Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News MEEP! - tablet dla dzieci

Łatwy w użyciu, trudny do zepsucia.

MEEP! - tablet dla dzieci

Oregon Scientific zaprezentował tablet dla dzieci o nazwie MEEP! Urządzenie z systemem operacyjnym Android 4.0 posiada 7-calowy ekran dotykowy Neonode zForce i wzmocnioną obudowę z gumowymi wstawkami.

Oregon Scientific MEEP!
Oregon Scientific MEEP!

Tablet wyposażono w 4 GB wbudowanej pamięci i slot kart pamięci SD, który pozwala na używanie kart o pojemności do 64 GB. Ponadto MEEP! dysponuje portem USB, złączem słuchawkowym, bezprzewodową łącznością Wi-Fi oraz akcelerometrem. Na chwilę obecną brak szczegółowych informacji dotyczących procesora i frontowej kamerki. Technologia Parental Control pozwala rodzicom na kontrolowanie tego, do czego tablet będzie używany przez ich pociechy.

MEEP! ma trafić do sprzedaży w sierpniu tego roku w cenie 149$.

Dodaj komentarz 11 komentarzy
Gość IP: 79.186.183.* 2012.02.27 10:43
Nawet dosyć tani ale w kraju będzie kosztować pewnie 900zł jak nie więcej.
Gość IP: 194.242.62.* 2012.02.27 10:54
cieszę się że ktoś dostrzegł niszę. ma poważną wadę- brakuje wykończeń w kolorze różowym!
Gość IP: 95.51.208.* 2012.02.27 10:57
w rózowym ?
Gość IP: 178.73.10.* 2012.02.27 11:38
popieram pomysł, o wiele lepsze niż ten „szjasotop” z marketu dla dzieci z mikro ekranem monochromatycznym...bleee... kosztujące tyle co ta zabawka :) Moja Córa chętnie by się tym pobawiła, a i można wieeeeele gier edukacyjnych odpalić, a jak by dodać jeszcze klawiaturę.
Gość IP: 89.68.145.* 2012.02.27 12:53
Gość IP: 178.73.10.* 2012.02.27 11:38

o jakich grach edukacyjnych na androida piszesz?
rembick
rembick 2012.02.27 13:00
@Gość IP: 89.68.145.* 2012.02.27 12:53

Sprawdź sobie np. "Kid Mode" z Marketu. Mój trzyletni dzieciak nie widzi świata poza moim tel. Masa mini gier edukacyjnych (nauka słówek, kolorów, liczenia), filmików, piosenek itp. Chyba pomyślę o czymś takim jak trochę podrośnie...


Gość IP: 89.68.145.* 2012.02.27 21:09
z ta masą to przesadziłeś...raptem kilka godnych uwagi
Gość IP: 89.68.145.* 2012.02.27 21:10
ps.szkoda że ty chcesz by komputer uczył twoje dziecko - jak widac ojciec z ciebie marny
Gość IP: 79.188.66.* 2012.02.28 08:55
dobry produkt na komunię ;)
Gość IP: 91.150.163.* 2012.06.18 14:03
a ja myślę że lepszy z pewnością będzie tablet od tScore - http://tscoreinnovation.com/web/pl/
Gość IP: 46.32.153.* 2012.11.04 20:34
witam nie mam pojęcia ile będzie kosztował w Polsce ale jest w sprzedaży u mnie w Danii w cenie 1500 kr czyli niecałe 750zl czyli nie tak źle
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 27.02.2012
Tagi: tablety
Tagi producenckie: oregon scientific
ŹRÓDŁO: 4Press
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 2480



Video
nowe filmy

CENEO Kup Najtaniej
Rowenta SF 4412 Liss Curl Rowenta SF 4412 Liss Curl
Dostępny w 23 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
PROLIMATECH Basic 81 PROLIMATECH Basic 81
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Amica ZIM416 Amica ZIM416
Dostępny w 30 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
JBL Cinema 500 JBL Cinema 500
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Canon PU-200U (1607B002) Canon PU-200U (1607B002)
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu