Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Asus Fonepad: 7-calowy tabletofon z procesorem Intela

Premiera już na targach Mobile World Congress.

Asus Fonepad: 7-calowy tabletofon z procesorem Intela

Na targach w Barcelonie, Asus ma pokazać nowy, 7-calowy tablet o nazwie Fonepad. Tylko nie mylcie z PadFone'em...

Zamiast PadFone'a będzie FonePad
Zamiast PadFone'a będzie FonePad
Asus Fonepad ma być tabletem z 7-calowym ekranem IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1,2-gigahercowym procesorem Intel Atom Z2420 i 1 GB pamięci RAM. Ponadto w wyposażeniu znaleźć mamy 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci flash, WiFi, Bluetooth i GPS. Nad wszystkim czuwać ma system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean. Dostępna ma być wersja z łącznością 3G, przez którą będzie można wykonywać połączenia telefoniczne i wideorozmowy.

Cena urządzenia ma wynieść 200 - 250 dolarów. Oficjalna premiera pod koniec lutego na targach MWC 2013 w Barcelonie.

Dodaj komentarz 11 komentarzy
Gość IP: 86.30.236.* 2013.02.06 20:27
eh te tepe chinole

to ja sie pytam - urzadzenie jako ten tablet z wbudowanym... smartphone to...... czy ten smartphone ma obsluge 3G?

Idiotyczne pytanie bo idpotyczna mozliwosc dodania obslugi 3G do tabletu

Rozumiem - dodanie obslugi 3G do takiego osobnego tabletu, ale ten to czesto w nim bedzie smartphone wsuniety

P.S. Widzialem cene tego cacka - Z KOSMOSU - tyle wam powiem
Gość IP: 212.76.44.* 2013.02.06 20:34
@Gość IP: 86.30.236.* 2013.02.06 20:27
Gościu, czy ty czytasz co piszesz? Bez ładu i składu. Jakiś bełkot...
Gość IP: 86.30.236.* 2013.02.06 20:59
wiem, trzeba tylko troche sie skupic
Gość IP: 87.205.204.* 2013.02.06 21:16
To się skupiaj zanim wyplujesz z siebie taką sieczkę.
Poza tym Asus to z Taiwanu, a nie z Chin.
Gość IP: 87.101.70.* 2013.02.06 21:34
Tak na marginesie ilustracja przedstawia padfona, a nie fonepada, czyli tak właściwie nie ma związku z artykułem.
Gość IP: 89.78.123.* 2013.02.06 21:48
A ja czekam na podobna konstrukcje, tylko ze z Windows Phone :-)
Gość IP: 24.15.31.* 2013.02.06 23:27
@Nazir50 2013.02.06 22:02

Widzisz, bo to jest tak, że plewy siejesz. Pojęcia bladego nie masz głąbie o aktualizacjach Asus'a. (4 takowe miałem w okresie ostatnich 2 miesięcy). Pochwal się swoimi iAktualizacjami, kłamco!
Gość IP: 109.196.119.* 2013.02.06 23:49
Tajwan to tez Chiny. Żyją tam także Chińczycy. Różnica jest taka, że na Tajwanie jest demokracja a w Chinach komunizm.
Gość IP: 212.87.245.* 2013.02.07 09:54
@Nazir50 2013.02.06 22:02

Będą aktualizacje. Tylko na noname nie ma aktualizacji
acomp
acomp 2013.02.07 13:59
Asus to dobra firma a nie jakieś tam no name! Mogliby tylko cenę bardziej dopasować do naszej kieszeni.
Gość IP: 91.143.72.* 2013.02.07 14:30
7 cali troche duzy kineskop na telefon. Na tablet jest ok szkoda ze to nie ma FULL CRT
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 06.02.2013
Tagi: tablety
Tagi producenckie: asus
Tagi modelu: asus fonepad
ŹRÓDŁO: Phone Arena
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3043




Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
SHARP LC-24LS240EX SHARP LC-24LS240EX
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Philips 226V4LSB2/10 Philips 226V4LSB2/10
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Asus B43J-VO032X Asus B43J-VO032X
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Asus R510Cc-Xo1203V Asus R510Cc-Xo1203V
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Canon Legria FS36 Canon Legria FS36
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu