Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Tablety Sony do kupienia od września

Tablety S1 i S2 z Androidem Honeycomb do kupienia tuż przed targami IFA.

Tablety Sony do kupienia od września

Wiemy już kiedy Sony planuje wkroczyć na i tak już zatłoczony rynek tabletów. S1 i S2 mają się pojawić tuż przed targami IFA, na samym początku września.

 

Sony S1
Sony S1

Sony S1 będzie dostępny w wersji z modemem 3G i bez niego. Obie edycje będą dostępne w 16- i 32-gigabajtowych edycjach. S1 będzie posiadał 9,4-calowy ekran i slot kart SD. Opcjonalne będą klawiatura Bluetooth i stacja dokująca. Tablet będzie mógł porozumiewać się z konsolą PlayStation 3, będzie też mógł służyć jako pilot do telewizora czy odtwarzacza Blu-ray. Czas pracy na baterii ma być porównywalny z iPadem.

Z kolei Sony S2 będzie posiadał dwa 5,5-calowe ekrany, które będą się składać tak, jak w konsoli Nintendo DS. Również będzie dostępny w 16- i 32-gigabajtowej edycji. Nie będzie dostępnej wersji bez modemu 3G.

Oba tablety będą napędzane systemem Android Honeycomb. Cena obu nie jest znana.

 

Dodaj komentarz 8 komentarzy
Saviol97
Saviol97 2011.08.02 11:06
No pewnie trochę będą kosztowały znając Sony.Sam bym kupił bo wyglądają całkiem fajnie.
Gość IP: 194.1.153.* 2011.08.02 11:08
Wygląd - ok.
Ale ten system - android skazuje je na porażke na starcie.
Gość IP: 83.18.90.* 2011.08.02 11:15
@up, też chciałbym tam Windows 7. Tylko, że musiałbym obgryźć palce do kości, żeby jakoś sensownie ten system obsługiwać.
Gość IP: 194.1.153.* 2011.08.02 11:21
@up
Obsługuję Windows 7 na tablecie HP i nie gryzę przy tym palców.
Gość IP: 84.40.154.* 2011.08.02 11:48
Tablety są super.
Mają wydajność niższą niż netbooki.
Na baterii wytrzymują zbliżoną liczbę godzin, co notebboki i netbooki.
W sklepach ceny kształtują się na kontrowersyjnym poziomie w stosunku do oferowanych korzyści.
Można sobie palcem pomiziać ekran.

Gdzie tu sens i logika.
Gość IP: 83.18.90.* 2011.08.02 12:12
"Mają wydajność niższą niż netbooki."

Prawda, ale jest to celowy zabieg.

"Na baterii wytrzymują zbliżoną liczbę godzin, co notebboki i netbooki."

Kłamstwo! Na Chip.pl był news o Tablecie chyba Dell, który wytrzymuje 12 godzin. Większość Notebooków wytrzymuje max 4 godziny.

"Gdzie tu sens i logika."

Ważą o 1/3 mniej i są poręczne. Widisz różnicę???
Gość IP: 83.26.160.* 2011.08.02 19:42
Nie "widię". Ograniczenia nie są rekompensowane ciężarem niższym o pół kilograma. 1/3 czy 1/4, 900 gramów nadal dużo po 2 godzinach poręcznego trzymania w powietrzu.

"Kłamstwo! Na Chip.pl był news o Tablecie chyba Dell, który wytrzymuje 12 godzin. Większość Notebooków wytrzymuje max 4 godziny."
12 godzin w teście, czy według producenta?
Jeden tablet kontra większość? Ja znam kilka net i notebooków które wytrzymują ponad 4 godziny na WiFi i parę tabletów, które wytrzymują krótko. Czy to oznacza kłamstwo? No chyba, że rozwiązaniem jest doczepianie balastu w postaci klawiatury z dodatkowym aku. Ale gdzie tu poręczność?
Gość IP: 87.204.12.* 2011.08.03 08:10
Co to za dyrdymały? Używam tabletu, wygodny jak diabli bo jakiś taki naturalny w użyciu. Używam do większości zastosowań, które dotychczas wymagały fortepianu w postaci notebooka, choć mój notebook spokojnie dojeżdża do 7 godzin na baterii. Zaznaczam, notebook, nie netbook. Wracając do tabletu, na klawiaturze wirtualnej pisze się czadersko a rozpoznawanie mowy w Androidzie to już wogóle jakiś kosmos. Od jakiegoś czasu nie piszę ręcznie w komunikatorze tylko do niego mówię a on w postaci tekstu wysyła wiadomość dalej. To samo w wyszukiwarce czy w Listonicu. Nie wiem czemu tego wcześniej nie wykorzystywałem w telefonie, może dlatego, że sieci 3G wciąż nie są zbyt wyrywne.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 02.08.2011
Tagi: tablety
Tagi producenckie: sony
ŹRÓDŁO: Crave
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 1346




Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Loewe Art 40 Loewe Art 40
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Hoover H30 S Hoover H30 S
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ASUS UX32LA-R3044H ASUS UX32LA-R3044H
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Kingston 4GB Module (KTA-MB1333/4G) Kingston 4GB Module (KTA-MB1333/4G)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
TOSHIBA Satellite U840-10M (PSU4SE-00K01FPL) TOSHIBA Satellite U840-10M (PSU4SE-00K01FPL)
Dostępny w 25 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu