Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Asus Fonepad: 7-calowy tabletofon z procesorem Intela

Premiera już na targach Mobile World Congress.

Asus Fonepad: 7-calowy tabletofon z procesorem Intela

Na targach w Barcelonie, Asus ma pokazać nowy, 7-calowy tablet o nazwie Fonepad. Tylko nie mylcie z PadFone'em...

Zamiast PadFone'a będzie FonePad
Zamiast PadFone'a będzie FonePad
Asus Fonepad ma być tabletem z 7-calowym ekranem IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1,2-gigahercowym procesorem Intel Atom Z2420 i 1 GB pamięci RAM. Ponadto w wyposażeniu znaleźć mamy 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci flash, WiFi, Bluetooth i GPS. Nad wszystkim czuwać ma system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean. Dostępna ma być wersja z łącznością 3G, przez którą będzie można wykonywać połączenia telefoniczne i wideorozmowy.

Cena urządzenia ma wynieść 200 - 250 dolarów. Oficjalna premiera pod koniec lutego na targach MWC 2013 w Barcelonie.

Dodaj komentarz 11 komentarzy
Gość IP: 86.30.236.* 2013.02.06 20:27
eh te tepe chinole

to ja sie pytam - urzadzenie jako ten tablet z wbudowanym... smartphone to...... czy ten smartphone ma obsluge 3G?

Idiotyczne pytanie bo idpotyczna mozliwosc dodania obslugi 3G do tabletu

Rozumiem - dodanie obslugi 3G do takiego osobnego tabletu, ale ten to czesto w nim bedzie smartphone wsuniety

P.S. Widzialem cene tego cacka - Z KOSMOSU - tyle wam powiem
Gość IP: 212.76.44.* 2013.02.06 20:34
@Gość IP: 86.30.236.* 2013.02.06 20:27
Gościu, czy ty czytasz co piszesz? Bez ładu i składu. Jakiś bełkot...
Gość IP: 86.30.236.* 2013.02.06 20:59
wiem, trzeba tylko troche sie skupic
Gość IP: 87.205.204.* 2013.02.06 21:16
To się skupiaj zanim wyplujesz z siebie taką sieczkę.
Poza tym Asus to z Taiwanu, a nie z Chin.
Gość IP: 87.101.70.* 2013.02.06 21:34
Tak na marginesie ilustracja przedstawia padfona, a nie fonepada, czyli tak właściwie nie ma związku z artykułem.
Gość IP: 89.78.123.* 2013.02.06 21:48
A ja czekam na podobna konstrukcje, tylko ze z Windows Phone :-)
Gość IP: 24.15.31.* 2013.02.06 23:27
@Nazir50 2013.02.06 22:02

Widzisz, bo to jest tak, że plewy siejesz. Pojęcia bladego nie masz głąbie o aktualizacjach Asus'a. (4 takowe miałem w okresie ostatnich 2 miesięcy). Pochwal się swoimi iAktualizacjami, kłamco!
Gość IP: 109.196.119.* 2013.02.06 23:49
Tajwan to tez Chiny. Żyją tam także Chińczycy. Różnica jest taka, że na Tajwanie jest demokracja a w Chinach komunizm.
Gość IP: 212.87.245.* 2013.02.07 09:54
@Nazir50 2013.02.06 22:02

Będą aktualizacje. Tylko na noname nie ma aktualizacji
acomp
acomp 2013.02.07 13:59
Asus to dobra firma a nie jakieś tam no name! Mogliby tylko cenę bardziej dopasować do naszej kieszeni.
Gość IP: 91.143.72.* 2013.02.07 14:30
7 cali troche duzy kineskop na telefon. Na tablet jest ok szkoda ze to nie ma FULL CRT
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 06.02.2013
Tagi: tablety
Tagi producenckie: asus
Tagi modelu: asus fonepad
ŹRÓDŁO: Phone Arena
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3011



Video
nowe filmy

CENEO Kup Najtaniej
Lenovo IdeaPad U310 (59-351536) Lenovo IdeaPad U310 (59-351536)
Dostępny w 9 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
SHARP XL-UH06h SHARP XL-UH06h
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Zelmer CK 1004 Zelmer CK 1004
Dostępny w 27 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
MANTA DVBT06 MANTA DVBT06
Dostępny w 11 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lenovo ThinkPad EDGE E430 (NZNCYPB) Lenovo ThinkPad EDGE E430 (NZNCYPB)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu