypt UM-80 McCrypt UM-80
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
LG 24MT48DF LG 24MT48DF
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Karo Pościel Z Kory 140x200 141 Maki Karo Pościel Z Kory 140x200 141 Maki
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
AOC I2369VM/BK AOC I2369VM/BK
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
MAPEX P 500 MAPEX P 500
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu