Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

Strona główna Tablety News MEEP! - tablet dla dzieci

Łatwy w użyciu, trudny do zepsucia.

MEEP! - tablet dla dzieci

Oregon Scientific zaprezentował tablet dla dzieci o nazwie MEEP! Urządzenie z systemem operacyjnym Android 4.0 posiada 7-calowy ekran dotykowy Neonode zForce i wzmocnioną obudowę z gumowymi wstawkami.

Oregon Scientific MEEP!
Oregon Scientific MEEP!

Tablet wyposażono w 4 GB wbudowanej pamięci i slot kart pamięci SD, który pozwala na używanie kart o pojemności do 64 GB. Ponadto MEEP! dysponuje portem USB, złączem słuchawkowym, bezprzewodową łącznością Wi-Fi oraz akcelerometrem. Na chwilę obecną brak szczegółowych informacji dotyczących procesora i frontowej kamerki. Technologia Parental Control pozwala rodzicom na kontrolowanie tego, do czego tablet będzie używany przez ich pociechy.

MEEP! ma trafić do sprzedaży w sierpniu tego roku w cenie 149$.

Dodaj komentarz 11 komentarzy
Gość IP: 79.186.183.* 2012.02.27 10:43
Nawet dosyć tani ale w kraju będzie kosztować pewnie 900zł jak nie więcej.
Gość IP: 194.242.62.* 2012.02.27 10:54
cieszę się że ktoś dostrzegł niszę. ma poważną wadę- brakuje wykończeń w kolorze różowym!
Gość IP: 95.51.208.* 2012.02.27 10:57
w rózowym ?
Gość IP: 178.73.10.* 2012.02.27 11:38
popieram pomysł, o wiele lepsze niż ten „szjasotop” z marketu dla dzieci z mikro ekranem monochromatycznym...bleee... kosztujące tyle co ta zabawka :) Moja Córa chętnie by się tym pobawiła, a i można wieeeeele gier edukacyjnych odpalić, a jak by dodać jeszcze klawiaturę.
Gość IP: 89.68.145.* 2012.02.27 12:53
Gość IP: 178.73.10.* 2012.02.27 11:38

o jakich grach edukacyjnych na androida piszesz?
rembick
rembick 2012.02.27 13:00
@Gość IP: 89.68.145.* 2012.02.27 12:53

Sprawdź sobie np. "Kid Mode" z Marketu. Mój trzyletni dzieciak nie widzi świata poza moim tel. Masa mini gier edukacyjnych (nauka słówek, kolorów, liczenia), filmików, piosenek itp. Chyba pomyślę o czymś takim jak trochę podrośnie...


Gość IP: 89.68.145.* 2012.02.27 21:09
z ta masą to przesadziłeś...raptem kilka godnych uwagi
Gość IP: 89.68.145.* 2012.02.27 21:10
ps.szkoda że ty chcesz by komputer uczył twoje dziecko - jak widac ojciec z ciebie marny
Gość IP: 79.188.66.* 2012.02.28 08:55
dobry produkt na komunię ;)
Gość IP: 91.150.163.* 2012.06.18 14:03
a ja myślę że lepszy z pewnością będzie tablet od tScore - http://tscoreinnovation.com/web/pl/
Gość IP: 46.32.153.* 2012.11.04 20:34
witam nie mam pojęcia ile będzie kosztował w Polsce ale jest w sprzedaży u mnie w Danii w cenie 1500 kr czyli niecałe 750zl czyli nie tak źle
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 27.02.2012
Tagi: tablety
Tagi producenckie: oregon scientific
ŹRÓDŁO: 4Press
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 2517




Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Canon Lense EF-M 18-55MM F3.5-5.6 IS STM (5984B005) Canon Lense EF-M 18-55MM F3.5-5.6 IS STM (5984B005)
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
IBM 1TB 7.2K SATA 3.5in Simple-Swap (43W7622) IBM 1TB 7.2K SATA 3.5in Simple-Swap (43W7622)
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Beyerdynamic T 90 PREMIUM (715441) Beyerdynamic T 90 PREMIUM (715441)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
MANTA AV-500 MANTA AV-500
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu